Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Tak tohle je fakt kočka, ty bych se lek až bych se po...l:o Více ZDE - http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=8631
  2. Radek Hurvajz

    Peugeot powered by Alpine Pro

    Kurt:
    • 6
  3. Radek Hurvajz

    pomalé reakce

    Nezustava viset spinač u dveří??
    • 9
  4. Radek Hurvajz

    Jazykový koutek

    Nj, ale Kurt má malýho jednorožce:D:D
  5. Radek Hurvajz

    Jazykový koutek

    Jsme na to všichni dobře, dcera je na Gymnaziu v Tercii a měla 9 chyb;)
  6. 24-26.6 ??
  7. Radek Hurvajz

    sivý dym

    A nebo voda ve válci
  8. Pomuže, protože to bude víc stát v servisu než jezdit:D:D
  9. Radek Hurvajz

    Jazykový koutek

    Počet chyb: 6:(
  10. Radek Hurvajz

    Náhlé utažení zatáčky

    Jestli ona ta zadní naprava nebude spíše v háji, je to bolest 306tek, navštiv servis aby ti ti okoukli, no a pak to muže dělat i špatně seřízená geometrie a určitě i nějaký vymlácený čepy či silentbloky
  11. No v Polsku to bude asi chvili trvat než to přeleze tech 35, ale i tak mě to docela štve, mužu tankovat taky pořád za 1000, ale najezd je pořád kratší a kratší, kde jsou ty časy co to stálo 23 litr:bojim
  12. Radek Hurvajz

    Lidskej vkus

    Hurvajz spát o pul jedný odpoledne, no to fakt ne:D:D:D
  13. Bodejť by ne, když manželka má o pár kilo méně a výkon uplně někde jinde:D:D
  14. Ježiš to sem si zase naběhl chatku pro dva stejně nemaš. No nic, někam mě šoupni a uvidime [upravil dne 9/4/11 23:03 Radek Hurvajz]
  15. no to viš že jo:P
  16. Tak Creativy jako jo, ja mam tyhle a jsem spokojenej - http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/creative-i-trigue-3220/galerie/ Jinak mam Receiver Denon a sloupy AQ 310 takže pokud vyhanim pavouky z bytu, nebo sousedy:D tak to ženu přes tohle
  17. Ja nevim, ty geniusy jsou nic moc, jakykoliv. Jinak to co máš bych si nechal a zkusil bych zapojit jen 2.1, z PC odpoj kabely co jsou do subwoferu pro střed a zadní a nastav PC na 2.0 nebo 2.1, ted nevim jak to tam je a vyzkoušej [upravil dne 9/4/11 22:40 Radek Hurvajz]
  18. Nastav PC na 2.1 a zadni a střed prostě odpoj a strč do skřině. Jinak co maš za repro teď? Jinak tohle třeba - http://www.alza.cz/creative-inspire-2-1-t3130-d138535.htm#foto [upravil dne 9/4/11 22:31 Radek Hurvajz]
  19. Přání by bylo ..............:D:D
  20. No ono hodně záleží v čem ta nahrávka je, pokud je pouze 2.0 tak bude v quadru lepší jak v 5.1. 5,1 na hudbu pokud se nejedná o zaznam koncertu je k ničemu, vždy to bude jen emulace 5.1 Ja mam kvalitni 2.0 a na hudbu bych rozhodně neměnil. Film je něco jineho, tam bych 5.1 asi bral [upravil dne 9/4/11 21:58 Radek Hurvajz]
  21. Přihlašeno, někam mě přihoď, třeba do krbu:D:D:D A to rušení řezáním dřeva plati taky, takže klidně blízko Blanska;) [upravil dne 9/4/11 21:27 Radek Hurvajz]
  22. Miníku, tohle asi není uplně on, že :D:P
  23. Akualně Náchod: Tma a 51.8 °F
  24. No v tom nastavení jde ještě zapnout aby přední panel hrál sám nebo zvlášť od zadniho vystupu, to povyzkoušej Ja ted přesně nevim jak to tam je, použivam jinou zvukovku, ale vim že se to dalo přepnout a pak bylo pro přední panel solo nastavení přimo v tom okně zvukovky Nahoře ja pak krom Front repro i nastavení Front Green zdířky U MSI by mohlo být toto [upravil dne 8/4/11 20:34 Radek Hurvajz]
  25. No hrajou zaroveň s repro tak maji stejný nastavení jako vychozí zařizení, mi to nedošlo;), dej to naplno a hlasitost si mužeš pak řidit na reproduktorech a nebo na sluchátkách, připadně pro sluchatka přimo na liště (levej klik na bilej repro a popotahneš) A ještě je možný ve směšovači hlasitosti že bude zdiřka FRONT Green stažená, okoukni to i tam (to v oranžovym reproduktorku) [upravil dne 8/4/11 20:20 Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...