Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 584
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    3.0V6 -konferencni stolek- hotovo

    sedrik20: To ma být jako tvoje ozvěna nebo jak?? :D
  2. Kdyby jste byli šikovní tak jako já, viděli by jste aspoň tohle - [upravil dne 21/1/14 21:00 od Radek Hurvajz]
  3. Hlavně bacha na tu periodu
  4. No ty ale vvvypadáš
  5. Jasně že Punkače bereme, to bude rachot
  6. Ceny skel v autokelly, je to bez slevy ŘČ
  7. Spiš to bylo atermický sklo, na nový modely se davalo
  8. Sklo stojí 6tis v Serviceboxu, do 10tis ho mam pojištěný i já, pokud nemáš nějaký atermický nebo podobně tak by jsi se měl v pohodě do 10 vejít
  9. Tohle by nešlo?? :D
  10. No asi v tom Roce 2007 mam pocit http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/Peugeot_club_-_20._Sraz_Brodak_Cerveny_Kostelec_2007/
  11. Nevidím kolonku: Přiložím pomocnou ruku:) Jasně že pojedu, co pojedu, ja to mužu i dojít pěšky, teda když se mi bude chtít:D:D
  12. Radek Hurvajz

    auto po kuřákovi

    Vzhledem k toimu že ho použivam už několik let tak věřím že je to pravda, mam ho v kufru pořád, takže klidně mužem vyzkoušet na tvem autě až se zase potkame
  13. Jj, beru pilu a sekyru
  14. Ted koukam na fotku pokoje a jestli tam jsou jen manželský postele tak teda potěš koště Medvěde , vyměním tě, třeba za Goldinku
  15. Radek Hurvajz

    auto po kuřákovi

    Všechny pěny jsou naprd, tohle je prostě držák kterej nejde dolů. Vyzkoušej ružovej SPLIT od MAFRA, zatim mě nikdy nezklamal, čistí všechno a perfektně. Použivam ho již několik leta a super. Ted jsem našel i pěkný videjko k tomu - http://www.auto77.cz/autokosmetika/skla/cisteni1/mafra-split-cistic-oken-h0127.html [upravil dne 19/1/14 19:29 od Radek Hurvajz]
  16. Prosim tě, když přežila spaní v jedný chaloupce se mnou a Scratchem tak za zdí bude ticho jako v kostele
  17. Někam mě strčíš, no. Aneb chcete mě :D
  18. Radek Hurvajz

    bluetooth a wifi :(

    Zkus změnit kanál wifi na routeru, ale nemyslim že by to dělalo BT, spš je ta myš na 2,4Ghz, což js vlastně wifi, rušit by se to nemělo, ale stát se to možná muže.
  19. Radek Hurvajz

    Tukanec v krizovatce. Vinik?

    No když za ní stál chlap na červený, kterej ji ted dělá svědka tak jak ona mohla mít zelenou??
  20. Radek Hurvajz

    jeste ziju

    Tak to ukaž
  21. Radek Hurvajz

    jeste ziju

    Tak C 5:D:D:D
  22. Radek Hurvajz

    jeste ziju

    Že by to byl DS 5?? Ježkůůů?
  23. Radek Hurvajz

    jeste ziju

    Voči z ježka:o Nazdar ztracenej
  24. Radek Hurvajz

    P406 interier presvetlenie

    Kolotoč Khár:D:D
×
×
  • Vytvořit...