Protože, jak jsi sám uvedl, tak tazatel zde nenapsal přesně, jaké má auto, proto ten odkaz na seznam příruček pro všechny modely.
Proč zrovna 8 let, to byl nějaký zlom? Technologicky je ten systém +- stejný napájení a sběrnice. A např. ta 607 se vyráběla ještě v roce 2010 .
Nedělejte z výměny baterie detektivku, pro lajka je jednodušší odpojit baterku, než to podkládat jinou. Pokud jde o auta, tak baterku jsem odpojoval na novějších, byť to nebyly PSA ty to kupodivu přežily.
Kolik je tu asi témat, kdy se pro řešení problémů s autem odpojuje baterka.