No škoda,že jsem tam jezdil na kole o \"dovolené\" před týdnem,takže to tam znám,mohu doporučit,je tam krásně a jídlo OK.Bohužel jsme měli kemp o kousek dál od Píšťan.No a podruhé se mi tam moc nechce.....jedině,že by přijel MilanF1:myslim,do pátku času dost:papa