Vzhledem k toimu že ho použivam už několik let tak věřím že je to pravda, mam ho v kufru pořád, takže klidně mužem vyzkoušet na tvem autě až se zase potkame
Všechny pěny jsou naprd, tohle je prostě držák kterej nejde dolů. Vyzkoušej ružovej SPLIT od MAFRA, zatim mě nikdy nezklamal, čistí všechno a perfektně. Použivam ho již několik leta a super. Ted jsem našel i pěkný videjko k tomu -
http://www.auto77.cz/autokosmetika/skla/cisteni1/mafra-split-cistic-oken-h0127.html
[upravil dne 19/1/14 19:29 od Radek Hurvajz]
Zkus změnit kanál wifi na routeru, ale nemyslim že by to dělalo BT, spš je ta myš na 2,4Ghz, což js vlastně wifi, rušit by se to nemělo, ale stát se to možná muže.