napadla mě ještě jedna možná závada, jak jste psali o těch světýlkách v kufru nebo kaslíku spolujezdce. Kdysi když ještě táta měl fiátka, baterku vybíjelo stropní světýlko, byl špatný kontakt ve dveřích, měl přechodový odpor, žárovička při zavřených dveřích stále neznatelně žhnula - nebylo to vůbec vidět, ale vybíjelo to baterku zcela bezpečně...
Jinak 130mA mě příjde vcelku dost na auto bez výbavy. Moje má okolo 50mA s rádiem Sony, hodiny a centrálem, dále je v pohotovosti stropní osvětlení, ale to funguje lépe než na otcově fiatu
[upravil dne 21/11/10 23:33 punkac]