Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Jsem se lekl že ženit:D:D
    • 54
  2. Fotku umim udělat i v leže a nasledně Schreeka ve fotošopu postavim:D:D:D
    • 54
  3. Gratulace, to bude veliký ps: kdyby jsi to chtěl rozmluvit tak zavolej, ještě je čas:D:D:D
    • 54
  4. Upraveno, 732 jsem měl;)
    • 17
  5. To je jak Saxo Destruction Derby:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=19602
  6. Zaleží jak chodí ten třmen, vodítka, jestli jsou přiliš vyběhaný muže se to zkřížit. Nebo taky hadice, jestli není spuchřelá dovnitř a nedrží ti tam tlak
    • 33
  7. Radek Hurvajz

    po dešti se mu nechce jet

    Svíčky, kabely, zapalovací cívka, koukal bych okolo toho, mohla se někam dostat voda a ted to probíjí a nepálí jak má
  8. Rotwika néé, ten budí respekt a nejeden učastník srazu by měl po celou dobu staženej zadek:o:D
  9. OK, beru kobercovku, ta štěkání zabrání. Akorát nevim co ta tvoje dračice udělá se mnou v noci:myslim
  10. Joo to je von, akorát koukám Chuck není přihlašenej, tak asi nebude
  11. A jestli jede Chuck taky by mohl mít toho jejich, no sakra jak se to jmenuje, s tim čírem na hřbetě?
  12. Css, viš co udělá plastová vidlička když ji zapichneš do horkého řízku (rezně) :D:D Ohnou se ji bodce uplně zpět a je z ní malá harpuna, pak bojuješ s tím řízkem aby jsi to z toho vytrhnul:D
    • 7
  13. 10- Jak utopit doktora mráčka
    • 7
  14. Na benzince uhlí? Nebyla to spíš nafta?
    • 84
  15. Radek Hurvajz

    Co s ním? (psací stroj)

    Věnuj to charitě, v africe se jim to hodí, když nemají elektriku tak jim jsou počitače na houby a psací stroje využivají Nebo možná Medvěd by ho bral:) [upravil dne 27/5/14 20:21 od Radek Hurvajz]
    • 21
  16. No a začalo by to kmitat už v 80km/h a nešlo by to udržet na silnici:D
    • 37
  17. Třeba u BMW to bylo z duvodu vibrací, ale vyřešili to jinak BMW řady 3 E36 Cabrio bylo jedním z prvních kabrioletů, u něhož se výrobce pokoušel vyřešit starý problém tohoto typu karoserie, jímž jsou vibrace o frekvenci zhruba 15 Hz přenášející se při jízdě po nerovné silnici na posádku. Toto lze kompenzovat pružně uloženým dodatečným závažím, které ovšem vyžaduje prostor. Konstruktéři BMW toto vyřešili daleko elegantněji. Jako závaží posloužila autobaterie, umístěná v kufru na speciální podložce spojené se skeletem karoserie hydraulickým lůžkem. Zdroj: http://auto.idnes.cz/jeste-neni-pozde-nejlepsi-kabria-pro-kazdou-kapsu-f7b-/auto_ojetiny.aspx?c=A090714_235523_auto_ojetiny_fdv
    • 37
  18. Kdyžtak mužete sundavat i stabilizatory, to je taky jen zbytečná váha navíc:bojim
    • 37
  19. Otec prodava dvě kuzlata, kozičky, vyjdou levněji než sekačka a sekaji uplně sami;) Kdyby byl zajem tak v pulce června budou k mání
    • 24
  20. Sorry za offtopic, ale co to je za slovo, -enetligentně- to se snad nedá ani napsat, natož vyslovit :D:D A jnak, asi to nevíš,ale Francouzi mají na myšlení žáby;) [upravil dne 26/5/14 20:31 od Radek Hurvajz]
    • 37
  21. Mysliš že se probudili a vylazli z hrobky jen kvuli tomu :D:D
    • 70
  22. Von ten Medvěd kulišák tam má svoji hospodu, tak tam asi jezdí chlastat nebo co - http://www.dovolena-banat.cz/hospoda.html :D:D
    • 70
  23. Tak to ji spíš proleští skrz, a ani nebude muset moc tlačit :D:D [upravil dne 26/5/14 09:33 od Radek Hurvajz]
    • 6
×
×
  • Vytvořit...