Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    Ze spínačky -4polový konektor pin2 jde na cívku startéru.
  2. Zajímavá barva ? No snad tenhle návod nebudu potřebovat, ale dobrá práce
  3. Agrafik

    Solární panely pro každého

    Přesně. Cokoliv solárního jsou vyhozené peníze.
  4. Čím dál lepší co bude příště ???
  5. Je to spíš o tom, že při poruše na místě zvítězil majitel nad hmotou a to s pouhým šroubovákem, kleštěmi a žárovkou. To bylo soužití s autem. Dneska? A ty auta čím jsou novější, tím jsou asi víc na h...o, už nevydrží to co předešlý model... Ale to bude i tím, že je majitel znechucen a donucen se v tom nehrabat.
  6. Agrafik

    Peugeot Kly

    I když je ta jednotka kvůli FAPOFF upravená?, třeba o tom problému vůbec neví a chová se dál tak jak by bylo vše ok? A nouzák se nekoná.
  7. Y2K: jak si přišel na to, že to 607 umí? Vůbec jsem první příspěvek nepochopil?
  8. Loni jsem koupil druhou sadu Tosca se zimákama a senzory přes inzerci tady na foru .
  9. Jasně ,že to jsou Tosca, mám je na autě. Asi nej disky na 607.
  10. Arj. samozřejmě 17\"
  11. krko407: prostě máš normální spotřebu jako dalších 90%. Jednu dobu jsem jezdil trasu cca 20km rovina a šel u mě udělat průměr lehce nad 6. Párkrát i pod, ale stálo to za ... Ale co bych neudělal pro přírodu.
  12. Popravdě ránu jsem čekal, ale tohle. Se nedivím, že tě to zabije, když se nepřipoutáš . Pokud tam nejsou nějaké náhradní šmejdy, tak bych se stáří bagu nebál, když bylo funkční i tohle.
  13. Agrafik

    Terasa = ako ju vyriešiť ?

    Hlavně ne osb a ostatní blbosti. Je to dřevěná terasa, tak dřevo. hlavně ne celoplošně zabednit, bude to vypadat jako bouda pro psa. Polykarbonát proč ne? Že je pod tím horko,, to by muselo být ala skleník, ale pokud budou boky a předek otevřený a u domu odvětrávaná mezera, tak není problém. Nebo si pod to namontuj markýzu. Třeba něco jako http://www.eko-plot.cz/fotky4330/fotos/_vyrp11_1Obraz003.jpg , ale z vyšších desek. Jestli táš vertikálně, nebo horizontálně záleží na vkusu.
  14. Kamoš mi ukázal odpálení airbagu z auta něco kolem 95r, to auto stálo venku , spíše kostra několik let a fungoval vpohodě, akorát takový efekt jsem nečekal
  15. Agrafik

    Terasa = ako ju vyriešiť ?

    Co tak udělat na boky vodorovné laťování buď šikmé s mezerami, nebo vodorovné s tím, že se bude to laťování střídat jedou zevnitř a jednou zvenku s tím, že se budou překrývat. v obou případech tam bude překrytí mezi deskami a nepůjde tam jednoduše vidět. Bude to vzdušné a světlo tam projde taky. Klidně tam ten polykarbonát na střechu dej, ale nad to ještě natáhni nějaké pletivo.
  16. Drana čistič. Postříkám, rozmažu novinami ,pak setřu a ok. Práce tak na 5 min i s úklidem popela.
  17. Agrafik

    Môj P508.

    Pěkné fotky, to je jak připravené na prodej. Až teď jsem si všiml, že palubovka není černá .
  18. Agrafik

    kouř

    Otevřít kapotu, odplastovat a otočit krytku na světle..
  19. Tak to ho bude mít ta převodovka ráda vzhledem k tomu ,že se kupátko 407 používá více na \"ježdění a řádění\" pro zábavu a dá se předpokládat, že vše dostáva víc zabrat, než např, neuražme se , 607, kde se jezdí více na \"klobouka\"
  20. Agrafik

    Stmívač pokojového osvětlení

    Jestli je tam trafo , spínaný zdroj, je jedno. Musí se akorát dobře spárovat ten zdroj a stmívač. LEDky jdou samozřejmě stmívat taky. Je to o volbě stmívače a LEDek, které to umožňují.
  21. Agrafik

    P607 2.2i zlobí automat

    Motor byl odmontován od převodovky?
    • 6
  22. Agrafik

    P607 2/7hdi 150kw

    V každém případě se ti ta 2.7 líbit bude. Pěkné svezení, pěkný zvuk (kolega má 2.0 TDCI v Mondeu a když stojí vedle mě, tak tu 2.7 nejde skoro slyšet). Spotřeba adekvátní motoru a autu. O tom je už tady témat docela dost.
  23. Tomu rozumím, že použije ventilátor, ale otázka jaký, s jakým výkonem... Vím o čem mluvím...
  24. Jaké ventilátory??? Pro tvůj případ hliníkovou flexi rouru. Akumulační schopnosti má nulové.
  25. Agrafik

    Osvětlení motorového prostoru

    Teplotu bych moc neřešil. Když budou svítit, tak to bude otevřené. Sice to pravděpodobně zkrátí životnost, ale tady to bude jedno. Asi bude nejjednodušší to dát přes ten vypínač a pojistku na baterku.
×
×
  • Vytvořit...