Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. K těm stěžovatelum že nikdo nereagoval, řešil jsem hromadu mailů ohledně přihlašení, některým to šlo nastavit tak aby se tam dostali, některý ani nebyli v databázi, dělal jsem to postupně a bohužel jsem se nedostal uplně ke všem, takže kdyby to pokračovalo už by se dostali na řadu i oni. Prostě bylo toho tolik že jsem opravdu nestihal
    • 80
  2. Jenže Přemo, to jsi si změnšil na novem foru, tady to máš pořád velký jak to bylo
  3. Online ColorIQ Challenge Results Your score: 4 Napoprvé
    • 18
  4. Ty jo, ještě že neujela od nehody
  5. A kam by jsi chtěl klikat, však to bude na stejné adrese:D:D No ale jinak mě bude smutno, tady mám moje modrý stránky a ted už nebudu mit modrý, budu muset mít stejný s ostatníma, fnuk, 7 let tu strašim a ted se mám stěhovat, chjo Tak čau starý zavirovaný forum:papa
  6. oKurky beru taky, nakladaný rohy taky, připadně pište co ještě Žárofky nejim, leze mi to mezi zuby:D [upravil dne 2/10/13 20:18 od Radek Hurvajz]
  7. Basa už čeká doma, mame místní ležák Scratch, přijedeme o něco dříve a pomužeme s připavou a připadně i s něčím jiným co je potřeba. [upravil dne 2/10/13 19:11 od Radek Hurvajz]
  8. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Vzhledem k tomu Pingu to stejně měřil z kuchyně do obýváku, ono kdyby to měřil k nějakýmu serveru jinde než v Praze tak to bude asi jiný
  9. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Někdo ti vymazal poskytovatele :D:D
  10. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Méďo?? ja ti to upravil aby byl ten obrazek vidět a ted koukam je to zase tak jako předtím:o
  11. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Joo to je přesně vono, naštěstí se tady objevil ten místní a nahodou osadil vysilač že na něj vidím
  12. Radek Hurvajz

    Test rychlosti internetu

    Tak i já konečně končím u O2 s rychlostí 1,6Mbit/32Kbit a jedu na tomhle, je to sice bezdrát, ale vcelku to jede slušně [upravil dne 2/10/13 16:53 od Radek Hurvajz]
  13. Tady jsou ty udalosti, zbytek si mužeš dovyrobit - http://cs.wikipedia.org/wiki/1953
    • 6
  14. Vysoký roštěnec - \"Rib Eye Steak\" To je joko steak z rybího voka??:D:D Néé, sranda, už se těším na rošťáky na grilu, super;)
  15. No ty jo, to někde zapoměli ve stodole ne :D Dyk je to nový
    • 9
  16. Tak nic, ale kdyb ybl zajem o puvodní foto větší než se zobrazí ted tak je mam vykopirovaný z FTP, včetně koní:D Koblih, je mi jasný že ty aby jsi to koupil to musiš mit navlečený na modelce a cena musí být uvedena nejlepe i s tou modelkou :D:D [upravil dne 30/9/13 22:48 od Radek Hurvajz]
    • 30
  17. Jak malinkatý, tohle je malinkatý??
    • 30
  18. No to se rozhodí, proto se geometrie dělá každej rok;)
    • 31
×
×
  • Vytvořit...