A kam by jsi chtěl klikat, však to bude na stejné adrese:D:D
No ale jinak mě bude smutno, tady mám moje modrý stránky a ted už nebudu mit modrý, budu muset mít stejný s ostatníma, fnuk, 7 let tu strašim a ted se mám stěhovat, chjo
Tak čau starý zavirovaný forum:papa