Taky jsem přestal prostě ze dne na den, před 23 lety tušim. Cigara jsem měl, nedělal jsem to stylem že tuhle krabičku dokouřím a přestanu, prostě mě napadlo ode dneška nekouřím a nezapalil jsem si, pak ais po 14 dnech jsem nemohl vydržet, jednu jsem si dal a vytahl tak pulku, palilo mě v krku, nechutnalo mi to, pak už jsem si nezapalil nikdy. Po cca dvou měsících jsem rozdal zbytek cigaret nepřátelům a sbirku zapalovačů taky:D
Ještě pořed tímhle jsem prošel takovýma těma: \"od nového roku nekouřím\" atd, a to nikdy nevyšlo. Prostě to chce si říct teď a šmitec.