Hlavně ne osb a ostatní blbosti. Je to dřevěná terasa, tak dřevo. hlavně ne celoplošně zabednit, bude to vypadat jako bouda pro psa. Polykarbonát proč ne? Že je pod tím horko,, to by muselo být ala skleník, ale pokud budou boky a předek otevřený a u domu odvětrávaná mezera, tak není problém. Nebo si pod to namontuj markýzu.
Třeba něco jako http://www.eko-plot.cz/fotky4330/fotos/_vyrp11_1Obraz003.jpg , ale z vyšších desek. Jestli táš vertikálně, nebo horizontálně záleží na vkusu.