Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Držky plechový, furt melou nesmysly a furt melou, asi budou muset dostat prknem po papuli:bacha
  2. Supeer! Gratuluju;)
  3. Radek Hurvajz

    Vypnutí zapalovače

    Super
    • 7
  4. Radek Hurvajz

    Vypnutí zapalovače

    Jestli to jde tak by měla jít posunout jakoby o pulku dolů nebo nahoru, ale jak pišu výše, nevim jestli je to u novýho modelu stejně jako u starýho
    • 7
  5. Radek Hurvajz

    Vypnutí zapalovače

    Přehodit pojistku do mezipozice nebo naopak z mezipozice do normal polohy, ted si nejsem jistej jestli je to č23:myslim A taky si nejsem jistej jestli to u novýho modelu jde timto zpusobem, je možný že je to někde nastavitelný přes Diag [upravil dne 29/4/14 15:01 od Radek Hurvajz]
    • 7
  6. Radek Hurvajz

    Musím se podělit :D

    Sakra ti lidi už nevědí co by mohli zničit:bojim
  7. Někdo to vyfotil moc brzo no, tam patří ještě prohnutá specialně upravená kolejnice přes vrch, pak to vlak normálně přejede jako když přejedeš autem retardér, nejspíš ten jeden zelenej mužík pro ně zrovna jde;)
  8. Tak myčka asi jo, ale třeba dekalcifikátor pujde do nebe určitě
    • 8
  9. Čovka ožije, ale myčka nejspíš chcípne:D:D
    • 8
  10. Haha, Oddie, myslim že to spiš přitahne další:D Osvědčenej je BioKill a je klid Jo kočkolit je dobrej, akorát nevim co bude uživatelo dělat s naťapaným blátem doma :D:D [upravil dne 28/4/14 22:08 od Radek Hurvajz]
    • 8
  11. Radek Hurvajz

    WiFi Speed Spray

    To je IQ tester:D:D:D
    • 6
  12. No počkej ty vopičáku:bacha:bacha
  13. A co myslíš že ty dva šli hledat? Pleny nejspíš
  14. Radek Hurvajz

    Koncovka výfuku?

    Dej tam Ultersport a maš to bez koroze a přesně na 206HB http://www.ultersport.cz/ULTER-SPORT-PEUGEOT-206-HTB-98-03-oval-95x65mm-d6036.htm
  15. Radek Hurvajz

    plasty

    No jo, jenže to za 14 dní bude skoro stejný jako před tím, obzvlášť jestli bude pršet
  16. Radek Hurvajz

    plasty

    Ja koupil sprej na plasty za cca 150kč, lišty předního narazníku byli šedivý, tak jsem je sundal, odmastil ředidlem, přebrousil šmirglem 800 a znovu dvakrát odmastil, pak jsem to mpřestříkal ve třech vrstvách a lišty jsou jak nový, pěkně polomatný, drží to v pohodě už rok. Když to někde odřeš tak to asi ředidlem rozleštit a přestřiknout, protože se ta vrstva nejspíš strhne. [upravil dne 28/4/14 19:57 od Radek Hurvajz]
  17. Ale houby bonzák. Jen pořádek prostě musí bejt. Edo si pročte pravidla a přiště si da pozor Edo1722 je bloknutý a zustane to tak, slučovat to kvuli těm 12ti přispěvkům nebudu, použivej současný učet a další nezakladej, když by něco nešlo není problem mi napsat
  18. Taky jsem přestal prostě ze dne na den, před 23 lety tušim. Cigara jsem měl, nedělal jsem to stylem že tuhle krabičku dokouřím a přestanu, prostě mě napadlo ode dneška nekouřím a nezapalil jsem si, pak ais po 14 dnech jsem nemohl vydržet, jednu jsem si dal a vytahl tak pulku, palilo mě v krku, nechutnalo mi to, pak už jsem si nezapalil nikdy. Po cca dvou měsících jsem rozdal zbytek cigaret nepřátelům a sbirku zapalovačů taky:D Ještě pořed tímhle jsem prošel takovýma těma: \"od nového roku nekouřím\" atd, a to nikdy nevyšlo. Prostě to chce si říct teď a šmitec.
  19. Nedošla, jsem ji tam musel dovést:D:D
  20. Tak když tě budeme Grilovat tak kde by jsi chtěl asi tak být
  21. To se seškvaří ne? nebo máš spacák z alobalu:D:D:D Scratchi, to že je něco na 380V neznamená že to žere jak cirkulárka;) [upravil dne 28/4/14 12:54 od Radek Hurvajz]
  22. Protože chce dostat BAN za multiregistraci! Tohle fakt nikdy nepochopím Použivej jen jeden nick;) [upravil dne 28/4/14 11:33 od Radek Hurvajz]
  23. hele další http://aukro.cz/dalkovy-ovladac-panasonic-n2qahb000022-i4172331047.html
×
×
  • Vytvořit...