Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Costa Concordia... webcam

    myslím tyhle :D:D http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Ywq6MyiiUtE#t=198 [upravil dne 19/9/13 16:29 od punkac]
    • 29
  2. punkac

    Costa Concordia... webcam

    to si nemyslím, je to kupa šrotu a ten má cenu nad zlato.... Poslal bych tam naše magnety a lodi bych dal den maximálně dva
    • 29
  3. punkac

    Vyschne elektromotor? Blbej dotaz

    trošičku déle se v tomto oboru pohybuji
    • 32
  4. punkac

    Vyschne elektromotor? Blbej dotaz

    chránič je velmi citivé zařízení, proto je to chránič Radím mu jen ho na tu chvilku obejít Hlavní je zásada, aby za chráničem nikde a nikdy znovu nespojil PE a N (zž a m drát) určitě to ví, ale už jsem viděl všelicos
    • 32
  5. punkac

    Vyschne elektromotor? Blbej dotaz

    elektrikář blbej nebude, i změřením napětí mezi modrým a fází chránič vybaví a vypadne. Kašli na chránič udělej to na tu chvilku jak jsem ti psal a betonuj
    • 32
  6. punkac

    Vyschne elektromotor? Blbej dotaz

    no to ti stačí, na kostru dej zelenožlutej, na L1 černej, L2 hnědej a L3 zase černej, když se bude točit na blbou stranu, prohodíš ty dva černý jinak vadaskou si zjisti, že mezi L1 a L2 nebo L1 a L3 nebo L2 a L3 musí být 400V a mezi kostrou a L1 nebo L2 nebo L3 musí být 230V jinak co se týká proklemování chrániče je to opět snadné. Drát, co máš dole, tak dej dohromady s drátem co máš nahoře dle osové souměrnosti, chápeš? Prostě ho vyřadíš, jako kdyby tam nebyl. Jestli tam máš pětikolík s modrým, tak na něj se zatím vykašli na tu chvilku (jestli potřebuješ dělat), v míchačce ho zaizoluj.
    • 32
  7. punkac

    Vyschne elektromotor? Blbej dotaz

    je vlhko, překlemuj chránič a máš pokoj, pokud teda víš, co děláš
    • 32
  8. punkac

    Chodci vs Cyklisti

    nevím, jestli bych pět měsíců zvládl baštit jenom chleba a dvacet deka salátu s lososem. Ten chleba jde, ale salátu se přejíš :D:D:D
    • 67
  9. tady je ten hadrák http://www.flat4.org/forum/viewtopic.php?f=6&t=2407&start=80#p260928
    • 11
  10. punkac

    Prístrojovka - otáčkomer

    jo ta hallova sonda je zvrchu na převodovce a do ECU motoru vedou dva stíněný dráty 132 a 133 už si nepamatuju, kde jsem to tím osciloskopem měřil jestli na drátu do přístrojovky nebo na výstupu čidla.....
  11. punkac

    Prístrojovka - otáčkomer

    takže asi takhle žádný volty tam nehledej Otáčkoměr funguje na převodníku frekvence napětí. na volnoběh (asi 800 otáček v minutě) naměříš osciloskopem 25 Hz při otáčkách 3000 otáček v minutě naměříš osciloskopem 96 Hz jinak drát na žlutém konektoru budíků myslím číslo 426, je vyveden i do konektoru OBD jinak tady to jsem si udělal do svý bejvalý káry
  12. tak jsem jen tak do googlu napsal plátěná retro garáž a co na mě nevypadlo??? http://www.retrogarage.dk/citroen.html
    • 11
  13. ve vesničce za Třebanicema, myslím Podvinní je krásnej skleník z flašek od vokurek
    • 11
  14. punkac

    Večeře pro radost

    aha, mělj sem kopec červeno žlutých, ke konci už jsem třeba jen nakousl, hodil za plot a kousl do jiné Lezlo mi to ušima a nikdo to nechtěl, měly tu nevýhodu, že se musely ten nebo příští den sníst, jak byly měkké. Tyhle zelené na zavaření by se šikly, myslíš, že bys mi na jaře (nebo kdy se roubuje) dal jeden proutek? Že bych narouboval....
    • 95
  15. punkac

    Večeře pro radost

    Rajčátka dobrý (tenhle rok jsem dal přednost těm co rostou v trsu a jsou mrňavý, ale mají intenzívní chuť) Broskve možná ještě měly být na stromě, jsou nějaké zelené nebo to je zvláštní odrůda?
    • 95
  16. tohle jsem měl kdysi na 406 vlastní výroba, kdyby byl zájem tak tu o tom krátce píšu [upravil dne 17/9/13 20:38 od punkac]
    • 20
  17. punkac

    Chodci vs Cyklisti

    Můžu ho držet i tak, že ho to bude dejme tomu bolet, nebo s kudlou na krku?
    • 67
  18. punkac

    nemáte někdo známého notáře

    namísto doporučeně bych toto raději posílal s dodejkou
    • 16
  19. Teda to je fakt blbec, je vidět, že v každé profesi se najdou a nemusí jít jen o policisty. Fakt nechápu, o co mu šlo... Prej měl tempomat, no a? To, jak před ním myškařil, bylo na pěst, klidně bych to do něj nasypal, už jak se mu tam vmáčkl na začátk, když chtěl předjet ten tirák :bojim:bojim
  20. punkac

    Trubková kamna - máte někdo doma ?

    Tak přátelé Chajda to má ku Litoměřicům daleko přes 200 km, takže za a) nenašel by se někdo, kdo je k němu přiblíží nebo za b) nechcete je někdo, má být sychravý podzim
    • 16
  21. punkac

    Trubková kamna - máte někdo doma ?

    Kamna jsou origo Bulerjan, pořizovací cena 16000 Kč porevolučních jsou kousíček od Litoměřic cena SZ
    • 16
  22. punkac

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Mno, nesouhlasí s podmínkami, stane se nečlenem a na to už přijdeš sám, pár se jich tu vyrojilo v poslední době Osobně nevidím důvod neklikat, ale kluci mají stejně připravené něco jiného, viz příspěvky výše
  23. punkac

    Obnova webových stránek a fora klubu

    okay Dyť jsem psal \"nesmysl\" ale myšlenka dobrá, ne?
  24. punkac

    Obnova webových stránek a fora klubu

    Napadla mě jen taková drobnost, nevím jestli to není nesmysl, ale s přechodem na nové forum by docela snadno šlo udělat úpravy ve stanovách s chystanou změnou v občanských sdruženích od roku 2014. Připravily by se nové upravené stanovy a člen by je při prvním přihlášení na nové forum musel odkliknout. Bylo by asi záhodno na ně mít předem nějaký veřejně neveřejný odkaz (třeba ulož.to toto umožňuje, je ke stažení všem, ale není ve vyhledávači - kdo nemá odkaz, dokument nenajde), aby si je v klídku mohli všichni přečíst a zeptat se na něco co jim nebude jasné (osobně si myslím, že půjde jen o kosmetické změny v názvu). Odkaz by šel klidně poslat v SZ nebo mejlem, ale to je asi jedno
  25. punkac

    Trubková kamna - máte někdo doma ?

    V týdnu pojedu na barák, tak ti to oměřím. Měl bys to bez práce
    • 16
×
×
  • Vytvořit...