Přejít na obsah

dvestesest

Uživatel
 • Počet příspěvků

  65
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli dvestesest

 • ID člena 43230
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206
 • Rok výroby
  2003

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Úpice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jezdím okresky, většinou hlavní tahy 50km tam, 50km zpět, mimo obec max 110km/h několikrát za týden. Občas město. Dlouhodobě se pohybuji s reálnou spotřebou 5 - 5,5l. Tankuji pravidelně Vervu.
 2. dvestesest

  Sákne olej - okolí převodovky

  Díky moc !!
 3. dvestesest

  Sákne olej - okolí převodovky

  Díky moc za upřesnění. Tenhle postup jsem si nějako představoval. Spojka je ještě původní, takže tuhle možnost vylučuji. Prostě asi "únava materiálu"..Každopádně poslední dobou zaznamenávám při rozjezdu na 1 i R z klidného stavu vibrace do spojkového pedálu. Když ho pustím rychleji a rozjedu se dynamičtěji, tak vibrace nejsou..Koukal jsem na nedávný příspěvek "Výměna setrvačníku a spojky..." od jindra 73 a ty příznaky jsou dá se říct podobné, i když mam dvouhmotu krásně klidnou. Říkal jsem si, že by to mohl dělat spíš přítlačák. Jinak k té vaně, ta byla sundávaná preventivně kvůli vyčištění, nakonec mě tam ale nic hrozného nečekalo a měl jsem klidný spaní. Olej jsem právě shodou okolností měsíc dozadu kontrolovat a bylo ho na kontrolním otvoru dostatek, nicméně teď může byt situace jiná a díky za upozornění. Přikládám ten VIN VF33C9HZC84510660.
 4. Zdravím klubáky, po dlouhé době bych chtěl poprosit o radu. Včera jsem dělal výměnu mot. oleje a všiml si nemilé věci. Prosakuje mi olej kolem hřídele (části pravé poloosy) z převodovky (viz. foto). Ví někdo konkrétní popis problému, popřípadě jaké gufero? 1.6 Hdi 110k, Díky moc .
 5. dvestesest

  Nová spojka

  Také mě začala na 1.6 hdi 80kw spojka "vibrovat" , nezáleží ale na tom, zda je motor studený nebo teplý. Spojka zabírá v půlce a děje se to jen při rozjezdu z klidného stavu. Když je ovšem rozjezd dynamičtější, je to bez vibrací. Dvouhmota neklepe, ložisko slyšet není, spojka neklouže. Četl jsem spoustu názorů kde se mluví o lamele, silentbloku motoru, vnitřní kloub poloosy...
 6. dvestesest

  307 Feline 2.0

  Četl jsem diskuzi pár příspěvků výše, ohledně tlumení. Taky se přikláním k tomu, že je to trošku nevkusně řešené. Dlouho jsem se do toho přemlouval, ale nakonec se do tlumení pustil. Tlumil jsem jak dveře, tak i samotný tapec a můžu říct, že je to hodně znát. Vibrace a různé šustění a drnčení je pryč. V kombinaci s výměnou repro za nějaké Gladeny to musí být super. Třeba k tomu taky dojde .
 7. Mě podobné bouchání od zadní části auta při přejezdu nerovnosti, taky znervózňovalo. Po detailnějším zkoumání jsem přišel na to, že je uvolněná "prachovka" na zadním tlumiči. Při přejezdu nerovnosti vždycky naskočila a bouchla do karoserie, zvuk se potom nepříjemně rozléhal v autě. Zkus mrknout.
 8. Hezký ! S tím čepem mám ten samý problém, dneska ho musím objednat..
 9. dvestesest

  Denyho 307 1.6 HDi

  Po delší době se ozývám . Proběhla jarní výměna oleje (Total Ineo ECS 5w-30), filtry a nové obutí na Challengery. V poměru cena/kvalita určitě doporučuji pneumatiky od firmy Nexen. Dále se začíná ozývat pravý čep takže to musím naplánovat.
 10. dvestesest

  Spojka 2.0hDI

  Taky mě to začalo klepat při rozjezdu. Sázím asi na špatnou dvouhmotu, ale tu ty nemáš. Přítlačák nebo utžená lamela by to mohla dělat.
 11. dvestesest

  1.6 hdi nebo 2.0 hdi

  Souhlasím, taky mám 1.6. Je dostatečně žívá, dá se s ní jet za 4l / 100km a je kultivovaná.
 12. dvestesest

  206 netopí

  Tak opět zdravím, problém sám vymizel, až teď to zase začalo blbnout. Vyměnili mi komplet ventilátor topení s tím že to je určitě ono. Dva dny po té co jsem s tím jezdil, opět ten samý problém..Jak píše ice-man, je zde tedy ta možnost špatné spínačky ? Nebo ještě jiné rady ? Díky
 13. dvestesest

  Páčky v P307

  Taky mám tento problém..
 14. dvestesest

  206 - CAN bus ?

  Už je to vyřešeno, děkuji
 15. dvestesest

  206 - CAN bus ?

  Zdravím, prohledávám internet i fórum a bez výsledků. Jak prosím vás zjistím zda má Peugeot 206 rv 2003 CAN bus nebo VAN bus ? Kupuji ventilátor topení a potřebuji to vědět. Díky
×