Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 413
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Někde za Letovicemi bílý Jeep asi Patriot 1HC ALLIN a v Brně oranžové Porsche 4X4 MACAN.
  2. radim.1008

    Nový Peugeot 3008

    Dnes cestou do Brna a zpět jsem potkal tři bílý. Krásný auto, viděl jsem ho poprvé na vlastní bulvy.
  3. radim.1008

    Kolik mate najeto?

  4. 8.5. - 14.5.2017 http://us12.campaign-archive2.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=d9b1afed74
  5. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Co to bylo, tujky? Dopoledne jsem namordoval zpátky do háků okap a svod, přes oběd jsme se byli podívat v Žamberku u vody, odpoledne jsem posekal zahradu, v pondělí by to už bylo 14dní. Potom jsem vyměnil olej v sekačce a teď přemýšlím, co si dát.
  6. radim.1008

    Nový Peugeot 3008

    Kupoval tchán, za rok už druhou. Tu první rozbil. Myslím, že objednával v prosinci. Díky, vyřídím mu to.
  7. To bude jako každý rok masakr lidí. My jdeme 8.5. u nás Mufloní stopu.
  8. radim.1008

    Nová 308

    Facelift Peugeotu 308
  9. Schválně jsem koukal i do konfigurátoru a normálně figuruje v nabídce. S tím litrem byl prý nějaký problém, tak ho informovali o možnosti zvolit ten čtyřválec 1,2.
    • 33
  10. Z konce března je 5.května z 1.0Sce je 1.2 16V 54kW. Jen barva zůstala stejná. Výbavou si polepšil do Arcticy + závěs. Jsem zvědav, až zítra přijede.
    • 33
  11. radim.1008

    Nový Peugeot 3008

    Zítra se jede pro Dachnu. Překvapili kluci Rumunský. Jako omluva za čekání je sleva, která zaplatila tažné zařízení. Hurá. Konečně tchán uklidí u sebe v garáži. Takže pokus číslo 2 s Dacií.
  12. radim.1008

    Renovace koupelny

    Blázen.
  13. Na Korčule je krásně. Když se podívám ven, tak si říkám, že chci k moři.
  14. radim.1008

    Renovace koupelny

    Taky jsem vnitřek předělával skoro dva roky. První zimu jsem tedy nedělal nic, to jsem byl bez rozvodů elektřiny. A na tu hodinu, co bylo odpoledne světlo, se mi nechtělo něco začínat. Hlavně mě štvalo tahání prodlužovaček a světel. Když si to člověk dělá sám a nic ho netlačí, tak není kam spěchat.
  15. radim.1008

    Renovace koupelny

    To si radši ani nechci představovat. [emoji14] To se s tím pěkně couráš.
  16. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Proto ho nepoužívám. Musí stačit hrábě. Já nikdy takhle hezkého trávníku nedocílím. Občas po něm hold projede traktor se dřevem z lesa. To pak můžu akorát dosejpat hlínu do kolejí. Včera jsem sundal jeden okap, ten který je nejníž, obrousil a natřel háky. Okap mám v baráku v jedné teď už prázdné místnosti připravem na dnešek. Na ostatní prdím. Ty až za pár let se střechou, kdo by do té výšky lezl.
  17. :D
    • 24
  18. radim.1008

    Renovace koupelny

    Když to vidím, jímá mě hrůza. Ještě, že už to mám za sebou.
  19. To si umím představit. Stačí strčit zadní kola na obrubník.
    • 13
  20. Kdo proboha řekl, že 2.0HDi nemá turbo? Atmosféra byla naposledy 1.9 D.
    • 24
  21. Si budete povídat už i za jízdy, jo?
  22. radim.1008

    Peugeot 605 Gutmann Royal look

    Vypadá parádně.
  23. radim.1008

    muzeum Peugeot Sochaux

    Jako já bych snad i jel. Ale víš jak. Vzít GTečko na výlet.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...