Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 412
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    prodej dílů - automedik..?

    Hlavně, když bude mít, že je divnej je jeho problém.
  2. To se mě osobně nelíbí, přijde mi to moc "sterilní". Ale proti vkusu každého nemám nic. Každému se líbí něco jiného. Před pěti lety jsme taky měnili okna a vchodové dveře na celém domě. Zvolili jsme vnitřní i vnější barvu ořech, k tomu vnitřní parapety ve stejném dekoru + parapety do takové bronzově hnědé. Zbývají ještě okna v suterénu, které se nejspíš až přijde čas natřou a garaážová vrata. Rád bych rolety, ale nevím, jestli na ně máme dost místa. Ale všechno postupně, letos kotel, střešní krytina je taky ještě původní. Pořád je do čeho investovat.
  3. Tak sežeň něco jiného ve stejném rozměru. To nebude takový problém. Dříve se dělalo pár vzorů. Tyhle bohužel na půdě nemám.
  4. Vyfoť okno, předpokládám, že je obložená špaleta až k rámu. Pokud máte v plánu budoucnu renovovat koupelnu, tak bych se smířil s tím, že jeden sloupec od rámu nebude obložen. Rozhodně lepší řešení než nevyměnit okno.
  5. radim.1008

    prodej dílů - automedik..?

    Zkus zavolat, třeba to z toho nechá díly. Na prodej je to už dlouho. https://www.sbazar.cz/mojeauta0/detail/10179153-peugeot-5008-16-hdi-automat-7mist Koukni na sbazar, tam se dají sehnat díly.
  6. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Skoro nic, jen jsem srovnal do štůsu asi metr dřeva. Vlastně jo, vymyslel jsem si práci. Během dubna natřu, všechny tři balkóny a plechování, kam se dostanu ze žebříku.
  7. radim.1008

    Sekera a kalač

    Kup pilu. [emoji14]
  8. Pěkně prokoukl.
  9. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Žamberk Benzina N95 30.40,- víkendová cena, v týdnu +1,-.
  10. 27.3. - 2.4.2017 http://us12.campaign-archive2.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=04fc4019a5
  11. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Oproti tomu, jak to vypadalo to čistý je. [emoji14] Majitelka je spokojená a to je hlavní.
  12. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Jak jsem slíbil, tak jsem učinil.
  13. Jinak díra v hadici od klimatizace je v té dole, co jde podél chladiče. Stavil jsem se u známého v autodílech, koukli do servisboxu a podle čísla našli akorát originál za cca 6500,-. Jsem myslel, že mě vomejou. Poradil mě, ať se stavím zeptat ve firmě, kde dělají tlakové hadice na zakázku.
  14. Tady to máš. Koukal jsem do papírů od STK a za dva roky najeto přesně 18551km.
  15. Doufám, že nechceš vrtat Cyclony? Jinak u Pardubic určitě najdeš.
  16. Hodil, ale nemám garáž. V práci jich už pár mám a doma už máme taky. Třeba se mi něco zalíbí na místě.
  17. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Ty na to nemáš doma lidi?
  18. Takže si tě nebo vás mám napsat?
  19. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To je najednou nabídek a zájemců. Nebuďte líní a koukejte si ten svůj svinčík uklidit sami.
  20. To by jsi se nedoplatil. Dělal jsem takhle z hecu Toyotu Verso sousedce. Vozí v tom psy, jen kufr jsem drhnul a luxoval přes hodinu. Nakonec z toho byla bankovka a lahev. Tady fotka: Tehdá to bylo i s umytím a rozleštěním laku. Dalo to celý den.
  21. Ale i uvnitř. Teda vypadalo. Zítra ještě interierové plasty a umeji ji čelní okno, není skrz vidět proti slunci. Kamarádka je před týdnem po porodu a manžel na tohle nemá čas. Jsem se ho ptal, jestli nepřepíše barvu svého auta z modré na hnědou blátivou. Když se podaří, tak tu jeho špindíru vyfotím.
  22. Mazdou 2. Majitelka nemá k domu zpevněnou cestu, tak si představ, jak takové auto po zimě a hlavně teď, když je mokro vypadá. Edit: Tímhle
  23. Nevím, uvidím zítra. O půl sedmé se mi pro auto už nechtělo. Teď jezdím japonskou motokárou. No spíše bahenní koulí.
×
×
  • Vytvořit...