Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 150
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. Lukáši, přijedeme ve čtvrtek, tak bych mohl k večeru pomoci, ale v pátek ráno odjedeme, a vrátíme se kolem oběda, takže pak mohu pomoci až po obědě. Kalendáře proberem:papa
  2. Musím podrobně nahlédnout pod pokličku příprav maxisrazu, když ...... :aut:D:D Lukáš umí telepatii??? :bojim [upravil dne 19/7/13 11:18 od Roman Bazi]
  3. Milane, chceme přijet už ve čtvrtek, rezervoval jsem v kempu od čtvrtka pokoj, který máme od pátku zamluven u Tebe. Nikdo mě ale neodpověděl a telefon taky nikdo nezvedá. Nevíš, co s tím.
  4. Omlouvám se, jsem to nějak včera nezvládl:D. Měl jsem toho moc. Samozřejmě bude týdenní kalendář. Budou kalendáře s českými a kalendáře se slovenskými jmény. Českých bude třeba 40ks - cena 199kč. Slovenských bude například 8ks - cena 229kč. Rozdíl bych řekl zanedbatelný. Já bych navrhoval variantu, aby se obě zakázky sečetly, a rozpočítalo se to tak, že cena kalendáře bude pro čechy i slováky stejná. 1-4ks - 249kč 5-9ks - 229kč 10-49ks - 199kč 50+ - 190kč
    • 33
  5. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Jak potěší, jsi se překlep:D:D. Ten zámek je Černá Hora. Policie u toho nebyla, stačil formulář, chlapec byl celkem slušný, a nedělal problémy. Tož Gabrieli - šťastnou cestu:papa.
  6. Tož, kalendáře, kde budou slovenská jména není problém. Protože však nejdou spojit objednávky slovenských a českých kalendářů, cena slovenských bude jiná, protože bude zřejmě méně kusů ve výrobě. Prozatím počítám s čtrnáctidenním kalendářem do4 ks kalendářů - 229kč od5 ks kalendářů - 199kč od10 ks kalendářů - 189kč Nástěnný nemůže být, z důvodu 13ti stran, a tedy 13ti fotografii aut. Fotografií a tedy i účastníků by mělo být 28.
    • 33
  7. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Jo, jsou to jen plasty, ale naštvaný jsem byl, a hodně. Motorkář to rozbil svojí nohou, ale měl dobré boty, tak se mu nic nestalo. Za tu dobu, co jel za mnou jsem ho nejméně dvakrát viděl řídit jednou rukou, takže jestli tak řídil zrovna když jsem brzdil, tak se nedivím, že to neubrzdil.
  8. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Ty jsi to poznal.. Je to těsně před Černou Horou. Jedu ve směru od Svitav, kolona, přede mnou auto, za mnou motorkář. Já měl odstup dost velký, i ten motorkář se za mnou držel po dobu asi pěti kilometrů v dobré vzdálenosti. Najednou auto předemnou zabrzdilo, takže jsem brzdil, abych do něj nebuch. V sekundě slíším jak za mnou kvílí brzdy, tak jsem to v poslední chvíli strhl na krajnici, aby se tam motorkář vydal. On dostal smyk, a bokem motorky mě vzal levou stranu. Nárazník, prasklé světlo, maličko ťuklé zadní páté dveře. Motorce nebylo vůbec nic, ani škrábaneček.
  9. Roman Bazi

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    :bojim:bojim:bojim
  10. Chystám se tam už dva roky, snad to na podzim klapne. Dá se tam někde v blízkosti přespat? Myslím, že je tam přístřešek.
    • 13
  11. Roman Bazi

    Kterou TV

    Tož vybráno. Byl jsem v obchodě prohlížet TV a tato se mi líbí, má výborný obraz. Díky za doporučení. Nagrávání na USB oželím. Děkuji všem za rady:papa
  12. Dobře, díky:super. Kabel Ti objednával Lukáš?
  13. Lukáši, to mě mrzí. To musela být jízda:D. Gabrieli, můžeš mě, prosím Tě prozradit, jak oddělat ty dva prostřední rámečky kolem radia a klímy. Už se mě ta stříbrná nelíbí.
  14. Skvělé, pěkně jsi si pohrál:super. Také mě to čeká, mám tel. na nevhodném místě.
  15. Roman Bazi

    307sw-lucifer

    Tak tak:papa.
  16. Roman Bazi

    307sw-lucifer

    Přiznávám, ta větší je o malinko hezčí.
  17. Roman Bazi

    307sw-lucifer

    Pěkný. Můžeš mě udělat fotku z větší dálky. Já mám tu menší, a myslím, že ta větší by tam byla hezčí.
  18. Roman Bazi

    Kterou TV

    Jaká krabička?
  19. Roman Bazi

    Kterou TV

    A nějaký konkrétní model, by jste mě od LG nedoporučili.
  20. Roman Bazi

    Co je to za hada?

    Čtyřmetrová krajta, v šesti letech, tak to čumim:mrk. U nás bylo taky vždycky spoustu zvířat, nejen domácích. Ten stromek je modřín, ten na vánoce neeee:bojim. A takový řetěz oželím:bojim:D. Ikdyž ta užovka, když leze po stromě, vypadá opravdu elegantně a krásně. [upravil dne 6/7/13 20:16 od Roman Bazi] [upravil dne 6/7/13 20:31 od Roman Bazi]
    • 44
  21. Roman Bazi

    Co je to za hada?

    A tady už spokojeně volně leze po stromě.
    • 44
  22. Roman Bazi

    Co je to za hada?

    Koukám, Šalda se vyzná nejen v ženském poprsí, ale i v penisech:D. Tady je ta druhá.
    • 44
  23. Roman Bazi

    Kterou TV

    Můj Sharp automatické snížení hlasitosti měl, a fungovalo to na jedničku. Všechny programy měly stejnou hlasitost a reklamy nebyly hlasité. [upravil dne 6/7/13 17:31 od Roman Bazi]
  24. Roman Bazi

    Co je to za hada?

    Tož jsem dnes chytil druhou, trochu větší. Nemám lopatu ani nic jiného po ruce:D, tak ji zanesu k té první, je tady takový neudržovaný opuštěný sad.
    • 44
  25. Roman Bazi

    Kterou TV

    Tož, umřel mě 2.5roku starý Sharp. Oprava by stála 4500kč, řídící modul je mrtev. Poradíte jakou tv. Chci úhlopříčku 80cm, automatické snížení hlasitosti při reklamě, přehrávání z USB, nic víc nepotřebuji. Chtěl bych LG. Hledal jsem nějakou, a nikde jsem se nedočetl, že umí automaticky snížit hlasitost.
×
×
  • Vytvořit...