No ono hodně záleží v čem ta nahrávka je, pokud je pouze 2.0 tak bude v quadru lepší jak v 5.1. 5,1 na hudbu pokud se nejedná o zaznam koncertu je k ničemu, vždy to bude jen emulace 5.1
Ja mam kvalitni 2.0 a na hudbu bych rozhodně neměnil. Film je něco jineho, tam bych 5.1 asi bral
[upravil dne 9/4/11 21:58 Radek Hurvajz]