Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Mikrotik

    Péťo, nyní je u mě bratr a ladíme práva.. poradil mi toto IP/Firewall/NAT a tam dáš na kartě GENERAL v políčku CHAIN "dstnat" pak zvolíš dst adres (to je ta co chci přesměrovat) www.youtube.com dále protocol bude 6(TCP) a DST port bude 80 přepnu se do karty ACTION a tam zvolím v Action dst-nat, to addresses dám www.seznam.cz (to je to, kam se má youtube přesměrovat) port bude zase 80 tady můžeš dár třeba www.rouskovi.cz a dát si tam obrázek.... kluci, táta vás vidí a nechtějte ho naštvat :D:D
    • 61
  2. punkac

    Pomozte nám otestovat nové forum

    To jako na mě, vím kdy vznikl slovenský (i štáť bacha smajlík ) Na některý věci se nešahá, ano jsem pyšný, že jsem Čech, stejně jsem pyšný na svou matku a otce, na ty si taky šahat nenechám.... Že to je většině členů fuk? No a? Mě to jedno není
  3. punkac

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Hele, vidím v tom skoro podtext, kdy v předvečer vzniku Českého státu tu někdo rýpne..... Je to opravdu ubohé a smutné
  4. punkac

    Mikrotik

    Chtěl bych moc poděkovat za včerejší pomoc od Tommma ohledně kompletního nastavení Mikrotiku operativně u mě doma.... Po výměně wlan karet jsem se do toho tak zamotal, že jedině zásah odborníka mě uchránil od rány válečkem od ženy z důvodů "proč jí zase nejde fejsbůk" :D:D Tommme, ještě jednou moc děkuji, jsem tvůj dlužník a to pivko určo dáme, Rychta to jistí
    • 61
  5. punkac

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Hele ty vohnoute! Někdo tu někde psal, že nechce, aby slovo slovák byla na tomto foru nadávka.... Právě jsi tomu dopomohl zase o kousíček víc, aby tomu tak bylo! Zalez pod ten kamínek v malým čepčíně, zpod kterýho si vylezl a zamysli se nad tím hnojem, co jsi napsal výše A nebo ještě lépe hybaj na šuflikantský forum, to je totiž to správné slovo, které tě vystihuje..... Admini, co třeba BAN na měsíc, ať vystřízliví z těch flamu, co se snaží rozpoutat?..... Jen tak pro výstrahu, ať si to i ostatní pro příště rozmyslí a uvědomí si, kde jsou
  6. punkac

    Kvalitní barva na dřevo

    hmm, ale už to máš natřený, ne? tímhle bys to jen přetřel.... Navíc je na snadně jim zavolat a přímo se zeptat
    • 12
  7. punkac

    Kvalitní barva na dřevo

    používám Herbol, mám tím natřená okna i dveře a je to super barva trošku dražší, ale nežloutne na slunku (dřevěná okna mám sněhobílá už minimálně deset let) http://www.herbol.cz/produkt/offenporig-pro-decor/
    • 12
  8. punkac

    Kvalitní barva na dřevo

    vodou ředitelná kvalitní barva neexsistuje
    • 12
  9. punkac

    Který PUG/CIT je lepší????

    Jen Ti Rejty napíšu, ke Gregorovi nechoď je to šejdíř par excelans !!! Dělal jsem mu tam elektriku v tý jeho stodole, kde jsou vystavený auta před loděnicema, vím jak to lepí dohromady
    • 31
  10. punkac

    brzdy na 307

    Jo, jedny mají na kraji takový perko. Tak se mrkni jestli ho tam máš. Na obrázku mé brutal sjeté destičky je vidět nahoře na kraji Odesláno pomocí TapaTalk z S3
  11. čepy řízení nebo tyčky řízení? čep je namontovaný na tyčce a to na hřebenu (nebo jak se ten bazmek jmenuje... Čep vyměníš snadno, na tyčce je pod nánosem prachu a smetí ze silnice zářez na klíč, povolíš kontra matku a vyšroubuješ. Jestli myslíš čep řízení z těhlice, tak povolíš matku a vyrazíš ho ven, jestli se protáčí, tak chytit do sikovek a pak povolit. Zkurvíš tu prachovku, ale stejně ho budeš měnit za novej, ne? Jestli je vůle v tyčce, tak ta jde takjy vytočit z hřebenu řízení obdobně jako čep řízení z tyčky
    • 28
  12. punkac

    snímač rychlosti P406

    ten obrázek od OK406 je snímač otáček snímač rychlosti vypadá jinak kuk sem http://www.peugeot-club.com/topic/56647-problem-s-ukazatelem-rychlosti/?p=846337
  13. Asi jsem staromilec ale na práci žárovka má pro mě nejpříjemější světlo Nějak ty LEDky nemusím Udělal bych si žárovkový osvětlení dokola přístřešku a na práci v motoru nebo v jámě bych používal nějakou přenosku
    • 69
  14. Tome, edituj ten první příspěvek, ten obrázek může být pro nováčky matoucí, díky
  15. to strašení XP wokýnkama opravdu nechápu. Osobně je budu mít do té doby než se PC rozpadne, pak se pořeší nové. IB banking chodí jako víno - to už bylo stejně psáno Ano, jinak raději budu stále zadávat ověřovací kód do IB, který má platnost deset minut, než mít někde nějaký certifikát, který někde leží v "děravém" systému a je dle mého selského rozumu více zneužitelný. Hacker nevlastní můj telefon stejně jako může vlastnit certifikát (do mobilu opravdu neinstaluju nějaký smetí všude se válející po síti, aplikace si platím a cracky a warez mi do žádného zařízení nesmí).
  16. punkac

    Palubní display

    Jestli myslíš ten malý dysplay místo kastlíčku nebo venkovního teploměru, aby ti ukazoval spotřebu? Tak ano je to možné..... Napiš typ motoru.... Kdybys měl origo rádio, tak by ukazoval i údaje z něho... Dej si při koupi pozor, ať nekoupíš z anglického auta - spotřebu by ukazoval v galonech na míli. Jinak jsou na něm přepínače, takže kdybys neměl origo rádio, lze na něm nastavit, že bude ukazovat jen spotřebu a venkovní teplotu Jde jen o to, jestli máš dotaženu veškerou kabeláž z budíků a řídící jednotky (ta se musela většinou dotáhnout), ale jak píši, všechno jde, když se chce
    • 9
  17. punkac

    Dotaz na adminy

    Měl jsem 3082 a mám 2701 nick je punkac.... určitě je přede mnou mraky členů v abecedě a číslo mám stejně nižší (jako prémie Kefalíne! Nižší! kurva nižší! )
  18. punkac

    Už máte přezuto na zimu

    zimní mám celoročně, na to momentální ježdění kolem komína s průměrnou rychlostí kolem 45 km v hodině je to jedno
  19. punkac

    Fotka hlasování

    tak máš... Jůůů babočka jenerál.....
    • 44
  20. punkac

    Zemřel Pavel Landovský...

    Boháček klasika, Černí baroni klasika, mluvka ve Vratných lahvích super pidi role, moc se mi líbíl ve Slaměném klobouku a pro mě úplně glanzrole je Soms v dílu Kaprova smrt ze série Hříšní lidé města pražského... Tam jsem se musel řezat smíchy, to co předvedl v tomhle díle spolu se Skopečkem a Fišerem při sekundování Libíčka (hlavně scéna jak je seberou nebo na pražský navigaci u Vltavy), je prostě famózní :D:D Nebo ta hádka v pohřebním ústavu..... Mistře, tak ať je Vám země lehká
    • 12
  21. punkac

    Zadní kola-brzdový kotouč

    Tak vyměněno, práce za dvě stě a mam nové kotouče a destičky. Kotouče taky neměly zoubky na ABS ale kroužek a normálně to funguje Odesláno pomocí TapaTalk z S3
  22. punkac

    Zadní kola-brzdový kotouč

    Tóny, máme přesně obráceně, ložisko s kotoučem jde povolit snadno, ale ty dva šrouby nejdou a nejdou Odesláno pomocí TapaTalk z S3
  23. punkac

    Zadní kola-brzdový kotouč

    On si mechanik poradí [emoji1] ořech byl v ceně dvou Plzní Odesláno pomocí TapaTalk z S3
  24. punkac

    Zadní kola-brzdový kotouč

    Tak jsem sice koupil oba kotouče přesně podle Gabriela i s destičkama za nádhernou koncovou cenovku 3307 Kč pro mě ale stejně jsem nevyměnil, protože ty dva zas....ný šrouby, co držejí tu část brzdiče, jsou tak zažraný, že mě to stálo navíc jeden nástrčkový torx ořech 50, který jsem zalomil a šroub se ani nehnul..... Auto jde v pondělí do servisu kvůli této banalitě, kterou nevyřeším bez autogenu
  25. Hodně povedené video
    • 10
×
×
  • Vytvořit...