Tak jsem na to dneska koukal a jsem lama spletl jsem si to z manželky předchozím autem.Také mi to funguje stejně.Lze odemknout ale nelze zamknout celé auto přes zámek kufru nicméně po odpojení spínače (nevím jak se to přesně jmenuje,váleček a uvnitř je kulička) se celé auto neodemkne ale také nerozsvítí a centrál funguje dál.