Ta hadička je "přepad". Řekl bych, že máš moc kapaliny v chladiči a když se okruh natlakuje, čím zvětšuje kapalina i svůj objem, dojde k odkapu. Dělá to dlouho? Nebo svědomitě dolíváš, aby jí bylo dost? Hladinu máš po rysku MAX?
Jo a máš obsah 1.4, to jen tak pro formu.