Přejít na obsah

radim.1008

Vedení
  • Počet příspěvků

    16 414
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    122

Vše od uživatele radim.1008

  1. radim.1008

    Co jste dnes udelali...

    To budeš rovnat celou plochu před domkem? Bych to udělal od obrubníku do ztracena. Nebo tam budeš hrát golf?
  2. radim.1008

    Loqueho 3008 II

    To musí být pořádný "skok" ze 406ky do nové 3008.
    • 52
  3. 8.10. - 14.10.2018 https://us12.campaign-archive.com/?u=fb4106388073072d79a5e66ad&id=1575785301
  4. radim.1008

    Loqueho 3008 II

    Nechť slouží. Tohle je krásná červená.
  5. radim.1008

    kuna v motoru

    Nebude, musíš to ještě zkombinovat s voňavým pevným mýdlem, sprejem proti kunám. No a potom doufat, že jí to smrdí. Toť moje zkušenost.
  6. radim.1008

    Peugeot 306 kontrolka

    Jaká je to přesně kontrolka? Není to náhodou kontrolka od ABS?
  7. radim.1008

    Citroen C4 1.6VTi

    Ten je pěknej. Hodně zajímavá barva. Takhle si představuji auto pro holky. Tak ať slouží a kolečky dolů.
  8. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Vidíš, na bitron v podběhu jsem zapomněl.
  9. 15ky zimáky Polarisky 3? Vidím rozdíl oproti mojí. Já tam nemám tu gumu na prahu. Ta je součástí plastových prahů? Mě teď auto stojí bez hnutí čtvrtý týden. Tak jsem zvědav jestli za čas nastartuje.
  10. Chtěl jsem, ale nejsem ve stavu, kdy bych zvládnul delší cestování a delší čas s nohou dole. Navíc nemám ani vycházky. Takže si to užijte, udělejte pár fotek ať vím, o co jsem přišel a uvidíme se doufám příště.
    • 58
  11. radim.1008

    306 HTB - Modrý Lev

    Máš dvě vrtule nebo jednu? Sundej masku a koukni na relátka, jestli nejsou zoxidovaný.
  12. radim.1008

    únik chladící kapaliny

    A teče to opravdu tou hadičkou, když to je pod MIN? Protože to je nějaký divný, že by to teklo ní, když máš tak málo kapaliny.
    • 8
  13. radim.1008

    únik chladící kapaliny

    Ta hadička je "přepad". Řekl bych, že máš moc kapaliny v chladiči a když se okruh natlakuje, čím zvětšuje kapalina i svůj objem, dojde k odkapu. Dělá to dlouho? Nebo svědomitě dolíváš, aby jí bylo dost? Hladinu máš po rysku MAX? Jo a máš obsah 1.4, to jen tak pro formu.
    • 8
  14. Kdyby pro někoho bylo cabrio aktuální, tak tohle je moc pěkný kousek. https://auto.bazos.cz/inzerat/95292109/Peugeot-306-Cabrio-16-72kW.php
  15. Náhodou dobrý a hlavně každá snaha se cení. Jo a gratulace, že se podařilo najít náhradu.
  16. Ze Záhor standardní výhled za jasného počasí. A Hanička s Pánským polem je vlastně za lesem.
  17. radim.1008

    Jarinova nová 3008

    Gratulace a ať slouží k plné spokojenosti.
  18. To by chtělo pořádnou dvougaráž.
  19. radim.1008

    Už máte přezuto na zimu

    Kolik vzorku ti to žere na 100km?
  20. radim.1008

    Už máte přezuto na zimu

    Ano problém to je. Protože na jedné nápravě musí být pneumatiky stejného rozměru a typu. Zkus třeba nějaký pneuservis v okolí, třeba ještě budou mít. Jinak musíš koupit dvě nové.
  21. V Garáži mají na dlouhodobý test GT v benzínu s osmistupňovým automatem. Tak jsem na výsledek zvědavej. Zatím jen výtka k I-cocpitu, který překrývá volant. https://www.garaz.cz/clanek/peugeot-308-gt1-6-thp-zacatek-dlouhodobeho-testu-21000219?dop-ab-variant=5&seq-no=2&source=hp
  22. radim.1008

    Už máte přezuto na zimu

    Frajeřina hold něco stojí.
  23. radim.1008

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    V Paříži se ukáže nové SW. Moc pěkné. :super http://www.auto.cz/autosalon-pariz-2018-peugeot-508-sw-je-nejkrasnejsi-peugeot-dneska-124933?utm_source=facebook&utm_medium=dave
  24. radim.1008

    BMW 330i e46

    Do zimy...
×
×
  • Vytvořit...