A jsi si jistej že ti to neběží na tech puvodních windows, maš nastaveno Bootování z toho disku s novými windows?
Jinak, pokud je tohle dobře tak klik na tento počitač pravou myší, Spravovat, spravce disků, tam onen disk dej odebrat oddíl, připadně odebrat aktivní oddíl a potom dej vytvořit nový oddíl a nasledně formát. pokud nepujde ani toto tak nabootuj instalačku Win, dej rozšiřené možnosti instalace a tam ten disk zformatuj, potom instalaci zruš.
[upravil dne 1/12/12 20:57 od Radek Hurvajz]