Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 417
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Máme to tady pěkný, co? Vody moc není a tyto místo už členové měli šanci poznat na mých srazech, tak díky za připomenutí ostatním. Mohl jsi se stavit.
  2. Tak to není Traveller, ale Expert. https://www.kopecky.cz/specialky-od-pezotaka/prestavba-fun-camp-na-modelu-expert-combi-l2 Uvnitř nic není, jen sedačky a na střeše stan. Ale bez sedaček dobrý základ pro přestavbu.
  3. radim.1008

    Peugeot 206RC-rady, porady

    A co třeba mezi ostatní témata o 206kách.
  4. radim.1008

    Peugeot Traveller

    Moderátoři, nešlo by příspěvky od odírání laku dveřmi oddělit z tohoto vlákna, které je o konkrétním autě, když to je v Našich kárách a přesunout to do modelů? Třeba s názvem Odírání laku dveřmi. Díky za případnou úvahu nad tím.
  5. ChouLu? Co bude jako náhrada?
  6. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    Dnes provoden snad dobrý skutek a to umožnění prohlídky a vyzkoušení našeho auta včera zaregistrovaným klubákem z vedlejší vesnice. Plánuje vyměnit Ullysse za 5008 a tak mi dnes dopoledne napsal a odpoledne už @mirek100 seděl u nás v autě.
  7. V Žamberku cestou z práce.
  8. 24.8. - 2.9.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=0d5f59d47e
  9. Dnes ráno kosa jak sviňa. Po dvou měsících jsem obul normální obuv.
  10. To jsi měl ten podstavec s opěrnou nohou, ne?
  11. Nechybí, je přes Isofix a podle návodu na boku sedačky pro upevnění stačí isofix a horní popruh, který je zaháknutý ze zadní strany sedačky. Pás se použije v případě potřeby pro upevnění v autě bez Isofixu, rozuměj ve 306ce.
  12. radim.1008

    309 GTi16 Miami

    Nejedeš ty z Říma?
  13. Našel jsem na Facebooku tuto fotku Travellera se zvedací střechou. Taková pežotí Californie. Na víc info jsem moc zvědavej. Více info prý po víkendu.
  14. Jestli je v drátech tak je lepší nahlásit, že ho budeš kácet. Aby potom nebylo divení, až větve zkratují vedení.
  15. Hele krajánek. 1. Těžko soudit, mám servis, který dělá dobře, různé značky, ale momentálně čekačka skoro 2měsíce. 2. Rozhodně bych kontaktoval prodejce. Záleží jak je napsaná kupní smlouva. Za pokus to stojí. 3. To se ti nevyplatí. Lepší sehnat funkční převodovku. 4. Změn si název vlákna. Třeba na nefunkční automat AL4.
  16. Allure má 18ky v TP. Aspoň teda já je mám.
  17. Tady v tomto vlákně jsou informace a na konci prvního příspěvku je ke stažení tabulka.
  18. radim.1008

    Zajištění nákladu

    Přesně, republiku po přejezdu hranic pozná i spící, že je "doma". Protože u nás neumí ani udělat kanály v rovině s asfaltem. Potkáš první a hned prda.
  19. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Ještě, že to máme každý jinak. Můj švagr taky nutně potřeboval RSo, tak si koupil z němec od místního skládače a lepiče dvojkový před face s 2.0TDI PD 125kW Prý je to to nejlepší, co v Boleslavi vyrobili. No tak jo. Někdo potřebuje velký motor, někdo pořádnou aparaturu a jinýmu zase stačí, že ho to odveze. A že má PSA jen 1.6ku PureTech? Tak má, asi vědí proč. Ještě se to nezačalo ani kloudně prodávat, tak můžeme být v budoucnu překvapení rozšířením nabídky motorů. Nová emisní třída motory zabíjí než, aby jim nahrávala.
  20. Čtyři lidi a jen základní věci plus věci k vodě? To jsi vezl i potápěčskou výzbroj, ne? Osobně bych dal ty velký tašky na spod kufru a drobnosti navrch.
  21. radim.1008

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Proč jsi nedal vědět? Byl jsi i na Cihelně, která byla v sobotu? No jasně, tvrz Bouda. To s tím lítáš pořádně, když už máš 10tis.km.
  22. radim.1008

    Potkal jsem klubáka...

    Na pochvalu celýho auta máš špatnou značku auta.
×
×
  • Vytvořit...