To se mě osobně nelíbí, přijde mi to moc "sterilní". Ale proti vkusu každého nemám nic. Každému se líbí něco jiného. Před pěti lety jsme taky měnili okna a vchodové dveře na celém domě. Zvolili jsme vnitřní i vnější barvu ořech, k tomu vnitřní parapety ve stejném dekoru + parapety do takové bronzově hnědé. Zbývají ještě okna v suterénu, které se nejspíš až přijde čas natřou a garaážová vrata. Rád bych rolety, ale nevím, jestli na ně máme dost místa. Ale všechno postupně, letos kotel, střešní krytina je taky ještě původní. Pořád je do čeho investovat.