Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Chtěl bych moc poděkovat @Weri 605 za obhlídku auta a ušetřené kilometry. Díky
  2. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes? Byl jsem v Pardubicích za rodinou. Cestou domů jsem se potřeboval stavit, tak jsem zastavil na pumpě v Borohrádku. No a když vylezu ven tak za autem cisterna. Nějací chudáci jeli na dovolenou s karavanem a tankovali skútr no a podle toho, jak tam bylo mokro a bílo z hasičáků, tak jim asi chytil.
  3. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Smrk
  4. radim.1008

    peugeot 306 gti

    Moc pěkný, je hezký vidět, že dnes už staré auto si dokáže nadchnout majitele a on to dovede do pěkného stavu. Já ti věřím. Doufám, že se s ní potom někde ukážeš. A tu bez střechy nevyhazuj. Super cabrio.
  5. radim.1008

    Môj PUG 607

    Taky bych potřeboval.
    • 21
  6. Máš zájem? Zůstává doma. Na zimní ježdění do práce a na couračky kolem baráku nechci trápit naftu. I když tou bude jezdit Zůza s Vašíkem...
  7. Já to sem musím dát. Žamberk -> Pardubice -> Žamberk vyjeta nádrž na téměř 810km se spotřebou 6,7/100km. Jo tohle číslo bych si nechal líbit.
  8. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Borohrádek EuroOil N95 za 28,50,-
  9. Rozvody od SKF a pumpu od Grafu. Špatně jsem se vyjádřil.
  10. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Jsi se měl jít zeptat.
  11. Mám druhou sadu plus vodní pumpu s kovovou vrtulkou od Grafu. Já bych asi nic jiného nekupoval.
  12. 3.7. - 9.7.2017 http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=e11478b61f
  13. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Klidně veřejně.
  14. A co to má společného s Fapem? Pochybuji, že to je 206ka s 1.6HDi verzí, která Fap měla.
  15. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes před osmou večerní v Častolovicích u zámku opět potkán@Jindik307. Snad po třetí si všimne taky.
  16. Včera tohle bylo i Facebooku ve skupině. Já nevím. Chtělo by to vidět. V mých očích to má už dost vysoký nájezd. Nejsem z těch, kteří by měnili auto často, proto koukám i na kilometry, i když nemusí být vůbec pravdivý.
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Za tu díru v lemu nemůže.
  18. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To jsi si nadjížděl a on tě chtěl podjet?
  19. radim.1008

    Rozměry disku

    Konečně chápu to rozřazení výbav.
    • 95
  20. radim.1008

    Jirkovo 406 coupé

    Tohle jsou super opravy.
  21. A ještě se na podzim najíš.
    • 26
  22. Včera v Pardubicích bílé Polo s RZ 666 PRCEK a v Žamberku modrá Fabie III s RZ 1A1 MYDVA.
×
×
  • Vytvořit...