Ještě, že to máme každý jinak. Můj švagr taky nutně potřeboval RSo, tak si koupil z němec od místního skládače a lepiče dvojkový před face s 2.0TDI PD 125kW Prý je to to nejlepší, co v Boleslavi vyrobili. No tak jo. Někdo potřebuje velký motor, někdo pořádnou aparaturu a jinýmu zase stačí, že ho to odveze. A že má PSA jen 1.6ku PureTech? Tak má, asi vědí proč. Ještě se to nezačalo ani kloudně prodávat, tak můžeme být v budoucnu překvapení rozšířením nabídky motorů. Nová emisní třída motory zabíjí než, aby jim nahrávala.