Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Ti dva tam byli jako kulturní vložka s kytarou a fletnou, Multiperláci asi nikoho takovýho nemají tak si pujčili od nás:D
    • 7
  2. 26.5 v sobotu se kousek ode mě v ATC Rozkoš konal sraz Fiatů Multipla, navštivil jsem tam Minimaxu a kouknul na závěr spanilky v zamecké aleji a řazení Multiperel na nádvořích. Podělim se o těch par foteček a video. [upravil dne 27/5/12 18:08 od Radek Hurvajz]
    • 7
  3. Jo jasný, no zkus ho ještě kontaktovat, třeba se ozve, ale těžko říct. Pokud ne tak je to pěknej pacholek
    • 39
  4. No tak to je jasný, to smaznul
    • 39
  5. No dobře, ale pokud by tam groovred s ním komunikoval tak by jeho přispěvky nesmazal Něco je tady - [upravil dne 27/5/12 10:38 od Radek Hurvajz]
    • 39
  6. Napiš sem kde je ten inzerat přes kterej jsi tady koupuil kompresor od uživatele kterého uvádíš. On má celkem 10 přispěvků a o kompresoru ani řadek - http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?srchuname=szrobert&searchsubmit=a&f=all&srchfrom=0
    • 39
  7. Mužeš se u mě stavit pokud chceš a kouknem na to, jen se musime domluvit kdy, počitam třeba v nasledujicim tydnu
    • 33
  8. No škoda pěknýho auta, ale co se dá dělat, bohužel se to stává. Inzerci na foru mužeš samozřejmě použít, ať k prodeji celku, nebo dílů, při dodržení pravidel inzerce nemuže být žádný problem
    • 16
  9. Radek Hurvajz

    Kuna v autě .

    Myslim že byl od Motipu http://odpuzovace-zvirat.heureka.cz/motip-marterspray-professional-odpuzovac-na-kuny/galerie/ [upravil dne 24/5/12 22:08 od Radek Hurvajz]
    • 24
  10. Radek Hurvajz

    Kuna v autě .

    No říká se že žerou nový auta a starý ne, ale není to uplně pravidlem, kup ten sprej a postrikej s ním kbely a hadičky, střikni i na tu deku kde to kouše, jinyho asi nepomuže
    • 24
  11. Radek Hurvajz

    Kuna v autě .

    Hledání, resp. Google hledání - http://www.google.cz/cse?cx=partner-pub-2880450131721433%3A3n1fkz7gno4&ie=windows-1250&q=kuna&sa=Hledat&siteurl=www.mylms.cz%2Fpeugeot.php&ref=www.peugeot-club.com%2Fforum%2Fviewthread.php%3Ftid%3D108863#gsc.tab=0&gsc.q=kuna&gsc.page=1 řešil jsem to taky, v Pandě jsem po nastříkání spreje našel několikrát nablito na motoru a pak už nic, v 406 mam elektronickej plašič i sprej, ale od ty doby co jsem to tam dal tam nebyla, takže je možný že to funguje. Ten sprej je hlavně na to že ti nepřekousne kabel, protože jak se ji dostane na jazyk vyvolá dávivej reflex
    • 24
  12. Radek Hurvajz

    Piešťany 2012

    Sakra, že by se jelo zase do Leopoldova letos;)
  13. Ja tu mam jednoho, taky nijak dlouho nevydrží, stojej za prd, člověk aby furt kupoval nový a nový:D:D Jooo, to jsme na tom stejně, mě to taky chutná:D:D Jenom to není Whisky ale Brandy a Cognac a Kvalitní dobrej GIN:D Medvěd: když dovezeš Karibský rum Appleton V/X z Bigbadjohnovýho odkazu tak ho beru:D [upravil dne 23/5/12 23:18 od Radek Hurvajz]
  14. Ježišimarjakristabohapannamariadoritiamen:o:D
    • 34
  15. Přihlašovadlo je tady!!! - http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=450
  16. Gronholmmiku, ty maš vyhřivaný skla v těch tvých současných zrcadlech?? pokud jo měl bych o ně zajem, tedy jestli si je nebudeš chtit nechat.
  17. Snad je to vona
    • 8
  18. O TSI se tu už psalo, maji s tim problemy nejen motory koncernu VW ale i PSA
    • 58
  19. http://forum.skodahome.cz/topic/9428-kontrolka-motoru-system-odvetravani-nadrze/
    • 58
  20. Scratch, přečti si Stiflera ještě jednou a nejspiš to pochopiš, nemyslel nic co mysliš ty.
  21. Zakon samozřejmě existuje, a ne že ne Zákon 114/1992 Sb. o ochraně přírody a krajiny a chráněné krajinné oblasti (CHKO). § 26 Základní ochranné podmínky chráněných krajinných oblastí (1) Na celém území chráněných krajinných oblastí je zakázáno a) zneškodňovat odpady mimo místa vyhrazená se souhlasem orgánu ochrany přírody, b) tábořit a rozdělávat ohně mimo místa vyhrazená se souhlasem orgánu ochrany přírody, c) vjíždět a setrvávat s motorovými vozidly a obytnými přívěsy mimo silnice a místní komunikace a místa vyhrazená se souhlasem orgánu ochrany přírody, kromě vjezdu a setrvávání vozidel orgánů státní správy, vozidel potřebných pro lesní a zemědělské hospodaření, obranu státu a ochranu státních hranic, požární ochranu a zdravotní a veterinární službu, d) povolovat nebo uskutečňovat záměrné rozšiřování geograficky nepůvodních druhů rostlin a živočichů, e) používat otrávených návnad při výkonu práva myslivosti, f) stavět nové dálnice, sídelní útvary a plavební kanály, g) pořádat automobilové a motocyklové soutěže, h) provádět chemický posyp cest, i) měnit dochované přírodní prostředí v rozporu s bližšími podmínkami ochrany chráněné krajinné oblasti.
  22. No to byl OR24, měl jsem je taky a byli nesmrtelný, ale do techhle Vraníků měli ještě daleko:D
    • 28
  23. Jestli tam nebude šotek a misto včetně DPH nemá být bez DPH;)
    • 10
  24. V dnešní době se není čemu divit, všechno je bezdrátový a ted už i bezhadicový, nj doba jde kupředu:D:D http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=13449
    • 7
  25. Musiš je nafotit tak aby jsi je upravovat nemusel, teda krom ořezu a zmenšení I když naučit se to mužeš, je dobrý to umět;) [upravil dne 20/5/12 21:19 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...