Jo ve vlákně, tam to totiž vidí i ostatní a pusobí to tak na všechny, protože si uvědomí, aha já to dělám taky a neměl bych
xpetrix, jasně máme dvojaký meter, mame čas a chuť měřit každýmu jinak, to viš že jo.
[upravil dne 14/9/12 22:58 od Radek Hurvajz]