Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    406 1.8 svíčky v oleji

    No ja pravě myslel jestli ho tam jako není mnoho, že by palivo šlo ke klice do oleje a přibejvalo by to, ale tak asi ne. Jinak u ty převodovky tam mam loužičku co mám auto, tj 7 let, a je to tim ventilkem
    • 12
  2. Jo, tak přeci;)
    • 38
  3. Ještě by mohl být pod měrkou takovej jako kelimek s víčkem kterým ta mělra prochází, ale to myslim u tohoto motoru nebylo, ale jistý si nejsem
    • 38
  4. Tak se koukni lépe, vičko je vidět tady na foto [upravil dne 25/5/14 20:25 od Radek Hurvajz]
    • 38
  5. Bodejť by chtěli, na pekaře nevypadáš, ale na prachy jo:aut:D:D
    • 95
  6. Radek Hurvajz

    406 1.8 svíčky v oleji

    Ještě nějak vysvětli co si mame představit pod - v motoru je oleje tři prd...???
    • 12
  7. Štětec, okartačovat, odmastit a bez zakladu dát Hammerite, nebo Alkyton ve dvou vrstvách přijde tě to podstatně levněji, rozebrané se to dělá lepe, nelakovat! styčné plochy třmenu s deskami. [upravil dne 25/5/14 18:01 od Radek Hurvajz]
    • 15
  8. Radek Hurvajz

    406 1.8 svíčky v oleji

    Svičky mužou být mastný od vrchu, to by prolinal olej pod krytem hlavy. U převodovky je to normalní, nějaký olej tam nalítá tim přetlakovým ventilkem, ten s tou bilou plastovou čepičkou. A do sání olej litá přetlakem z hlavy, je tam k tomu hadice. Pokud to jezdí tak bych to neřešil, max přetěsnit to víko hlavy [upravil dne 25/5/14 17:57 od Radek Hurvajz]
    • 12
  9. IDE VS SATA [upravil dne 25/5/14 17:34 od Radek Hurvajz]
    • 12
  10. Topfield TF6000 CR mame doma taky, tam je to jasný, musiš použit zesilovač. Případně využít zesilovač třeba u věže pokud umožňuje připojení AUX -in
  11. Hele to je pěkný. To je grafit metla?
    • 95
  12. Strakiho k tomu nemužou pustit, to by pak nelitali saze ale brikety:D:D:D
    • 95
  13. Pokud jsou tam dva cinch, červený a bílý tak potřebuješ zesilovač. Pokud by tam byli svorky pro repro tak přímo repro, zaleží co to máš za přijímač, dej sem značku a typ
  14. Divný, Citroen CX ma na pravé straně napis Citroen a znak, typ byvá ne levé straně Jako nápis CX 25 GTI tam je, o tom žádná, ale proč je na druhý straně [upravil dne 25/5/14 00:57 od Radek Hurvajz]
    • 8
  15. Jéééé, zase nic:(
    • 95
  16. Jo, kde sou fotky sakra, ja to chci vidět už
    • 95
  17. :D:D To bude vono. S tim určitě nejde jezdit se staženou střechou, bo ty saze potom litaj do vlasů
    • 95
  18. Ježiš, normalně se zeptá, protože to nevim, ja mam za to že kabria byli vždy jen v benzinu, no, tak když mě teda Nanjua zmlátí tak já se snad asi nechám teda :D:D
    • 95
  19. Ha, cabro v naftě, to se dělá??
    • 95
  20. Tak to si maš vytahnout sání někam vejš, pak stačí jen neubrat plyn když brodíš
    • 42
  21. Přesně tak, prezervativ a mužeš do vody i s mobilem
    • 59
  22. Radek Hurvajz

    3.0V6 -konferencni stolek- hotovo

    Paráda. Byla by nějaká kalkulace na kolik to vyšlo? Pokud to nechceš tajit teda
    • 66
  23. Tak pokud chce jet tak se regne no;)
×
×
  • Vytvořit...