Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radku,nechci se hádat,měl jsem na mysli, aby s odstupem let každý napsal, co si myslí, dnes už snad o tom můžeme diskutovat v klidu,né? No dyť píšu naprostá zbytečnost, mylím tím to rozdělení
    • 47
  2. Naprostá zbytečnost, stejně jako předchozí hadaní se o pomlčku v názvu státu. Ale myslim že zabranit tomu nešlo, vlada se chtěla trhnout tak se trhalo až chlupy lítali
    • 47
  3. Minisraz pod bodem A byl v nemocnici Na Františku když jsem tam ležel, není ani v galerii;) Jinak super, taky jsem nečekal že to někdo najde všechno:)
  4. Google earth umí přidávat cestu libovolné barvy, ale myslim že ji musiš nakreslit ručně bod po bodu, ale možna by ti to stačilo
    • 13
  5. Ja to pošlu až zítra, to stihám:D:D
  6. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Žádná pančovaná nebyla, ukazali nějakou hanackou a pak zjistili že je nezavadná kurva tady něco napsat...,vy jste schopni vyvrátit člověku i to, co viděl v televizi NA VLASTNI OČI , ta kořala měla vinětu Hanácká vodka a byla pančovaná--s origo Hanáckou vodkou neměla nic společného!!! P.S. piju pořád pražskou vodku a zatím na monitor vidím, takže asi i žiju http://ekonomika.idnes.cz/hanacka-vodka-se-ocistila-metanol-v-jeji-lahvi-nebyl-fhf-/ekoakcie.aspx?c=A120920_174623_ekonomika_spi A mimochodem, to na obrázku je originalní Hanácká vodka od GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries, a.s. A tady k tomu máš ještě další - http://www.gsd.cz/granette-starorezna-distilleries-as O jiné Hanácké se v TV nemluvilo;) [upravil dne 25/9/12 21:21 od Radek Hurvajz]
  7. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Nj, ono když to nemá etiketu tak by neměli co ukazovat:D
  8. No ja občas slovensky pišu, kor když odpovidam slovensky pišicímu tazateli, sice nevim jestli to občas není na pětku ze slovenštiny:D
  9. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Žádná pančovaná nebyla, ukazali nějakou hanackou a pak zjistili že je nezavadná
  10. Radek Hurvajz

    PROHIBICE

    Buh ví co v tom je, možná pijem sračky a ještě si mlaskáme, co možná, určitě
  11. Radek Hurvajz

    Kardiho Hello Kitty...:)) 2.1 TD

    Kristabohamariajehotam
    • 16
  12. Takový holoubě Ty bych snědl tak tři i s tou přilohou:D
    • 40
  13. Nebo http://mve.energetika.cz/sikovneruce/asynchronni-generator.htm Ale nevim čim to budeš pohánět, 220V motor by asi musel bejt pěkný hovado aby to utáhnul:myslim Takže vrtuli a hurá na kopec za větrem:D
    • 55
  14. Fanda je problem, nemá plný pokrytí. Hlavně že se podařilo. jinak když si poradíš maš plnou verzi, já uvažuji o koupi protože to zase tolik nestojí 15 Euro [upravil dne 23/9/12 17:56 od Radek Hurvajz]
    • 12
  15. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No ty jsou ale jen podobný Hm tak vono si fakt jooo:o -- http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=101541 [upravil dne 23/9/12 17:51 od Radek Hurvajz]
  16. Radek Hurvajz

    Nevyužita žiarovka

    V krajním obrysovém světle je dvojvlaknová kvuli tomu že je tam brzdové světlo, a v tom vedle je fakt dvouvlakno, to koukam jako blázen, já měl za to že tam jen 5W jednovláknová, viz obrazek. A vedle v levém světle je mlhovka 21W jednovlákno;) Rozhodně bych brzdový světla nezdvojoval [upravil dne 23/9/12 13:57 od Radek Hurvajz]
    • 9
  17. Přeinstaluj ovladač mělo by to pomoct, mě to po přechodech na jinej soft, když jsem zkoušel všechno možný, taky občas nechtělo nic najít Jo a zkus vybrat EUR a zaškrtni Hloubkové vyhledávání [upravil dne 23/9/12 10:53 od Radek Hurvajz]
    • 12
  18. Uvědomte si ale že vitězem muže být i ten který pozná třeba jen dvě fotky, právě proto že to spousta lidí nepozná
  19. Né, to bude Netopýrka a pořad Před svatbou ne!
    • 14
  20. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    ňáký malý kola ne?
  21. Píše že teprve bude;)
    • 14
  22. Tam mam nenastaveno, ale mužeš dát Eur. Jinak koukni do nastavení hardvare jestli to vidí tvuj tuner, je možný že bude chtit přeinstalovat ovladač Připadně dej jak je na obrázku hledat zařízení pokud ho nevidí [upravil dne 22/9/12 20:24 od Radek Hurvajz]
    • 12
  23. Super, mužu taky soutěžit? :D:D
  24. No, pravě u ty činský DVBT jsem to zkoušel u mladýho a nešlo to. Ja mam kartu Kworld a ta ma standartní čip Philips SAA713X tak s tím nemam problem, vyzkoušet to mužeš, ale budeš potom připadně muset všechno ladit a nastavovat znovu [upravil dne 22/9/12 19:40 od Radek Hurvajz]
    • 12
  25. Člověče tenhle problem jsem myslim už měl, ale nevim co jsem s tím udělal, přešel jsem na ProgDVB - http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/zpracovani_videa/progdvb/ A nasledně na DVBviewer - http://igalerie.cz/cs/software/ms-windows/874-dvbviewer-pro u ktereho jsem už zustal. Doporučuju vyzkoušet, oproti BlazeVideo mnohem lepší. Jinak ted přemýšlím jestli ten jas nebylo nějak kvuli klavesovým zkratkám, ale fakt ted jen tápu v mysli Nebo to bylo softem - http://forum.digizone.cz/index.php?topic=1667.msg21986#msg21986 [upravil dne 22/9/12 19:27 od Radek Hurvajz]
    • 12
×
×
  • Vytvořit...