Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Jakou používáte navigaci?

    v tomhle je třeba dobrý: www.viamichelin.com který ti rovnou ukazuje dálniční cedule (návěstí) Jinak, prima přístup. (lidi s navi občas jezdí po bobové dráze - aneb, mám navi, nemůže se mi nic stát ?)
    • 86
  2. nechápu - vždycky na německé dálnici se mezi \"Bramborákem\" a \"Meďourem\" místo pro předjíždějící, unavenou, P 205 najde. A absolutně me nezajímá, jestli to šoféruje starý či mladý pán. To, že se poté jen zhoupnou světla svědčí o něčem jiném. Mají svá auta rádi.
  3. vix

    Kde tankujete vy?

    Ultimate diesel na A6 u Norimberka stojí vždy jen mezi 1,37 - 1,38 EUR. To nemůže stát ani 1,50 Eur? Kde to jsme, Verva u Benzíny stojí okolo 33-34 Kč.
    • 49
  4. vix

    Nákup ND v Poľsku

    Přeji vám hodně štěstí
    • 28
  5. výhřevnost benzínu (střední frakce) - 42,7 MJ/kg výhřevnost etanolu - 26,8 Mj/kg Zdroj: http://ekobioenergo.cz/eko-bio-zajimavosti-vyhrevnosti-paliv.html Etanol v tomto případě není čistý, je to mix s benzínem - nutno převést a dopočítat, klika je, že těch 15% benzínu tu výhřevnost alespoň o trochu zvedne. Pak už stačí kalkulačka a kupecké počty. Ideální na to je trojčlenka (6. tř. ZŠ) Co furt máte s tím navýšením výkonu při stejném objemu paliva?
    • 49
  6. vix

    Noční hlídání

  7. vix

    Nove Auto

    Chepp: tys ho ještě nekoupil? S tvým, téměř neomezeným, rozpočtem? Potřebuješ to auto vůbec ??? Pokud auto potřebuješ, a PSA ti nic nenabídne, mrkni se po ostatních značkách. BMW, VW Group, Renault apod. Auto za něco lehce přes půl mio se musí kupovat nádherně ...
  8. Zatáčky jsou dobrý. Lepší je ale předjíždění . To je pro spolujezdce teprve adroš. (auto se musí vytrčit do protisměru o dost více, než u auta, kde řidič sedí vlevo)
    • 16
  9. vix

    OT: Za kolik můžu prodat karburátor

    Dej to za dvě kila - jemu to udělá radost a ty se toho zbavíš. Nebo sedni na net, a začni zjištovat, za kolik se to prodává. (ten ztracenej čas si pak k tomu přiúčtuj) Karburátory jsou out, tohle je očividně jetý, tak co proboha řešíš? Že to namontuje na svůj vrak a on mu zase bude jezdit? Že bude mít radost. Fajn. Nebo máš jinou možnost, za co víx se toho zbavit. (analogie směrovek (Lucas) u 205 - poměrně průserová věc, ale kolik dneska jezdí 205. Nabídka začíná převyšovat poptávku...) Má ta věc pro tebe nějakou \"morální cenu\" - mapř. auto po dědečkovi ?
  10. vix

    Elektrikáři, poučte mně

    A von se chytí, von se někdo chytí. 420 je poctivé lano, a to má váhu, to má váhu ...
    • 24
  11. vix

    Kdo z vás dělá maturitu?

    testy nějaké maturity, natož státní, nepotřebuješ
    • 38
  12. vix

    Elektrikáři, poučte mně

    ČEPS si bere na ztráty na \"kabelech\" 15%. Takže, až vám zase někdo bude vyprávět, jak je auto na \"elekchtriku\" děsně výhodný, švihněte ho tím kabelem (nejlépe čtyřistadvacítkou). P.S.: oddie - a ty se divíš, když ti noťas vycucl polovinu kapacity NOVÉ baterky?
    • 24
  13. vix

    Odstranění značky z obrázku

    Kup si pastelky ! (nepokradeš)
    • 15
  14. vix

    nakup tovaru z ciny platba cez paypal.

    Na e-bayi je jednání trošku jiné, než celkově. Momentálně jsem zabrousil do našich interních testovacích reportů, a zatímco po půlroce jsem ty správné CZ/EN reporty našel, po čínských ani památky. Jen coversheet s tím, že \"passed\" A když se ptám na \"passed\" a \"test data/value\", tak no \"responce\" Hledám testovací data, ale marně. To samé mám s USA. E-bay je něco jiného, ta je trochu víc západoevropská a Číňani si nechtějí utrhnout ostudu.
    • 28
  15. vix

    nakup tovaru z ciny platba cez paypal.

    Jo, s Činčákama je vždycky zajímavé jednání. Na 100% ti to odkývají a pak se chovají jako východoevropani. (ostatně, oni na východu jsou ) Raději Němce a Španěly, než Číňany, Američany a východoevropskou sebranku ! ... ale, třeba se pletu...
    • 28
  16. vix

    Nove Auto

    Rozdíl mezi těmi \"wágeny\" je 7%. Nevím, co řešíš. Jdu a koupím. Stejně, vyhádáš slevu tak jako tak. A u auta za půl mio nějakých 35 tisíc nehraje roli. Jdi do toho, do čeho chceš jít!
  17. vix

    Jak konvertovat audio na MC do PC ?

    Normálně bych nechal kazetu párkrát \"ojet\" v nějakém stroji. Moje autorádio muselo ty \"Kabáty\" 4x přetočit, než se přes zoxidovaný pásek dostalo na hudbu. A to vozím v autě (jako zálohu) ještě \"Izera\" v kopii z roku 2002
    • 10
  18. Ano, test tohoto jsem už mohl číst v SM ´86. P.S.: Vhození 3 jeleních bobků do nádrže dokáže s vaším autem udělat také divy. P.S.S.: Lepší, než jelena potkat tváří v tvář !
    • 9
  19. vix

    Koupě 406

    GT309: Tak co pak tady řešíš. Jdu a koupím, pokud mámna náklady. A absolutně se neomezuju.
    • 33
  20. vix

    Nove Auto

    Jaké jsi nakonec vybral auto ?
  21. vix

    Koupě 406

    Bonedaddy: Ptal jsi se ho ? .. Jinak : \"No a co on\"?
    • 33
  22. vix

    Nove Auto

    Pak nechápu, proč se chlubíš množstvím. Kvantita většinou nerozhoduje!
  23. vix

    Nove Auto

    Už jsem viděl spousty takovejch lidí tankovat u benzínek za 200,- Kč. (asi to maj kvůli složenkám pro svoji účetní) ... taky jsem zažil partu v novým Tranzitu, kde šofér byl na kšeft a vymlouval se na záda (vystrakat rudlíkem 8 schodů do výtahu). A taky jsem zažil borce, co mi otáčeli natřikrát rám postele po bytě (pak zalomili vrták a já jim půjčoval vlastní - protože to chtěli řešit), protože jsem se furt nemohl rozhodnout. Oni ten problém prostě chtěli vyřešit. Nevím v čem přijeli, myslím, že to nový model \"Nutzfahrzeuge\" to nebyl. Ode mě pak dostali na centrále pochvalu - absolutní spokojenost. (a nějaké drobné na cigarety a pivo)
  24. vix

    Nove Auto

    Chepp : vidíš, vyřešeno. Teď jen ze slev zainvestovat 86,- Kč do tohohle... http://www.kosmas.cz/knihy/105069/pravidla-ceskeho-pravopisu-broz/ ...aby se celé vlákno tvé diskuse dalo číst, a hotovo.
  25. A co pak zteprve jarní/podzimní pneumatiky To bude teprve nářez ! P.S.: Nebojte se, ony budou ...
    • 46
×
×
  • Vytvořit...