Dnes? Byl jsem v Pardubicích za rodinou. Cestou domů jsem se potřeboval stavit, tak jsem zastavil na pumpě v Borohrádku. No a když vylezu ven tak za autem cisterna. Nějací chudáci jeli na dovolenou s karavanem a tankovali skútr no a podle toho, jak tam bylo mokro a bílo z hasičáků, tak jim asi chytil.