Lada Niva: Ruský držák, co rezaví - ale zase, průchodnost terénem proti Defům neskutečná (holt první SUV, since 1974)
Kolik těch Mondeí je ? Jednou mě jedno stavělo, jel jsem po dálnici jako vždy 90 (minimum je 80, ale to stejně kamiony nejezdí, při té 90 mě většinou spíše předjížděj), že prej nemám dálniční známku... nejsem blbej abych ji neměl, pokud má polda Mondeo, nikdo mu neujede - kupodivu byl slušnej, nechtěl vidět lékárničku.
A jednou mě stavěla bleděmodrá Felicie (s nápisem POLICIE zákeřně umístěným na bočním okýnku, zevnitř(!) - asi se jim služební zeleno-bílá rozbila (nebo se za ní styděli), tak si vzali možná soukromou) - za to odbočení chtěl kilo, dokonce jsem dostal bloček, tak by mě zajímalo, jestli ty kilový bločky ještě dneska platěj
PČR - a svět je váš (ale uznávám, o kapánek lepší než MP)
Náhodou, klukům je třeba koupit slušný auta... když nám mají \"Pomáhat a chránit\" (\"Helfen und Schützen - heslo policie NDR)
Teda, doufám, že trochu dále do historie už nepůjdou, i když v tom případě by se měli zaměřit kromě \"50\" ve městech i na \"tuhle 50\".