Na e-bayi je jednání trošku jiné, než celkově.
Momentálně jsem zabrousil do našich interních testovacích reportů, a zatímco po půlroce jsem ty správné CZ/EN reporty našel, po čínských ani památky. Jen coversheet s tím, že \"passed\" A když se ptám na \"passed\" a \"test data/value\", tak no \"responce\"
Hledám testovací data, ale marně. To samé mám s USA.
E-bay je něco jiného, ta je trochu víc západoevropská a Číňani si nechtějí utrhnout ostudu.