Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Peugeot 607 2.7 HDI 2003

    Nemáš tam překlep? 2.7HDI z roku 2003? Ty motory se začly dávat od 10.2004 s FL 607my. Jinak kapalinu vypustíš vypouštěcím otvorem dole na chladiči. Musíš taky povolit odvzdušńovák na trubce k topení , u EGR a ještě na chladiči nahoře. Proplach pouze čistou vodou. Chladící kapalinu originál.
    • 8
  2. Agrafik

    Senzory tlaku převod ID pro PP2000

    Já taky ne. Ale podívám se dovnitř.
    • 99
  3. Agrafik

    Senzory tlaku převod ID pro PP2000

    Moje mají 9let a jak klekne baterka, tak zkusím toto Vyjde to nastejno jak ty číny z AE, ty vypadají chatrně.
    • 99
  4. Agrafik

    Senzor tlaku v pneumatikach

    V pneuservisu ti to odtlačí tak, aby jsi si ty čísla ofotil. Bude to levnější. Mi za to vzali kilčo za 4 gumy. Pak už diagnostika a brnkačka. http://www.peugeot-club.com/topic/73141-senzory-tlaku-prevod-id-pro-pp2000/
  5. Je to na . Motor nalakovaný nemám, ale čisťoučký ho mám pořád kam došáhnu. Stejný problém s motorem tady https://www.peugeot-club.com/topic/66555-koupe-v6-hdi-a-hned-malicky-problem/
    • 21
  6. Agrafik

    Senzor tlaku v pneumatikach

    Jo, na senzoru jsou kody. Vadný poznáš tak, že se do auta nepřihlásí.
  7. Agrafik

    eltonova 508 RXH

    Moc pěkné , Mě by se líbilo, bohužel nedělají 4x4 ..
  8. Tady asi nikdo a ještě jsem to na jiné 607 reálně neviděl. Jaký to má důvod? Když vezmu cenu, kolik za to většinou chtějí a tím, že je to do auta nějak "nabastleno", protože je to pro různé výrobce a typy aut, tak to raději svítím xenonama.
  9. Agrafik

    AUTOMAT P5008

    Při prudkém brždění mi spolujezdec hodil páku rukou až do N, a se sešlápnutým pedálem to mohl posunout až na R , bylo to pořád za jízdy +- 90km/h.
    • 20
  10. Se jich ještě zeptej, jaký olej ti tam dají :-) a dej tu vědět.
    • 81
  11. Agrafik

    5008 2.0 automat - spotreba

    To máš ale robotickou převodovku 2-tronic.
    • 16
  12. Výměna oleje s filtrem za 4 tis, když převodovka musí ven, no.
    • 81
  13. Jak je to myšleno?
  14. Psal jsem, že to sám neuvidí, tak co je jednoduššího, než aby mu na to někdo kouknul, jestli se ty světla pohnou po otočení klíčkem.
  15. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Mám vyzkoušené oba a v kruhu jsem si zaplaval líp. Pokud ti nevadí dokola. Pokud ti někdo roztočí vodu tak to je dobrý protiproud.
  16. Agrafik

    Už máte přezuto na zimu

    Díky, na ty zimní musím kouknout jaký index.
  17. Agrafik

    Už máte přezuto na zimu

    Mokré cesty, teploty kolem 0. Včera jsem to nevydržel a jsem na zimních .
  18. Pochybuju, že by se rozhodily obě světla najednou, spíše bych to tipnul na to čidlo náklonu. Nejdřive bych s tím pohnul na diagnostice a nevrtal do toho ručně. Nastavení světel si sám nevšimneš, protože než se zažehnou výbojky, jsou nastavené, alespoń u 607 to tak je. U nějaké značky jsem to viděl naopak, nejdřív se rozsvítily výbojky a pak to šlo dolů a zpět.
  19. Ten sporák nemá vyvedenou žádnou šňůru, byť bez koncovky?
  20. Agrafik

    ako ziskat mapy rt3

    Asi, jo strávit necelou minutu ve vyhledávači. Odkazů hromada
  21. LED reflektor z Aukra 10W normální čína jako všechno. Už je to nějakou dobu, ale myslím, že tam byla čokoládka a u verze s čidlem ty americké kloboučky. Ano CYKY 3x1.5. Myslím, že jsem musel tu kovovou průchodku projet vrtákem na větší průměr.
    • 69
  22. Zajímavé, že ti t nevleze. Mě vlezl do 10W reflektoru. Abys to měl správně, tak propojit v krabici. Pokud bude na hořlavém podkladů, tak v patřičném provedení.
    • 69
  23. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Tohle bude lepší, nafukovací má ten průměr jen dole .A zůstává napuštěný celoročně. Pozor, v ceně není skimmer.
  24. Agrafik

    Za kolik tankujete?

    Dneska skoro 70l na Eurooilu za 29.50.
  25. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Prostar4. Čtyři roky bez problémů, akorát se nesmí nechat na slunci křehnout, Ventil nepřepínat za chodu čerpadla. A skládat s namazáním těsnění, ne na sucho. Funguje, nikde neteče.
×
×
  • Vytvořit...