Přejít na obsah

Roman Bazi

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 150
  • Registrace

Vše od uživatele Roman Bazi

  1. KoudaK - skvělé, budeme se těšit:papa
  2. To závaží by se před odpojením lana z hardtopu zajistilo na zdi v patřičné výšce. Tam by zůstalo zajištěné, a po připojení hardtopu by se odjistilo a spustilo dolů. Nákres- teď by se závaží zajistilo na zdi a lano odpojilo od hardtopu. [upravil dne 8/9/13 20:02 od Roman Bazi]
    • 23
  3. Ještě se k tomu zavěšení hardtopu vrátím. Napadlo mě, upevnit na strop dvě kladky a místo navijáku použít protizávaží. Pokud by bylo o trošku těžší než hardtop, tak by s ním byla moc pěkná manipulace. Jen bych stáhl hardtop na auto, uchytil, pak bych protizávaží zajistil na zdi a lano odpojil od auta. Pokud bych sundával střechu z auta, ukotvil bych lano na střechu, odjistil střechu, odjistil závaží a hardtop by lehce vyjel nahoru. Pořád o tom přemýšlím. Co vy na to? [upravil dne 8/9/13 18:37 od Roman Bazi]
    • 23
  4. Roman Bazi

    Jak řadí tento automat?

    Že bude tenhle automat pomalý, s tím tak nějak počítám a nemělo by mě to snad:D vadit. Cabrio nebude auto na závodění, bude to na pomalou a pohodovou kochačkovou jízdu. Snad se nepodělá. Potřeboval bych se s tímhle automatem svést, ale je jich tak málo. A tenhle konkrétní ještě v zahraničí.
    • 12
  5. Roman Bazi

    Jak řadí tento automat?

    Červenec 1997, takže by to mohlo být dobré.
    • 12
  6. Roman Bazi

    Jak řadí tento automat?

    Nenechá. Chci ho:D.
    • 12
  7. Roman Bazi

    Jak řadí tento automat?

    crazybiker:papa - děkuji moc, samé pozitivní zprávy. Medvěd:papa - dobrý:D. Měl jsi takovou zkušenost?:D
    • 12
  8. Pár automatických převodovek různých druhů už jsem vyzkoušel, ale s tímto jsem ještě nejel. Můžete mě prosím napsat, jaké mate zkušenosti s jízdou s tímto konkrétním automatem. Tento je v 306ce 1.8 . Je to klasika - když plyn přidávám jen málo, tak se motor nevytáčí, a když ho sešlápnu až na podlahu, tak motor točí maximální otáčky? Je tato převodovka hodně poruchová? Budu rád, za každou zkušenost.
    • 12
  9. Druhé kolo až 17.9.
  10. Aktuálně obsazeno 27 týdnů z 53. Chybí nám 26 členů a fotek. :bojim:bojim A do uzávěrky chybí už jen 11dní. [upravil dne 5/9/13 20:10 od Roman Bazi]
  11. Já už mám, bohužel, tento datum naplánováno něco jiného.
    • 85
  12. Už jsi dopřemýšlel, už si Tě můžu napsat?.
  13. Roman Bazi

    Příspěvky

    Tak to nedopadlo. Nero nemám, zkusebni verzi jsem nenašel. Tak jsem vypaloval vsemožné formáty a nic. Už nevím, v čem to vypálit.
  14. V prvním příspěvku jsem doplnil iformace o možném ubytování.
  15. radim.1008 a hrusa1990 - těšíme se na vás:papa
  16. Můžeš přiletět až na sraz.
  17. Medvěde, jasně, vím že to nebylo nic proti mému program:papa. Schreku :D Budeme rádi, když přijedeš. Ubytování přímo u jeskyně??? Penzion U sochy Co vy na to?
  18. Lukáši, mám toho Garose smazat:bacha:D:papa Milane, jsem rád, že to odložíš. Ubytování už mám, ale musím tam zajít a omrknout to. Medvěde, o jeskyni jsem také přemýšlel, ale už by to časově nešlo stihnout.Budu rád, když přijedete, ale na přihlášení máte ještě čas. [upravil dne 1/9/13 22:12 od Roman Bazi]
  19. Kamarádi, sraz se podařil, bylo mi s vámi dobře. Děkuji všem, kteří přijeli, a podpořili nás v našem snažení. DĚKUJI Děkuji Mirči za pomoc při přípravě a organizaci srazu. DĚKUJI POŘADÍ ORIENTAČNĚ POZNÁVACÍHO VÝLETU: 1.místo - MilanF1 + Kitty 2.místo - KoudaK + drahá polovička 3.místo - peavey + Kobra DIPLOM TAKÉ DOSTAL: nejvzdálenější účastník - Schreek nejstarší účastník - peavey nejmladší účastník - Maťa nejkrásmější auto srazu - 307SW - Roman Bazi SRAZU SE ZŮČASTNIL: Roman Bazi + Mirča + Maťa MilanF1 + Kitty hrusa1990 peavey Kobra Elton Přema Paragan Marino KoudaK + drahá polovička Schreek Negrbob Švejk FOTKY: Roman Bazi ----------------------------------------------- Kamarádi zvu vás na poznávací mnisraz + sraz Coupátek 406 a 407 2. BAZIHO MINISRAZ - KUNŠTÁTSKO POŘADATELÉ: Roman Bazi - ŘČ - tel. Mirča Bazi ChouLu - ŘČ - tel. - PROGRAM: 09:00-10:00 - Sraz na parkovišti pod hradem 10:30 - Prohlídka hradu 11:45 - Odjezd spanilou jízdou do Porčova mlýna 12:30 - Oběd v Porčově mlýně 14:00 - Prohlídka mlýna 15:00 - Možnost rybaření 15:00-16:00 - Zájemci mohou odjet na orientačně poznávací výlet, který bude končit v restauraci Aqapark. 16:30 - Zamluvena restaurace, kde bude, po tom, co se dostaví všichni, vyhlášení soutěží, předání cen a diplomů. Program je předběžný a může se ještě změnit. Časy se také ještě mohou posouvat. Prosím o shovívavost, je to teprve můj druhý sraz OBĚD: Oběd je pro zájemce zajištěn na Porčově mlýně. Aby byl oběd připraven po našem příjezdu na Porčúv mlýn, zařídil jsem to takto. Při vašem příjezdu na sraz na parkoviště pod hradem, si vyberete ze tří jídel, na které jsme dostali cenu 135kč včetně polévky. Nahlásíte mě, jaké jídlo si chcete dát, a po příjezdu na mlýn už bude jídlo připraveno a bude se podávat na stůl. Vyhneme se tím čekání, než kdyby jste si je objednali na místě. Poku si nevyberete z naší nabídky, a přesto budete chtít oběd, budete bohužel muset jíst v asi 200m vzdálené restauraci. Tak doufám, že tato situace nenastane, a že mě za tento postup neukamenujete. JÍDELNÍ LÍSTEK-CENA 135kč polévka + hlavní jídlo Polévka:kuřecí vývar s masem a nudlemi Hovězí guláš, houskový knedlík Smažený kuřecí řízek, šťouchané brambory Vepřové kostičky pečené na cibulce a pivu, rýže UBYTOVÁNÍ: Pro vás, kteří přemýšlíte o tom, že si z minisrazu uděláte víkendový, můžete se ubytovat v hotelu Aqapark -ZDE-. Byl jsem se tam podívat, a je to docela slušné, čisto a klid. Žádný luxus, ale za ty peníze to jde. Bude tam končit orientačně poznávací výlet a bude tam i večerní posezení. Cena je 310 kč za osobu, příplatek 50kč za dálkový ovladač na plazmovou TV, Wifi zdarma bez hesla po celém objektu. Večeře i snídaně se dají domluvit. UBYTOVÁNÍ SI MUSÍTE ZAJISTIT SAMY. ESHOP: Možnost dovést objednávky z eshopu, pokud máte o něco zájem, vytvořte klasicky objednávku a místo telefonního čísla zadejte: \\\"KUNŠTÁT\\\". V případě dotazů kontaktujte člena ChouLu Těšíme se na vás na všechny. PŘIHLÁŠENI: Roman Bazi - asi kolo:D, Cabrio nestihnu:D. Nebo že bych si půjčil Lacia Y Elektronic:D Mirča Bazi + Maťa - 307 SW + 406 Coupé MilanF1+Kitty - 306 Hatchback hrusa1990 - 407 Sedan KoudaK + drahá polovička - 309 John - 406 Coupé Jmag_1 + drahá polovička - 206 peavey - Cabrio 205 CTI kobra - 205 - snad cabrio Elton, na kterého jsem zapoměl - 5008 petrb123 - 406 Coupé Paragan - 307 SW Marino - 307 SW Přema - 407 Coupé Schreek - 407 SW Váhající: Ducatista - 406 Coupé S Coupé přijedou: Roman Bazi Maťa John Přema petrb123 +John hlásí možný 2 účastníky ODKAZY ZDE. SRAZ ZDE - http://www.mapy.cz/#!x=16.515403&y=49.502979&z=16&u=u&umc=9lzYXxUf-K&uml=Kun%C5%A1t%C3%A1t%2C%20okres%20Blansko ZÁMEK KUNŠTÁT - http://www.zamek-kunstat.cz/prohlidkove-trasy/jizni-hrabeci-kridlo-zamku/ PORČŮV MLÝN - http://www.porcuvmlyn.cz/ AQUAPARK - RESTAURACE - http://www.sluzby-blansko.cz/restaurace.html AQUAPARK - HOTEL - http://www.sluzby-blansko.cz/ubytovna.html [upravil dne 19/6/14 07:53 od Roman Bazi]
  20. Kolísání otáček po startu jsem měl po montáži LPG také. Vyměnil jsem svíčky, které tam dala firma, (nějaké speciální na LPG), za svíčky předepsané výrobcem, a kolísání ustalo. Teď, po asi 30000km už cítím, že to po startu není 100%, takže dám nové svíčky, a věřím, že zas bude klid. Mám už koupeny FR8SC+.
  21. Roman Bazi

    Qualita nábytku....

    Sedačku a lenošku mame z IKEA, něco jako EKTORP. Jsme maxmálně spokojeni. Máme několik potahů v různých barvách. Jediná, která se nám v IKEA líbila.
  22. To, že se Ti rosvítí antipollution fault není podle mě nic vážného. Mě se tato hláška přestala objevovat, když jsem na LPG najel asi 35000km. Je to dáno provozem na LPG, a auto by si mělo časem zvyknout. Kolísají Ti otáčky, ikdyž se motor ohřeje?
  23. Nevidím problém v tom, že jedeš po dálnici 90. Kdyby jsi měl vozík, tak stejně rychleji jet nemůžeš, bo by Ti náklad vyskočil ven:D. Spousta náklaďáků a aut s vozíky jezdí po dálnicích 90, a nevadí mě to. 130km je maximální, ne minimální. Minimální je 50:D.
×
×
  • Vytvořit...