Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Nj, ale o 30 let:(
  2. Na koberce super, díky těm kartáčů,. ale co se týče sacího výkonu tak nic moc, prach to vysaje, ale s kousky něčeho těžšího to má celkem problem, na běžný uklid to asi dostačuje, ale pokud by jsi vysaval např frekventovanou chodbu kam se natahají např i kamínky atd. tak to asi moc vhodný nebude.
  3. Mame 135 +EB351 a komplet přislušenství. vysava dobře, sačky koupiš za 250kč druhovyrobu, to samý i kartačky a filtry, dostupne je vše, ale u origo se prohneš, manipulace po kobesci je celkem pro chlapa nebo ženu která utáhne pluh nevim no, osobně bych kjoupil elektrolux za 2500 a bude to s ním jednodušší. origo - http://shop.vorwerk.cz/kobold_cz/ Neorigo - http://www.vk-vysavace.cz/ [upravil dne 15/1/14 11:48 od Radek Hurvajz]
  4. Radek Hurvajz

    likvidátor pařezu

    To nebude halóóó, to bude hřib, nejspíš oranžovej, a letající pařezy k tomu
  5. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    No vida. Pokud budeš fotit na P a nastaviš si ostatní věci na auto tak to bude asi dobrý, zřejmě ta automatika je nějaká zblblá když fotíš na Auto, nebo je tam něo špatně, možná by pomohlo přehrát firmware. Osobně jsem nikdy Automatiku nepoužival, fotil jsem na P a nastavoval si krom expozice vše sám. Ono to AUTO zase tak všemocný není
  6. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    To že jsou modrý, zkontroluj nastavení vyvážení bílé Máš tam nastaveno : Žárovka Nastav AUTO [upravil dne 14/1/14 12:40 od Radek Hurvajz]
  7. Radek Hurvajz

    Cvakání v motoru

    Klíííd, to je normálka - čti hlavně konec kde je vyřešeno - &goto=search&pid=332466 I když ted to čtu znova a koukám že maš v podpisu HDi, tak nevim jestli by to mohlo bejt to samý [upravil dne 13/1/14 22:08 od Radek Hurvajz]
  8. Radek Hurvajz

    Cenzůra odkazů

    Onen server, tedy jeho zastupce se u nas snažil o komerci, ale jelikož a protože se nedohodl a cpal nam sem jejich odkazy i přes to, tak byli tyto odkazy zakazany, odblokovávat to nebudu, to by byla pro ně bezplatná reklama.
    • 7
  9. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    To jsou Verměřovice u Ustí nad Orlicí??
  10. No, ten by byl, s šípkovou .....
  11. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    \"P\" Bude čistě programová automatika bez přepínání režimů jako v auto, tam si to samo volí režimy jako krajina, makro, portret atd, mam obavy že se to nějak pomátlo, proto chci aby zkusil P
  12. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    A zkontroluj jestli nemáš ostření nastavené na manuální
  13. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    Psal jsem aby jsi tam nastavil \"P\" ne Auto;)
  14. Radek Hurvajz

    Android 4.1.2 - hlasitost

    Koukni se co ti běží na pozadí, nějaký přehrávač, navigace nebo třeba cokoliv co by využivalo zvuk medií.
  15. Radek Hurvajz

    Kovovýroba

    Mam kamarada který má malou dílny, a co neudělá on na to má spoustu možností ke komu to dát. Kdyžtak mi napiš co konkretně by to bylo a ja se ti poptam, ale budeš si to muset nejspiš nakreslit.
  16. Tipuju ložisko ventilatoru
    • 8
  17. Jéé, to jsi neměl nic takovýho dělat ale
  18. No nejspiš asi ne. Jak tak koukam
  19. No jo no, Šaldiku příště.
  20. Není no, to jinak neposkladam, jeden je chorej a druhej to bude předavat mě, a 4 dny v kuse mu nemužu nasadit, to je blbost
  21. Ubytko má Elton, připadně mu s tim pichnu, tobě to jede až do Blanska, akorát musim ještě napsat Milanovi+. Přehodil jsem si službu a ten kolega co to vzal za mě ma nějakej rodinnej problem tak mě poprosil jestli bych to nevzal zpět, takže tak, někdy přiště to dnad vyjde lepe
  22. Když se daří tak se daří, moje učast je ohrožena, bohužel mi to nevyjde. Ubytko předám někomu kdo to doladí [upravil dne 12/1/14 20:52 od Radek Hurvajz]
  23. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    Nj, ale u osatních fotek na tom webu je taky nastaveno Kreativní program (zaměřen na hloubku ostrosti) a jsou ostrý Haryk: Nastav na tom fotáku P a zkus vyfotit něco stejně daleko jako byli ty maznutý fotky, pak to dej sem [upravil dne 12/1/14 20:31 od Radek Hurvajz]
  24. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    Tvůrčí program to piše u každýho nastavenýho autoprogramu, např Portrét, či Krajina. Ted mě napadá nemuže tam bejt nastavený něco co by nedovolilo zaostřit na delší vzdalenost, například MAKRO!!! je tam Kreativní program (zaměřen na hloubku ostrosti), takže priorita clony [upravil dne 12/1/14 20:24 od Radek Hurvajz]
  25. Radek Hurvajz

    foťák-OLYMPUS

    No je zaostřeno na hodně kratkou vzdalenost, jde o to jestli nastalo, nebo se to mění, při namačknutí se obrazek na displeji jakoby snaží zaostřit nebo se to ani nehne? V každym připadě pokud to není v zaruce tak nevim nevim, většinou to cizi firmy neradi dělají a Olympus se k tomu staví tak že platíš zalohu na opravu 2000kč a když opravu neprovedou z duvodu nakladnosti či podobně odečtou si z toho za diagnostiku cca 1500kč, tada alespoň před časem to tak bývalo
×
×
  • Vytvořit...