Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 592
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. 4mm, to je zakonný minimum, hadej se potom někde že tam je jenom 3.9mm. Do toho bych nešel
    • 58
  2. Vzorek jo, ale ne pneumatika, to tam dat nemužeš, na jedno kolo protektor a na druhý normalni gumu. A při ceně ty michelinky bych ji koupil novou a hotovo [upravil dne 2/12/12 17:45 od Radek Hurvajz]
    • 58
  3. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    Libi nelíbí, to je Čajičkův speciál na sprinty a zavody do vrchu. To by se sem mohli dávat auta co jezdí autokros jako že jsou nevkusný. Tohle sem prostě nepatří [upravil dne 2/12/12 12:59 od Radek Hurvajz]
  4. Tak jsem se vám koknul na fotky a musite i prozradit co že jste to tam pili, že je Pastorek takovej rozmazenej?? :D
  5. No v recenzich vychazi dobře OCZ, Ondra ho ma v Ibooku (OCZ Agility 3) a šlape bezchybně už asi 8mesiců, Boot windovsů za 17sec;) Taky o tom uvažuju protože klasický Sata 2 je brzda jako sviň [upravil dne 1/12/12 21:34 od Radek Hurvajz]
    • 13
  6. Při tom bootování instalačky systemu nejde odstranit oddíl jo?? Nějaký divný
    • 23
  7. No ja doufam že Peta taky, pokud ne tak ti nevim nevim:D:D:D Ale Pruzkumníka použivat nemužu, neumí např. zkopirovat všechny nazvy do schranky a pote vložit do excelu, a kouzla s hromadným přejmenováním taky ne. [upravil dne 1/12/12 21:21 od Radek Hurvajz]
    • 23
  8. Aha, tak by to v tom programu od Kobliha neměl být problem, odebrat oddíl a poté vytvořit nový oddíl a pak format, ovšem je možný že se ti vytvořil DualBoot a to by se mohlo ve Win8 bránit. Ale to by jsi při bootování dostal na vyběr který system chceš pustit. Prostě odpojit a zformatnout jinde je nejjistější.
    • 23
  9. Jj, otevřu Total comander a koukám, nalevo \"C\" napravo \"C\", kurnik, na co mi jsou dvě Céčka, tak jsem jedno zformátoval:D:D:D [upravil dne 1/12/12 21:03 od Radek Hurvajz]
    • 23
  10. A nebo odebrat a znovu vytvořit v programu od Kobliha;)
    • 23
  11. A jsi si jistej že ti to neběží na tech puvodních windows, maš nastaveno Bootování z toho disku s novými windows? Jinak, pokud je tohle dobře tak klik na tento počitač pravou myší, Spravovat, spravce disků, tam onen disk dej odebrat oddíl, připadně odebrat aktivní oddíl a potom dej vytvořit nový oddíl a nasledně formát. pokud nepujde ani toto tak nabootuj instalačku Win, dej rozšiřené možnosti instalace a tam ten disk zformatuj, potom instalaci zruš. [upravil dne 1/12/12 20:57 od Radek Hurvajz]
    • 23
  12. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Pro mě lehký, nechavam hadat další
  13. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Dyno, super, správně. Tak dej další
  14. Tu mam taky - tuhle -
    • 15
  15. Alcar s jednim L, ale odkaz jsem ti daval vyše, nevadi, tady je odkaz přímo na ten konfigurator, ale najde ti to co jsem ti už dal před chvílí - http://sicuplus.mx-live.com/default.aspx Ve vysledku se přepni na Peugeot - Serie Alu [upravil dne 30/11/12 23:19 od Radek Hurvajz]
    • 33
  16. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Dobře Ital obsah 500ccm
  17. No ja jim nevěřim, a na funkci to nemá vliv
    • 33
  18. Dopr, to jsem měl naposledy v lázních v Třeboni v myslivecký restauraci, kurnik, slintám si do klávesnice. Proč mi tohle děláš:D
    • 95
  19. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Ne, není to český
  20. Jo ty mam taky, ale je možno i Sicustar;) Jen ty plechový krytky nepouživam protože by určitě spadly:D [upravil dne 30/11/12 23:05 od Radek Hurvajz]
    • 33
  21. Sicurit a ještě jedden dělá ty šrouby s rovnou dosedací plochou, koukni na Allcar na konfigurator tech šroubů, pro 40 jsou tam dva typy, jen se přepni do hlinikáčů, zobrazi se první plecháče Sicurit BNR36 4x M12, 1.25x36.0 Bolzen Scheibe Peugeot/Citroen 3 17 In den warenkorb Sicustar VNPC36 4x M12, 1.25x36.0 Bolzen Scheibe Peugeot/Citroen 11 17 In den warenkorb [upravil dne 30/11/12 23:03 od Radek Hurvajz]
    • 33
  22. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    No uvidime
  23. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Another, šup, davej dalši lahudku
  24. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    Neni to dobře, spravně je Puma GTV, 1982;) http://www.auta5p.eu/katalog/puma_i/puma_gtv_03.php Vůz na snímku je přepracovanou verzí. Měl motor neuvedné značky o objemu 1.8 litru s nímž dosahoval rychlosti 230 km/h a zrychlení na stovku za 7,8 s. Byl vybaven kotoučovými brzdami, systémem ABS a sedadly Recaro. [upravil dne 30/11/12 22:49 od Radek Hurvajz]
  25. Radek Hurvajz

    Co je to za auto? (po x - té)

    To není Ford;)
×
×
  • Vytvořit...