Hele ty vohnoute! Někdo tu někde psal, že nechce, aby slovo slovák byla na tomto foru nadávka.... Právě jsi tomu dopomohl zase o kousíček víc, aby tomu tak bylo!
Zalez pod ten kamínek v malým čepčíně, zpod kterýho si vylezl a zamysli se nad tím hnojem, co jsi napsal výše A nebo ještě lépe hybaj na šuflikantský forum, to je totiž to správné slovo, které tě vystihuje.....
Admini, co třeba BAN na měsíc, ať vystřízliví z těch flamu, co se snaží rozpoutat?..... Jen tak pro výstrahu, ať si to i ostatní pro příště rozmyslí a uvědomí si, kde jsou