no to ti stačí, na kostru dej zelenožlutej, na L1 černej, L2 hnědej a L3 zase černej, když se bude točit na blbou stranu, prohodíš ty dva černý
jinak vadaskou si zjisti, že mezi L1 a L2 nebo L1 a L3 nebo L2 a L3 musí být 400V a mezi kostrou a L1 nebo L2 nebo L3 musí být 230V
jinak co se týká proklemování chrániče je to opět snadné. Drát, co máš dole, tak dej dohromady s drátem co máš nahoře dle osové souměrnosti, chápeš? Prostě ho vyřadíš, jako kdyby tam nebyl.
Jestli tam máš pětikolík s modrým, tak na něj se zatím vykašli na tu chvilku (jestli potřebuješ dělat), v míchačce ho zaizoluj.