Přejít na obsah

mccolor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    280
  • Registrace

Vše od uživatele mccolor

  1. Pojedu zítra,aby to neprodali,dnes to už nestihnu:( a ten velkej vezmu na splátky na tvoje jméno:aut:D:D:D
  2. Zítra,nebo ve čtvrtek tam zajedu,pokud jsem z obrázků pochopil,tak RCZ + 207 sport,ano? A takovej ten bílej velkej nechceš,když už tam pojedu ?:D:D:papa
  3. Hlásím se asi jako poslední +1 a jezdit v koloně budu za trest také jako poslední Doufám,že vše vyjde,zatím je to na 99(procent)-sakra kde jsou,co to mám za klávesnici:myslim:D Jo a ještě - chtěl jsem přijet s tímto,ale už vidím,že to nevyjde.
  4. mccolor

    Gratulace k svátku

    Vše nejlepší k svátku i od nás, i když skoro pozdě (měli jsme návštěvu).
  5. ..................PF 2014..................
  6. Dnes přišel vánoční dárek a tak děkuji moc děkuji pomocnici,že na mne nezapoměla:D:D:D (viz foto z prvního příspěvku) Pěkné Vánoční svátky všem klubákům přeje McColor a ať vám to všem jezdí v pohodě:papa:papa
  7. Kompletní návod na výběr auta z Peugeotu:D
  8. mccolor

    Rezerva + Tlak v pneu

    U SW je toto bohužel 17ctky nemám [upravil dne 1/12/13 17:05 od mccolor]
    • 30
  9. Jen pustím PC,už je tu nový pežoťák:) velká gratulace všem a hodně zdravíčka:papa:papa
  10. mccolor

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Zima je zde,tak alespoň malé ohlédnutí za podzimem. Další foto na: http://mccolor.rajce.idnes.cz/podzim2013
  11. mccolor

    Denyho 307 1.6 HDi

    Promiň,přehlédl jsem to v prvním příspěvku.
    • 19
  12. mccolor

    Denyho 307 1.6 HDi

    ...no,tak další HDi a lepší než mám já...vítej v klubu a ať ti dělá jen samou radost a hodně pěkných km:papa:papa co je to za rok v.?
    • 19
  13. mccolor

    Karlos91 307 Break 1.6 16V

    Vítej mezi klubáky a přeji hodně v klidu najetých km:papa
    • 11
  14. Tak i já se připojuji oběma gratulací, i když je již už osmého:papa
    • 24
  15. Kluci,když to tady pročítám,tak se zaměřte také na zelený (nebo zelenožlutý,už si přesně nepamatuji) kabel vedoucí od zadního světla pod tapecírem na kostru - povolit,stříknout něčím na kontakty,dotáhnout.Tahle kostra mi vyškolila.
    • 26
  16. mccolor

    Přední sklo na 307 SW

    Podívám se a zkusím:papa
    • 20
  17. mccolor

    Přední sklo na 307 SW

    • 20
  18. mccolor

    Přední sklo na 307 SW

    servisman: máš pravdu,na sklo jsem již také koukal a je tam jen toto: Saint-Gobain Sekurit DOT 39 AS1 M251 E2 43R-001 409 4 z toho se asi nedá nic vyčíst
    • 20
  19. mccolor

    Přední sklo na 307 SW

    tam jsem našel jen toto: OKNO (TYP) PŘEDNÍ OKNO TLUM KROMĚ SINGAPOUR
    • 20
  20. mccolor

    Přední sklo na 307 SW

    Hodí se třeba pro můj VIN z AK toto? Objednací kód: ASNG 6542AGSVZ
    • 20
  21. Zdravím vás a potřebuji poradit jaké přední sklo mám na autě Dle service-boxu mi vyskočí kód 8116 JP a spoustu dalších koncovek jako 8116 JG,JH,JJ,JP,HZ,JQ,JK a pod.Na autorozvodech.cz jsem našel 8116 KQ.Co znamenají ty písmena ??? Někde např. v AK i jinde jsou zase skla čirá a zelená, jinde zase skla čirá s fialovou vrstvou atd. Už jsem s toho na mrtvici.O sklech je toho dost zde psáno,ale nenašel jsem můj případ.A ceny se také podstatně liší v rozmezí 3200 - 13000 Kč.To zelené sklo je opravu na pohled zelené,nebo jen s nějakým nádechem do zelena???Díky za odpovědi:papa:papa můj VIN: VF33HRHSB83588162
    • 20
  22. Tomíku vítej mezi klubáky,přejeme hodně moc zdravíčka tobě i mamce. :papa:papa
    • 64
  23. Nezaznamenaná platba na osobní stránce člena na rok 2014 - je to jen tím,že se teď stále převádí data mezi novým a starým fórem? Kartičku na r.2014 již mám doma.
    • 19
  24. mccolor

    vadné rozvody na P 307 SW

    Pokud mi to ještě dnes nevypnou,dozvíte se co to bylo za závadu,pokud to vypnou,nedozvíte se nic:aut:D Takže pokud jede staré fórum alespoň popis závady: Po rozebrání se ukázalo že řemen jde z vodní pumpy již na kladku nad vodní pumpou nakřivo a na horním ozubeném kole byl již řemen asi o 3mm mimo kola a drhl o kryty rozvodů.Po vyndání vodní pumpy se zjistilo že teče.Je docela možné že to dělala kladka nad pumpou,že \"stahovala\" řemen ven už z vodní pumpy,no to se docela těžko poznává. Teď na nových rozvodech najeto 1050 km a dobré,tak snad už mě smůla opustila. Pokud pojede staré fórum pokusím se najít i fotky jestli jsem je vzteky nesmazal,protože v novém fóru jsem se nějak nemohl zorientovat. [upravil dne 10/10/13 10:59 od mccolor]
    • 19
×
×
  • Vytvořit...