Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. se mi zdá, že posledníma topikama co tu zakládáš, chceš z úsporného služebníka udělat trhače asfaltu Proč si si nepořídil třílitra v benzínu, ceny jsou dnes směšné jinak o tomto tu bylo psano mraky příspěvků, které nikdy nikam nevedly, každý uznal, že to je blbost a buď auto vyměnil nebo od kravin upustil
    • 21
  2. punkac

    Něco pro elektroniky :)

    co tady, první schéma je docela jednoduché...
    • 23
  3. mno, normál má rádio udržovací napětí aby se nevymazaly uložený stanice, když ho zapojíš na stálo, s největší pravděpodobností máš podsvícený dysplej a to bude ta spotřeba....
    • 61
  4. punkac

    Nejnovější člen :-)

    gratulace veliká
    • 18
  5. napadla mě ještě jedna možná závada, jak jste psali o těch světýlkách v kufru nebo kaslíku spolujezdce. Kdysi když ještě táta měl fiátka, baterku vybíjelo stropní světýlko, byl špatný kontakt ve dveřích, měl přechodový odpor, žárovička při zavřených dveřích stále neznatelně žhnula - nebylo to vůbec vidět, ale vybíjelo to baterku zcela bezpečně... Jinak 130mA mě příjde vcelku dost na auto bez výbavy. Moje má okolo 50mA s rádiem Sony, hodiny a centrálem, dále je v pohotovosti stropní osvětlení, ale to funguje lépe než na otcově fiatu [upravil dne 21/11/10 23:33 punkac]
    • 61
  6. punkac

    Motorek ostřikovačů P306

    http://aukro.cz/item1316739728_motorek_ostrikovacu_na_citroen_peugeot.html todle by vám tam určo páslo dobře.....
    • 16
  7. Na inzeráty musíš mít druhý telefoní číslo nebo nějakej telefon s funkcí blacklistu a pak je to snadný na symbianu třeba blackballer - ten používám já, umí odfiltrovat i SMS, pár votravů už mám zaznamenanejch aplikace se dá koupit za cca 12$ a platit paypalem
    • 41
  8. klidně ti prodám moje původní za zlomek ceny, já je měnil v domění, že způsobujou bouchání úplně zbytečně, jsou absolutně bez vůle a jdou pěkně ztuha
  9. Kamarádovi vzali jako veterána jeho 105 Škodu, je fakt, že to byla krásná leštěnka, podmínkou bylo vstoupit do klubu a to, že vůz musí být v naprosto původním stavu a starší 25 let. ad Seznamka: Chceš prodat VW Golf2 - auto pro mladý kluky, na jejich servru a divíš se? Kor, esli sis tam dala fotku, jako máš v avataru zde :D . To se na ně nesmíš zlobit
    • 41
  10. hehe, přesně tak, pamatuji si, co měl lubko v podpise u toho talianského 98kW Punti:\"Více pod autem než v autě\" nebo tak nějak Ale stejně bych si vybral Punto, páč pro mlaďasa jako první auto je dobré stejně jako 106, ale líbí se mi více Aneb celá tahle debata je o tom, že 100 lidí = 100 chutí
  11. punkac

    Faux Pas Deutschland

    jj, den válení v posteli ;)
    • 13
  12. punkac

    Faux Pas Deutschland

    v Německu? Blázne , tam si svatej uprdne a už maj svátek. Dokonce si platěj i kostelní daň a nějaký jiný náboženský nesmysly povině z platu
    • 13
  13. tak jsem měl štěstí, škoda no, to už si ten foťák asi nestihnu pořídit. Profitsharing bude až v lednový vejplatě
  14. hmm, takže zbejvaj ty urny, rakve a věnce ne vážně, nechával jsem si posílat z USA origo soft, kterej i tenkrát byl dražší než 150€, byl označen jako \"gift\" a clo jsem žádný neplatil
  15. no tak všechno budem deklarovat jako urny, rakve a smuteční ozdoby Když něco nechám označit jako dárek pro studenta a tak to sem pošlou, jsem z toho venku nebo ne? viz. výbavu, studijní potřeby a vybavení domácností žáků nebo studentů
  16. punkac

    Výměna turba 1,9TD

    na 2,1 TD to šlo, vyndat svody a turbo, práce na 5 hodin a u mě úplně zbytečná (myslel jsem, že mám v háji svody, ale byly jen utrhaný štefty, co je držej)
  17. punkac

    Stabilizačná tyč

    co by nepasovala, když bude delší, tak jí trošku přiohne, a když kratší, tak ji natáhne .... :D
    • 14
  18. punkac

    vypinanie denneho svietenia

    to jsou takzvaně aprílová světla apropo mě tihle bludičkáři na silnici pěkně štvou, ale o tom už se tady vedlo spoustu bitev.........
    • 25
  19. punkac

    kapota rez- reklamace

    prorezivění je zkrz na zkrz, máš to zkrz na zkrz?
    • 12
  20. punkac

    další konkurence pro P-C

    to není konkurence, to je k smíchu nějak mě ale napadá, že konkurence není špatná věc, vede k vylepšování našeho fóra
    • 37
  21. punkac

    Nejmladší 406 old model v klubu

    Ááááá, sakra. Tak už mám bramborovou.....
    • 11
  22. punkac

    Nejmladší 406 old model v klubu

    hmm tak už mám bronzovou medaili, předběhl mě honza406 se svým breakem, má ho vyrobenej v listopadu
    • 11
  23. punkac

    Nejmladší 406 old model v klubu

    šlaka, tak jsem zatím druhej po Cheppovi, pak je benžík o pouhý den a taky má 2,1TD, hehehehe to víš nejdřív dělali hezké sedánky a pak teprve ošklivé breaky, samozřejmě ze součástek, které zbyly :D:D [upravil dne 13/11/10 08:42 punkac]
    • 11
  24. Marceli, na mé old 406 je to napsaný žlutou barvou na klobouku tlumiče před řidičem, novější modely 406 by to snad měly mít na samolepce, která je vidět, když se odevřou dveře řidiče, jsou na ní i doporučené tlaky vzduchu v pneu, ale to ať radši potvrdí majitel nového modelu
    • 30
  25. obrázek je ode mě, reagoval jsem na benžíka [upravil dne 12/11/10 23:34 punkac]
    • 23
×
×
  • Vytvořit...