Přejít na obsah

JAR 223

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  32
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli JAR 223

 • ID člena 41473
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 4.6.1949

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 407
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Polepy
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  stále v pohodě

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  milan.jaros223@gmail.com

Návštěvy profilu

536 zobrazení profilu
 1. 1) chci poděkovat a nevím kam a komu ...

  2) chci také přezdívku, jako ostatní místo jmána v profilu dát "JAR" a nevím jak ...

  1. radim.1008

   radim.1008

   Poděkovat můžeš sem

   A nicky se nemění. Dělá to potom nepořádek. ;)

  2. JAR 223

   JAR 223

   Radime, díky za info o NICKy ... jen je mi líto, že jako jedinej "trouba" tam mám celé jméno. Poděkování jsem napsal vedení - Lucy 24, tak doufám, že to převexluje někam, aby to četli i ostatní členové 😊  Jsem členem šest let a fyzicky jsem byl mezi Vámi ostatními členy poprvé. A hned se mi podařil "husarský" kousek. Zapomenul jsem na stole mobil  😪😥 Ještě jednou tímto mocmocmoc děkuji všem, kteří se podíleli na vyřešení mého problému 🙂😘 Milan alias "JAR"

 2. JAR 223

  pískání motoru

  Tak to byla prasklá hadice (fotografie - šroubovák ukazuje prasklinu) pohled z podmotoru - turbo je v pořádku ;-).
 3. JAR 223

  pískání motoru

  Doufám, že odpovídám tam, kam se má ... na diagnostiku to má jít až zítra - dosavadní názor na závadu konstatoval technik po svezení-se s otevřeným okýnkem. A jinak mi displej nehlásí nic, jenom mi vypadává tempomat. JAR (PS: děkuji za shovívavost) ;-)
 4. JAR 223

  pískání motoru

  Omlouvám se, ale nějak se stále nemohu na těchto stránkách zorientovat - nejsem IT specialista. A jsem trocu "dospělejší" a obsluhu WEBstránek chápu už hůře. Kdysi jsem začínal s ALGOLEM a FORTANEM na Minsku 22 ;-( V každém případě jsem z toho pískání zoufalej, neboť mi chtějí v servisu měnit turbo a osobně mám pocit, že to píská vzduch nějakou prasklinou nebo netěsností a né ložisko nebo lopatky o skříň. JAR
 5. JAR 223

  pískání motoru

  Prosím, poraďte ... P407 2,2 HDi - při sešlápnutí plynu - prudce anebo nad 2 tis. ot. se ozývá z motorového prostoru pískání, Na místě bez zatížení to nedělá. Jakoby se to ozývalo při "vyžadování" práce - činnosti - turba. Motor ale netáhne. Když jedu "jemně" (bez požadavků na výkon), tak to nepíská. Díky za radu. JAR alias Milan Jaroš.
 6. JAR 223

  Volby do vedení klubu 2018 - 2021

  Hehele Schreeku, Ty snad víš o někom, kdo by to dělal lépe ? A proč (pokud to není tajemství) toho chceš nechat ? Milan JAR
 7. JAR 223

  Chyba ESP/ASR 407 2.0 HDI

  Už jsem to tady psal před rokem ... vyměň spínač brzdových světel nad brzdovým pedálem (max 170 Kč), ale zlámaná záda, odřené ruce a nervy v pr...i, ale přestalo mi ABS a ESP vypadávat (pokus se vysledovat, zda to vypadává při ťuknutí na brzdu - pak je tutovka to, co radím. Jaroš alias JAR
 8. JAR 223

  Hopsani auta při jizde

  NO, JEŠTĚ JE JEDNA MOŽNOST : jestli jsi dosud jezdil něčím větším, tak na to "hopsání" prostě pouze nejsi zvyklý ... :-) manželka má 107čku a osobně se v tomto (podobnémTvému) autíčku bojím jezdit. Mám 407čku ;-) Jaroš
 9. JAR 223

  seřízení světlometů P407

  Děkuji, zítra za světla to okouknu a dám vědět výsledek. Jaroš Jsem mírně řečeno zmaten - vše vypadá pohledem z venku dobře, ale parabola levého dálkového je v jiné poloze (sklopenější), než pravá. Je možné seřizovat dálkové (H7) nezávisle na potkávacím xenonu? Nebo mám posunutou parabolu dálkového již z výroby? Opoměl jsem podotknout, že mi byly v Peugeot servisu po nehodě namontovány oba světelné panely nové. Dnes 28. 11. se v Peugeot-servisu autoelektrikář snažil 1,5 hodiny (vyměnil i žárovku H7), ale na způsob seřízení dálkového světla nepřišel (když dálkovou zvedl, zvedla se i xenonová potkávačka a to bylo špatně ... PORADÍ MI NĚKDO ?
 10. JAR 223

  seřízení světlometů P407

  Mám problém - po seřízení potkávacích XENONů na STK mi dálkové levé svítí 5 metrů před auto. Nerozumím tomu ...
 11. JAR 223

  Palubní computer a jeho hlášky

  Mé 407 SW mi hlásí zastavte a zobrazuje se červený volant ... víte, PROSÍM, NĚKDO, CO TO ZNAMENÁ ?
 12. Dobrý večer, PROSÍM, chtěl bych komunikovat (neveřejně) se STRAKIM, ale nevím, jak se to dělá - sice ve škole ve Štětí učím konstrukční - vektorové programy na PC, ale v systému Peugeot klubu (zde) se moc neorientuji. Děkuji za radu, jak se na STRAKIho napojit. JAR alias Milan.Jaroš (milan.jaros223@gmail.com)
 13. až Vám bude kecat ABS FAUL a v servisu Vám budou chtít vyměnit postupně všechna čidla ABS tj. 4 x po 2,5 tis Kč, tak si kupte za 170 Kč spínač brzdových světel a vyměňte ho (nad brzdovým pedálem) - ano - vykroutíte si při tom krk, ale ušetříte 10 tisíc !!!
×