Svičky mužou být mastný od vrchu, to by prolinal olej pod krytem hlavy. U převodovky je to normalní, nějaký olej tam nalítá tim přetlakovým ventilkem, ten s tou bilou plastovou čepičkou. A do sání olej litá přetlakem z hlavy, je tam k tomu hadice. Pokud to jezdí tak bych to neřešil, max přetěsnit to víko hlavy
[upravil dne 25/5/14 17:57 od Radek Hurvajz]