Po necelých 2500km společně strávených v sedle, je asi čas na pár poznatků.
Plusy: Prostornost, pohodlnost, celkově příjemný jízdní komfort. Dostečně silný motor, kterému nedělá problém v kopci ze 130km/h na šestku dále zrychlovat. Včera vyzkoušeno na D1. A oproti 306ce výborný světelný výkon dálkových světel. To je nepopsatelný rozdíl.
Mínusy: Na ostřejších příčných nerovnostech 17" kola docela kopou do karoserie. Jsem zvědav v zimě na 16ky. Schránka mezi sedadly a loketní opěrka. Buď jsem blbej nebo mám divný pohyby. Pokaždé když do ní lezu, tak si zvednu opěrku do tak nepřirozený polohy, že ji musím znovu nastavovat.
Co mi chybí? Po včerejším nočním přesunu domů bych uvítal samočinné přepínání dálkových světel. Ale to bych musel o generaci výše.
Jinak jsem s autem nadmíru spokojen. Auto mě stále baví a už se těším na příští dovolenou, kdy ho pořádně protáhneme k moři.