Přejít na obsah

mccolor

Uživatel
  • Počet příspěvků

    280
  • Registrace

Vše od uživatele mccolor

  1. Dnes návštěva v Lidlu a příčníky jsou na autě
  2. mccolor

    Vaha vzduchu

    a ještě: motor RHS pořadí barev je vlastně obrácené,je to vidět z druhého snímku:papa [upravil dne 14/9/14 15:37 od mccolor] [upravil dne 14/9/14 15:50 od mccolor]
    • 28
  3. mccolor

    Vaha vzduchu

    vlado-.m: myslíš toto? barvy jsou:bílá,fialová,(nic),žlutozelená,bílá,hnědá
    • 28
  4. mccolor

    Reprezentace Peugeot clubu

    Gabriel 307: Jo,kecám.:papa jen pro inspiraci [upravil dne 2/9/14 19:11 od mccolor]
    • 69
  5. mccolor

    Reprezentace Peugeot clubu

    Dvě samolepky na předím nárazníku pod světlama a velké WWW.....na zadním okně. Ten velký nápis může potvrdit Gabriel 307.Někde zde dával foto. Zítra to jde všechno dolů,páč mě za tři roky stejně nikdo nepotkal a to jsem procestoval snad celé Česko:D:D:D:D:D Už jsem doma a v okolí profláknutý a musím jezdit 50kou a 90kou:D:D:D:D:D:papa
    • 69
  6. Doktor říkal,že jednu plechovku denně můžu.......
  7. mccolor

    Co to na mě zase zkoušejí ?

    ChouLu: myslíš to vážně? aby jste mi něco nenakukali,jinak budu zlej:bacha:D:D
  8. mccolor

    Co to na mě zase zkoušejí ?

    machulda: zkoušet nebudu:)vím o co se jedná
  9. No škoda,že jsem tam jezdil na kole o \"dovolené\" před týdnem,takže to tam znám,mohu doporučit,je tam krásně a jídlo OK.Bohužel jsme měli kemp o kousek dál od Píšťan.No a podruhé se mi tam moc nechce.....jedině,že by přijel MilanF1:myslim,do pátku času dost:papa
  10. mccolor

    Co to na mě zase zkoušejí ?

    Nebudu zakládat nové téma něco obdobného mě přišlo dnes,mám tu příkohu otevřít?:D:D
  11. MrValicekNR - dělá mi to samé a také nemám origo rádio,zatím neřeším,projeví se to např.třikrát za den a pak třeba 3 měsíce je klid.
    • 6
  12. mccolor

    Co jste dnes udelali...

    Tak já dnes \"pivní\" a kouřovou lavičku (už nesmím kouřit doma:() a nátěr starých židlí a stolku,zítra mi čeká druhý nátěr.
  13. mccolor

    Expirační doba autolékárničky

    Lihous máš úplnou pravdu co se týká zastavení krve doktorka co nás školila(a je to již pěkná řádka let) řekla doslova: pokud bude mít tepenné krvácení vezměte cokoli máte poruce a ucpat a volat,my si sním už poradíme.
    • 60
  14. mccolor

    Expirační doba autolékárničky

    No je to zde: http://www.novinky.cz/domaci/341827-motoristy-ceka-vymena-lekarnicek-jinak-hrozi-pokuty.html Já jen,že se na to zapomíná,řeknu si no lékárnu mám .....a najednou je průšvih,za těch pár korun to asi fakt nestojí koupit novou a doma se pak můžete v klidu třeba řezat do prstů a obvázat to obvazem ze staré lékárničky.:D
    • 60
  15. mccolor

    Expirační doba autolékárničky

    Nesměju se, jen odpovědi koblih69 :D
    • 60
  16. mccolor

    Expirační doba autolékárničky

    :D
    • 60
  17. Klubáci, zkontrolujte si kdy vám končí expirační doba autolékárny. Od poslední vyhlášky r.2000 letos uplynou 4 roky. Např.mě končí 1.9.2014,tak ať neplatíte pokuty:( Přeji vám všem jinak klidnou jízdu bez pokut:papa:papa:papa
    • 60
  18. mccolor

    Potkal jsem klubáka...

    a tady:
  19. mccolor

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes v Roudnici nad Labem, je to někdo od nás ?
  20. Andreww píše zda tam není špatně usazená žárovka,ale nepíše zda si ji zkusil otočit v patici.Stalo se mi to 2x při výměně žárovek - samo,že za jiného výrobce - a svítilo to do mraků Jen moje zkušenost,ale na 307SW,nevím jak je to u tebe.
    • 16
  21. Také se přidáváme gratulací ke společné cestě životem:papa:papa:papa:papa
    • 54
  22. Vyplněno:papa
    • 37
  23. stále koukám jak se o to auto staráš - paráda :papa
  24. V 19.05 jsme v klídku dorazili domů s jednou zastávkou na kafe:) Dík za krásně strávený den MilanoviF1 a všem klubákům:potlesk:papa
  25. MÁM VŠECHNY :D:D [upravil dne 16/4/14 20:27 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...