Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    To musí vyzkoušet někdo, kdo má rezervu, viď @Pacho69? Nevíte někdo, kde koukat po heveru? Nebo jinak z čeho by mohl být stejný?
  2. Kam jsem je dal? Musím je dát na 5008.
    • 18
  3. http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=7748fd5d50
  4. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    Tady ještě odkaz na vlákno s porovnáním motorů. https://www.peugeot-club.com/index.php?/topic/103035-Porovnání-motorů-1.6VTi,-1.6THP,-1.6HDi-a-2.0HDi
  5. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Fachmani. A ještě napiš, že přijeli Boxerem.
  6. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    Kupoval jsem taky 5008 letos v červenci od dealera jako ojetý a vyzkoušený vůz z programu Comfort. Jestli ještě někdy budu hledat zánovní auto, tak do tohoto půjdu znovu. Auto po předprodejním servisu, kde mi ukázali, co se vše dělalo a jak se píše výše, na auto jsem dostal roční záruku. Tu už jsem využil, když mi přestala jít klimatizace z důvodu děravého chladiče. Auto je na záruku pojištěno u společnosti Car Garantie. Proplacena byla 100% práce a 80% materiál. Výše plnění se odvíjí od najetých kilometrů. Taky mám sadu na opravu pneumatik a když jsem se ptal na kolik by přišlo doplnění rezervy tak z origo dílů na cca 12tis.Kč. Musím říct, že já byl s prodejcem nadmíru spokojen i co se týče ze strany reklamace závady z důvodu konzultování po telefonu. Nechával jsem opravit jinde. Auto jsem kupoval v Lednici v Auto Wozar a oprava proběhla ve Vysokém Mýtě u Kopeckého. Záruku od Car Garantie můžeš uplatňovat u jakéhokoliv prodejce Peugeotů v ČR.
  7. radim.1008

    Ferryho 306 cabrio

    Teď se těším na sraz ještě víc. Tohle je přístup majitele, "snad bude sucho".
  8. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Já si myslím, že musí stačit. Lepší než lisovaná tma z Číny. Navíc na nich jezdím i na 306ce.
  9. Dnes první námraza a škrábání okna. Ráno jasno a +1stupeň. Brr.
  10. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Polarisky jsou dobré i do našich podmínek, kdy je sníh i mokro. U nás se jen pluhuje až po město. Vážně o nich přemýšlím. Ještě počkám na nějaký letošní test.
    • 58
  11. radim.1008

    Zimní pneu na 5008

    Po čtení mám dilema. Budou stačit Barumy Polaris 3? https://www.e-pneumatiky.cz/barum-polaris-3-215-55-r16-93-h-zimni.html Jako rád bych Nokiany WR D4, ale na gumě cca o litr dražší.
    • 58
  12. Dnes jsem vyluxoval komplet auto i v kufru pod těmi dekly. A napadlo mě, co vlastně všechno má být u tý sady na opravu pneumatik? Hever nikde v autě nemám, ono na co, když nemám rezervu. Ale i tak ho asi koupím. V autě je jen klíč na kola a tažné oko, plus povinná výbava.
  13. 2.10. - 8.10.2017 http://us12.campaign-archive1.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=05ea3a2830
  14. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    To máš pravdu, někteří mají světla nastavený na veverky. To, že včera byla jasná noc a potkal jsem mraky aut s rozsvícenými mlhovkami je věc jiná. Za to bych střílel. A nejlepší je, když tě takový exotické dojede.
  15. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Žamberk Benzina Efecta 95 29,40,-. A jen pro zajímavost nafta za 27,90,-. Víkendová cena, v týdnu +1,-.
  16. radim.1008

    5008 - zkušenosti

    Po necelých 2500km společně strávených v sedle, je asi čas na pár poznatků. Plusy: Prostornost, pohodlnost, celkově příjemný jízdní komfort. Dostečně silný motor, kterému nedělá problém v kopci ze 130km/h na šestku dále zrychlovat. Včera vyzkoušeno na D1. A oproti 306ce výborný světelný výkon dálkových světel. To je nepopsatelný rozdíl. Mínusy: Na ostřejších příčných nerovnostech 17" kola docela kopou do karoserie. Jsem zvědav v zimě na 16ky. Schránka mezi sedadly a loketní opěrka. Buď jsem blbej nebo mám divný pohyby. Pokaždé když do ní lezu, tak si zvednu opěrku do tak nepřirozený polohy, že ji musím znovu nastavovat. Co mi chybí? Po včerejším nočním přesunu domů bych uvítal samočinné přepínání dálkových světel. Ale to bych musel o generaci výše. Jinak jsem s autem nadmíru spokojen. Auto mě stále baví a už se těším na příští dovolenou, kdy ho pořádně protáhneme k moři.
  17. radim.1008

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Radku, někdo ti sebral značku. Měl jsi být rychlejší. [emoji14]
  18. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Tak to je pěkná hromádka dřeva. [emoji6] Pro [mention=46567]Vena garážmistr[/mention] obrubníky snad budou držet. Padlo na 8m 0,5m3 betonu. Nad tím seříznutím jsem taky přemýšlel, ale neměl jsem úhloměr. A koneckonců, mě to nevadí. [emoji3]
  19. Svitavy pizzerie nebo co to je směrem na Brno po levé straně před OMW, před barákem pravidelně parkují eskový M-B a dnes jsem si všiml Véčka s RZ XXX 11111.
  20. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Nj. [emoji14]
  21. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Detailisto. [emoji14]
  22. radim.1008

    Za kolik tankujete?

    Letohrad EuroOil Optima Diesel bez biosložek za 28,40,-.
  23. Dnes v Lipůvce modrý Mustang 7777 FORD.
×
×
  • Vytvořit...