Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Pokud není zbytí. Dolít "blbým" a co nejdříve vyměnit - použít jako "proplach" a pořádně to odsát i z vany. Kolik tam vleze toho oleje ?, nebo proč chybí 2.5l ?
  2. Agrafik

    peugeot 5008 - výměna baterie

    Tak to bys mělo být napájení z rozvodnice na baterce ok. Baterku už jsi znovu odpojil jak psal P607Olda? Jak si ji odpojoval baterku poprvé? Takto? Zavřít dveře, otevřít kapotu a počkat několik minut, než BSI uspí jednotky. Pak opojit baterku. Zkus ještě pojistku F8 na rozvodnici v motoru, to by mělo být pro cívku startéru.
  3. Agrafik

    peugeot 5008 - výměna baterie

    Když zapneš zapalování a sešlápneš brzdu, svítí tí pravé zadní brzdové světlo?
  4. Agrafik

    Prehravač

    Co to je za rádio?, tipuju RT3 se starším FW, který neumí mp3, nebo blbě vypálené CD.
  5. Agrafik

    ELMAGNET - okruh chlazení

    Když už to nouzově řešit odporem, co zkusit, jaká nejvyšší hodnota nebude vadit. Třeba https://www.gme.cz/rd-4r7-50w-5 ale i tak to nebude na trvalý provoz při těch teplotách v motorovém prostoru. Možná s nějakým přidaným chladičem, nebo 2x10 ohm /50W paralelně. Ale třeba by stačil i 10ohm, pokud ne přidat druhý.... Je tam i datasheet.
  6. Agrafik

    proplach dpf

    To je asi verze FAPu s katem dohromady? Tu cenu dali i se slevou na stáří?
  7. Možná to bude podobné, a už je to dávno, co jsem aktivoval snímače na jedné 407 s RT3 a tam se to muselo alktivovat na dvou různých místech, jinak to nešlo. Mezi budíkama se ti na displeji ukazuje chyba tlaku na daném kole?
  8. Agrafik

    Kde koupit olej

    Scratch: Mám to stejně.
    • 6
  9. Agrafik

    Vymena autobaterie,prosim postup

    Nerozumím, čím jsem neporadil,pouze jsem napsal postup, který používám a dodnes jsem nezaznamenal problém. Nikde jsem nekritizoval jiný názor, pokud není myšleno to, že bych z toho nedělal takový problém.
  10. Agrafik

    Vymena autobaterie,prosim postup

    Protože, jak jsi sám uvedl, tak tazatel zde nenapsal přesně, jaké má auto, proto ten odkaz na seznam příruček pro všechny modely. Proč zrovna 8 let, to byl nějaký zlom? Technologicky je ten systém +- stejný napájení a sběrnice. A např. ta 607 se vyráběla ještě v roce 2010 . Nedělejte z výměny baterie detektivku, pro lajka je jednodušší odpojit baterku, než to podkládat jinou. Pokud jde o auta, tak baterku jsem odpojoval na novějších, byť to nebyly PSA ty to kupodivu přežily. Kolik je tu asi témat, kdy se pro řešení problémů s autem odpojuje baterka.
  11. Agrafik

    Vymena autobaterie,prosim postup

    607 moje, 307, 207, 206, 407, stará 308, 508 před FL ... Podíval jsem se na návod od nové 508 2018 a tam z toho taky nedělají nejakou vědu. MINI: v návodu pro RCZ je to napsano tako http://public.servicebox.peugeot.com/APddb/#/170
  12. Agrafik

    Vymena autobaterie,prosim postup

    Z výměny akumulátoru bych nedělal takový problém. Většinou to bývá i v návodech. Většinou stačí na pár minut nechat auto v klidu s otevřenou kapotou, případně kufrem, podle toho kde je baterka, případně ještě stáhnout okénko řidiče. Pak stačí počkat několik minut, než BSI uspí řídící jednotky a pak normálně odpojit baterku a vyměnit. Pak jen nastavit čas na rádiu apod. U starších aut se baterka podkládala, aby se nemusel zadávat kod do rádia.
  13. Možná přechodná chyba, nebo chyba v komunikaci mezi motorem a převodovkou. Načíst závady a deník.
  14. Pokud nenapíšeš, jaké napětí je na baterii za chodu motoru, tak moc rad nedostaneš.
  15. Na jedné 508, která "rezne" bych nestavěl, že 508 rezne víc než řada x07, nebo jich je těch 508 více?
    • 64
  16. Za studena?
    • 27
  17. Agrafik

    Stierače

    U tebe by mohlo , protože to nedělá pořád a dělají to oba, jít o ztrátu komunikace s BSI, bez které ŘJ stěrače přechází do nouzového režimu a stěrače pak stírají samy. Zkus zkontrolovat vodiče a konektory od stěračů až po BSI...
    • 15
  18. Agrafik

    Ako doliať Adblue pri RXH?

    Taky záleží, jak do toho tankuješ. Aditivum by ti mělo vydržet víc, než 120tis, i když nevím, kde se ten údaj s ujetými kilometry vzal.
  19. Čokoládu ne, lisovací dutinky, nebo spájet a dát smršťovací bužírku.
    • 19
  20. Agrafik

    Hláška economy mode

    Tím bylo spíše myšleno, že během připojené aktivní diagnostiky nepřejde auto do ekonomického módu i bez nastartovaného motoru.
    • 17
  21. Agrafik

    zadní brzdy

    Nemáš vyměněné náboje? Kdybych měl čas, tak bych se podíval, jestli to mám stejně.
    • 20
  22. Kolik naměřilina baterce za chodu? Ono už ten altík řídí ŘJ motoru.
  23. Tady na stránce je ta doplňková obrazovka
    • 10
  24. U RT3 si musíš nechat zapnout doplňkovou obrazovku s vyobrazením auta se stavem kol, teplotu vody a oleje. A fungovat to tak nemá.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...