Co tady blbnete, pokud jede na sraz Peu clubu tak by tu měl být minimalně registrovaný pokud není rodinný přislušník, jinak se do přihlašení nedostane, pak muže přijet jako host a dohodnout se na místě pokud ovšem bude místo, bude kapacita atd. Taky třeba muže přijet jen na jeden den, myslim že dveře jsou otevřené každému slušnému navštěvníku
[upravil dne 23/5/14 23:16 od Radek Hurvajz]
shackal, P607Olda použivejte tlačitko upravit a dopište to co potřebujete do svého přispěvku pokud na něj ještě nikdo nereagoval, jednak to blbě vypadá mit svoje dva či tři přispěvky za sebou a pak to máte i v pravidlech Bod 4.
Díky
Tady jsem ti daval už odkaz, -
A pokud zadaš do hledání Palivoměr, nebo budíky tak toho najdeš dost
Namatkou zrovna moje vlákno -
[upravil dne 22/5/14 00:34 od Radek Hurvajz]
Víme co s tím je, je to nemoc budíků ve 406, chtějí proletovat ty spoje tech tyček u toho palivoměru, po foru je tu toho spousty, ja to dělal už 2x na svých budíkách.
http://de.wikipedia.org/wiki/Polizei-Dienstauszeichnung_%281938%29
Vyznamenání „Za věrnou policejní službu“ (Für treue Dienste in der Polizei) bylo v Německu zřízeno 30. ledna 1938 ve třech stupních a udělovalo se:
III. stupeň - stříbrná medaile za 8 let služby
II. stupeň - stříbrný kříž za 18 let služby
I. stupeň - zlatý kříž za 25 let služby
[upravil dne 21/5/14 21:43 od Radek Hurvajz]
No to asi dá, ale je to celej spodek motoru dolů, převodovku, rozvod, klikovku ven i s pístama a nasledně zjistí že ma potlučenej válec od ty kliky co tam mlátila sem tam a bude ještě měnit vložku, no se asi vyplatí tem motor rovnou vyhodit a dat jinej. Ale opravit by to šlo, jen je to naročný jak na čas tak na prachy
Počkej velká?? ja měl za to že pišeš malá
A myslim že si tu nikdo nemyslí že jsi nemehlo, přemejšlim jako čim by to mohlo bejt když je to stejný na hromadu aut.
[upravil dne 20/5/14 21:24 od Radek Hurvajz]
Na čislo toho dilu sedí mnoho nadrží, je divný že zrovna na to tvoje to nejde našroubovat
Uzávěr čerpadla paliva Diesel/Benzín 206,306,406,806,EXPERT,PARTNER,BERLINGO PEUGEOT,CITROEN
[upravil dne 20/5/14 21:11 od Radek Hurvajz]
Rozděl to v nějakým archivatoru třeba na 10 kousků a pak to dej na uložto, uschovnu, leteckoupoštu, prostě kamkoliv, smazat to jde vždy když tam maš učet.