Ty jsi to poznal..
Je to těsně před Černou Horou. Jedu ve směru od Svitav, kolona, přede mnou auto, za mnou motorkář. Já měl odstup dost velký, i ten motorkář se za mnou držel po dobu asi pěti kilometrů v dobré vzdálenosti. Najednou auto předemnou zabrzdilo, takže jsem brzdil, abych do něj nebuch. V sekundě slíším jak za mnou kvílí brzdy, tak jsem to v poslední chvíli strhl na krajnici, aby se tam motorkář vydal. On dostal smyk, a bokem motorky mě vzal levou stranu. Nárazník, prasklé světlo, maličko ťuklé zadní páté dveře. Motorce nebylo vůbec nic, ani škrábaneček.