Mame 135 +EB351 a komplet přislušenství. vysava dobře, sačky koupiš za 250kč druhovyrobu, to samý i kartačky a filtry, dostupne je vše, ale u origo se prohneš, manipulace po kobesci je celkem pro chlapa nebo ženu která utáhne pluh nevim no, osobně bych kjoupil elektrolux za 2500 a bude to s ním jednodušší.
origo - http://shop.vorwerk.cz/kobold_cz/
Neorigo - http://www.vk-vysavace.cz/
[upravil dne 15/1/14 11:48 od Radek Hurvajz]