Přejít na obsah

Roman 1173

Uživatel
  • Počet příspěvků

    319
  • Registrace

Vše od uživatele Roman 1173

  1. Od jakého výrobce je sklo,AGC nebo Pilkington a rok výroby skla ?
  2. Po vyčištění regulatoru ultrazvukem motor běž krásně plynule , přestal se třást a řekl bych že i není tak hlučnej jak předtím.
    • 13
  3. Mám tedy 66kw a řeším totéž už asi měsíc ale stím že mne dia před dvěma dny začala hlásit regulátor tlaku paliva tlak příliš nízký. Tak zkus kouknout tímto směrem a změřit data za jízdy.
    • 13
  4. Místo trychtýře mám uřiznutou 2 litrovou petku na ní z drátu očko a celé to zaháknu na haupnu. Nemusím pak opatrně dolévat a čekat až to tou slabou hadičkou nateče :-)
    • 17
  5. Roman 1173

    autoradio Pioneer

    Nemáš zaputý demo na rádiu? Pokud ho v menu nevypneš tak rádio po vypnutí sice nehraje ale svití dál.
    • 9
  6. Roman 1173

    Rozpoznání motoru

    Pokud je v autě (i když asi vraku) a dá se zjistit vin tak by neměl být problém.
    • 6
  7. Tak jsem na to dneska koukal a jsem lama spletl jsem si to z manželky předchozím autem.Také mi to funguje stejně.Lze odemknout ale nelze zamknout celé auto přes zámek kufru nicméně po odpojení spínače (nevím jak se to přesně jmenuje,váleček a uvnitř je kulička) se celé auto neodemkne ale také nerozsvítí a centrál funguje dál.
    • 6
  8. Normální to není centrál je i v pátých dveřích.Takže by jsi měl jak odemknout tak i zamknout celé auto zámkem v kufru.
    • 6
  9. Roman 1173

    Převodovka

    Zkus vrakoviště v Dušníkách ,Libouchec nebo Chabařovice v Prunéřově bude drahej ale mužeš taky zkusit.
    • 6
  10. U manželky 307 to bylo málo vody v ostřikovačích,kontroloval jsem všechno a to bylo jediné co chybělo :-) od té doby auto nepípá
  11. Je tady toho o dálce kvanta stačí pohledat.Musíš opět spárovat dálku s autem.
  12. Roman 1173

    Odvzdusnovaci ventil

    Pasuje tam čepička od ventilku z kola jen pokud chceš modrou musíš se optat v pneuservisu.
  13. Roman 1173

    nefunkční klima

    Z vlastní zkušenosti nech odzkoušet dusíkem,uvidí se kde je problém. U mně to bylo v trubkách po výměně v o kroužcích a následně v chladiči klimy.Díky tomu že mi to dělal kamarád za protislužbu tak jsem tam za 2000 kč a klima stejně nejde.Nejlevnější chladič jsem našel za 2900 kč a to se mi nechce vzhledem k nejisté investici dávat.
  14. Roman 1173

    spatné zrkadlo-oprava

    Zrcátko asi není origo.Díky maníkovy z PPL jsem přišel o zrcátko u řidiče z pojistky jsem koupil jiné v Kelly a jak píšeš je jak huspenina.Origo má hliníkový držák a náhrada je komplet umělá.Prozatím jsem pod sklo (zrcátko) nacpal molitan a v nejbližší době navštívím vrakoviště.
  15. Psal jsem již mnohokrát zajeď na STK a nech zkontrolovat přední nápravu. Při zatáčení mi něco klepalo na předku a na STK mi udělali zdarma kontrolu (prý v rámci bezpečnosti) a zjistili špatné uložení tluničů.
  16. Roman 1173

    Diagnostika OBD2 z číny

    Pořidil jsem si ji (DELPHI) a naštěstí tady v ČR za 2500 kč komunikuje jak s kterým autem.S Partnerem komunikuje a s 307 ne.Píšou že je to Ds150e a ve skutečnosti to je Ds100e. Obratem jsem ji vrátil.NEBRAT !
  17. Roman 1173

    Opětovná aktivace klíčku

    Máš SZ
  18. Roman 1173

    Opětovná aktivace klíčku

    Zkus servis Peugeot vyzkoušeli mi klíč zdarma ale asi záleží jak kde, za optání nic nedáš.Pokud bude špatná elektronika tak na Aukru prodává maník použitou se zárukou funkčnosti.
    • 13
  19. Roman 1173

    307 jaké rádio

    Zdravím kolegové moje drahá polovička si na mně vymyslela že by chtěla zásobník na cd (changer) má toto rádio a absolutně netuším co mám shánět,nebo tuším ale nejsem si jist kompabilitou.Moc prosím o radu objevil jse m toto ale nevím zda je to to pravé http://elektro.bazos.cz/inzerat/45728201/Changer-Blaupunkt-C4--Peugeot-307.php
    • 18
  20. Roman 1173

    Antipollution fault

    Doporučuji s autem hned do servisu u manželky 307 mi za jízdy naskočila tato hláška a po ujetí cca 20 km auto zdechlo a už jsem nenastartoval a zbytečně jsem platil odtah.V tomto případě odešel regulátor tlaku paliva ale může to být cokoli.
    • 19
  21. Roman 1173

    Oprava páček pod volantem 307

    http://www.peugeot-club.com/topic/54310-p307-navod-demontaz-pacek-pod-volantem/#
    • 10
  22. Nemáš obráceně žárovky?
    • 26
  23. Tak anabáze pokračuje po výměně tlakového regulátoru paliva po ujetí cca 50km auto opět v nouzovém režimu.Všiml jsem si že po vypnutí zapalování a vytažení klíče ze spínačky motor ještě chvilku běžel a po opětovném zapnutí zapalování padl do nouzáku, diag opět hlásí snímač tlaku paliva nesprávný.V servisu objednali nový tlakový snímač tak doufám že to bude ono.Nesetkal se stím někdo?
    • 7
  24. Tak dneska samé dobré zprávy : vadný regulátor tlaku paliva a bazar zaplatí půlku opravy
    • 7
  25. Dneska po výměně čerpadla v nádrži a tlakového čidla beze změny, objednal jsem odtah a auto jde do servisu. Bazar kupodivu vyšel vstříc a pozdržel platbu do vyřešení problému.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...