No ono na P406 resit rozblikani smerovek pri brzdeni ma smysl kdyz se udelaji predevsim ty brzdy.
Ona moc nebrzdi.
Jinak nastavene to maji cca kolem -0,6 - -0,7G a to je skutecne uz nouzove brzdeni.
Nekde to maji napsane ??
Nase mela hodnoty pred Go necele -0,5G a po komplet vymene brzd jsme na hodnote cca -1,0 - -1,1G
( Ale neberte to jako absolutni hodnoty spis jen pro porovnani pred a po oprave )
Navic ve 406 by mel byt nejaky pomocny asistent pri panickem brzdeni a ten pak nejak tak prebira rozlozeni v zavislosti na ABS pri max. zpomaleni.
U naseho to \"jakoby jeste pritahne\" brzd.pedl k podlaze a je pak skutecne citit nastup extremniho zpomaleni - nejlepe s plne nalozenym autem
A Chalie1 :Zkuz rozblikat varovak pri dojizdeni treba kolony .... 50% lidi te zacne predjizdet namisto toho aby zapla varovak a zacala taky brzdit