Pochybuju, že by se rozhodily obě světla najednou, spíše bych to tipnul na to čidlo náklonu. Nejdřive bych s tím pohnul na diagnostice a nevrtal do toho ručně. Nastavení světel si sám nevšimneš, protože než se zažehnou výbojky, jsou nastavené, alespoń u 607 to tak je. U nějaké značky jsem to viděl naopak, nejdřív se rozsvítily výbojky a pak to šlo dolů a zpět.