Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 414
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. Asi 160. Dnes jsem byl pro benzín a třetí nádrž, co se drží kolem 7,5l/100km. Zase tam bylo přes 700km.
  2. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Dnes opět do plna Žamberk Benzina Efecta 95 29,90,-. Víkendová cena, v týdnu +1,-.
  3. Dál? Já to mám všude dál. Štve mě neaktuálnost nabídky Bzence. Viz vlákno.
    • 72
  4. Chci si udělat obrázek co za auta nabízejí. Jinak mám vyhlídnuté jiné. Tohle mě jen zaujalo. Jak myslíš tu kombinaci? Motor výbava...?
    • 72
  5. Zdravím, hledám rodinné auto a jasnou volbou zatím je pro mě Peugeot 5008. Už před 14dny jsem našel toto https://www.tipcars.com/peugeot-5008/peugeot-5008-20-hdi-premium-panorama-46280016.html Po tel. komunikaci, že auto stojí v Praze a že bych ho chtěl vidět a přivézt na pobočku do Pardubic mě bylo sděleno, že na auto je složena složena záloha. To bylo před 14dny a auto je stále v nabídce. Nemáte to prosím někdo z vás za rohem a nezašli by jste se tam kouknout? Nejdřív by mě zajímal VIN, ten totiž nějak přešli a na otázku zda poskytnou VIN zapomněli odpovědět. začínám být z české bazarové scény docela znechucen. Buď neodpoví vůbec, neberou telefon nebo nabídka neodpovídá ceně. Začínám mít pocit, že je lepší vzít nový na leasing. I když jsem proti tomu, kupovat něco, na co nemám.
    • 72
  6. 5.6. - 11.5.2017 http://us12.campaign-archive2.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=d12330c92d
  7. radim.1008

    Nový Peugeot 3008

    4:26 odbočka na Sejfy. Víc komentovat nebudu...
  8. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Tak, kde byl nakonec problém?
  9. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Včera jsme byli mojí sestřence na svatbě, jelikož jsme v očekávání nezdrželi jsme se dlouho. O půl jedenácté jsme už byli doma. Dnes jsem namordoval zpátky natřený okapy a svody, posekal zahradu a slušně si přismahnul záda.
  10. radim.1008

    Poděkování za pomoc

    Ono mu to už jezdí?
  11. Myslíš rozlohou nebo počtem zaměstnanců? Ještě jsem zapomněl na 107. Stejný majitel jako stříbrná 307.
  12. Dnešní společnost v Peugeot koutku v práci na parkovišti. Ještě chybí dvě 206ky, mylhausova 407ma, 106, 508 a 5008.
  13. Pěkná taška. Konečně se zadařilo a co rozpočet stačil? Tak ať důchodkyni slouží a je s dvěma nulama spokojená.
  14. radim.1008

    PEUGEOT EMOTION DAY 2017

    Ještě doplním odkaz na fotogalerii. http://www.peugeotemotionday.cz/fotogalerie
    • 44
  15. Dnes se během odpoledne ochladilo z 29 na 18st. Přišla bouřka, která spláchla nejspíš někde pole. Při bouřce nestačil ani příkop.
  16. Můžu poprosit o výpis výbavy? VF3LRHNYHES260609
  17. 29.4. - 4.6.2017 http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=d676263e9c
  18. radim.1008

    308 SW Active 1.2 PureTech

    To zní jak kdyby se klepal štít nad výfukem?
  19. radim.1008

    Nový přírůstek do rodiny

    Takhle se s ním bavil u mě, když si ho koupil.
    • 33
  20. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Víte co je zákon schválnosti? Když za slunečného počasí sundáte okapy a když je natřete zatáhne se a začne pršet.
  21. Nějaký starší pár v tom seděl, nebál bych se říci, že důchodci.
  22. radim.1008

    Nový přírůstek do rodiny

    Uvidíme. Hned ji potom obhlídnu.
    • 33
  23. Dnes cestou z práce.
  24. radim.1008

    Nový přírůstek do rodiny

    Ta je pěkná. Dneska jsem parkoval vedle tvojí 2.2HDi. Co s ní bude s otloukánkem?
    • 33
  25. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To je paráda.
×
×
  • Vytvořit...