Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Muže být problem v kodecích samotnýho Pinnacle [upravil dne 16/9/12 11:40 od Radek Hurvajz]
    • 6
  2. Nooo to je vono, takhle to znám - A co ted čtu tak to Barry Manilow akorát převzal, takže toto je original:super Fosile [upravil dne 15/9/12 21:10 od Radek Hurvajz]
    • 29
  3. No tak to potom jo. Mě se pravě nezdál nazev skladby bo nikde nebyl
    • 29
  4. To se mi nějak nezdá
    • 29
  5. Radek Hurvajz

    Ztratil se vám příspěvek?

    Zase ta ovce. Musim přestat chlastat, pak vidim ovci:D:D:D:D
    • 39
  6. Radek Hurvajz

    Ztratil se vám příspěvek?

    Jo ve vlákně, tam to totiž vidí i ostatní a pusobí to tak na všechny, protože si uvědomí, aha já to dělám taky a neměl bych xpetrix, jasně máme dvojaký meter, mame čas a chuť měřit každýmu jinak, to viš že jo. [upravil dne 14/9/12 22:58 od Radek Hurvajz]
    • 39
  7. Radek Hurvajz

    Ztratil se vám příspěvek?

    Lip koukej, navic na tvoje tři přispěvky za sebou poslal někdo upozornění, takže reakce byla na místě a nutná Navic je to v pravidlech! [upravil dne 14/9/12 22:55 od Radek Hurvajz]
    • 39
  8. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Tady něco máš ke čtení - http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-alkoholova-prohibice/181484/alkoholova-prohibice-v-cesku-cerny-trh-se-o-chlast-postara.html
  9. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Jo, to jsem taky zíral na ten název
  10. Radek Hurvajz

    Ztratil se vám příspěvek?

    No tak ale nepiš že ti někdo poslal uražlivou SZ, podobný naražky zase nemusíme my. Přiště si to připadně vyřikej ihned s tim kdo ti něco takovýho napiše, je to taky člověk takže ti to vysvětlí, třeba jsi to blbě pochopil. Ale to se ted asi už nedozvime
    • 39
  11. Radek Hurvajz

    Ztratil se vám příspěvek?

    No ja musim bejt rychlejší když jsem ten Super Mod:D:D
    • 39
  12. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    To je vona, LEVNÁ, plná methylu;):D [upravil dne 14/9/12 22:44 od Radek Hurvajz]
  13. Radek Hurvajz

    Ztratil se vám příspěvek?

    No už jsi to nakousnul, ja bych rad věděl kdo ti psal a co ti psal
    • 39
  14. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Luka nad Jihlavou nebuddou tak velký
  15. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Tak to sem hlavně piš, zejtra už bude zavříno nafurt, vole:bojim
  16. Radek Hurvajz

    Ztratil se vám příspěvek?

    Jo napiš to sem, mě to dost zajímá. Kecat umí každej
    • 39
  17. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    No jen aby to nebyly zasoby metanolu;)
  18. Nainstaluj si ADBLOCK+ a v něm na tomto webu zakaž všechny kraviny typu facebook atd, reklamu
    • 14
  19. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Neuvěřitelný co toho ta Panda uveze:o:D:D
  20. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Ježiš, ja jim to nebaštim, to měl bejt ftipek;)
  21. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Jo tak proto ta prohibice, chtějí aby jsme vypili všechno co ted bude dostupný, tedy ty sragory v pet butelích a budou čekat až postupně vychcípáme. No jo, ale kdo jim potom bude platit daně z daní
  22. Radek Hurvajz

    chyba abs

    No tak to bude něco jinýho, chyba ABS by svitila pořád pokud by bylo něco s čidlem.
    • 10
  23. Radek Hurvajz

    chyba abs

    Bud smazat, nebo myslim po ujetí nějakých km nad 50km/h a zhasne, a nebo možná i to co piše Koblih, mě svitila po otačení kolem na zvedáku a nastartovaným motoru a pak jsem s tím nějakou dobu jel a zhasla sama [upravil dne 13/9/12 21:11 od Radek Hurvajz]
    • 10
  24. Jo, C8 strčí do Varia a pojede:D:D:D
    • 58
  25. A Mini je jako němec jo?? To snad Anglán ne. Eltone, to bude jezdit jako busem jo? [upravil dne 13/9/12 21:00 od Radek Hurvajz]
    • 58
×
×
  • Vytvořit...