Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Olej v chladici kapaline

    muze tobyt praskla hlava... ta dela takoveto kombinace. Nebo podfoukle tesneni pod hlavou...
  2. vix

    Vypadavání rychlostí za jízdy

    Rebiku, mam lepsi : Vylezes z auta, kleknes si pred nej na kolena a zacnes auto premlouvat. Delka premlouvani se rovna narocnosti problemu. Takove prkotiny jako zarovky nebo svetla se resi behem peti minut, brzdy dlouhou domluvou a motor vyhruzkou a nekolikahodinovym prosenim (s par kopanci) Fakt to funguje
  3. vix

    airbag

    potes koste na STK s blikajiima kontrolkama
  4. vix

    www.tuzing.com

    Si projedte cisla http://octaviaclub.unas.cz/009.htm
  5. vix

    Servis Vašenda

    u tech 10 tisic se nemluvi o uplatcich, to jsou premie... tech 10 tisic muze dat jako premii jedina instituce - automobilka. Otazkou, jestli by pak horlivi technici nezacali vyrazovat i normalni auta, jen aby tech 10 tisic dostali.
  6. vix

    Auto Vašenda přijme mechanika

    A co ten psik. Ten nekouri. A olej jste ho snad za tu dobu menit snad uz naucili, nebo jeste ne ?
  7. vix

    Servis Vašenda

    Pokud zacnou dostavat premie za vyrazeny vrak, kolik by to melo byt ? 5000, 10000... kdo by to platil (automobilky - pak to zavani lobbismem).. pokud premie za vyrazeny vrak bude cca do 2000, vyplati se mi jako majiteli se s technikem domluvit na tech 2000. Koza se nazere a vlk bude mit auto Kontroly.. dej blbci funkci a vymysli lejstro.. nebudou nejen uplatky technikum, ale technici budou uplacet kontrolory... coz bude mit za nasledek zvednuti castky za uplatky... a jsem zase na zacatku. Uplatky nezmizi, jen se zvedne cena
  8. vix

    vzduchový filtr

    Palivovej filtr u novych modelu (205) je na pricce pred spolujezdcem hned vedle expazky. je to takova hlinikova nadobka.
  9. vix

    Vír v nádrži

    Nenji nejak zaseklej sytic ? Kat to asi nema ... ?
  10. vix

    Paraboly!!!

    Anebo se domluvit s Davidem 106S16 ... ten neco o svetlech rikal: pamatuju si jenom : hodne typu, nove, dobra cena...
  11. vix

    Stříška na 406ku

    A ja az mozna skoncuju s korozi (svine jedna rozlejzacna), tak si na ni udelam krasne fleky... nebo ty fleky prelepim samolepkama. ha Jeste nevim jo, jo : potkat korozi.. sice ne tak dobry jako sloup, ale presto ...
    • 9
  12. vix

    Servis Vašenda

    Technickou kazdej rok ? jsi se zblaznil ? Ceho by jsi dosahl ? na technicke se kontroluje : 1) brzdy.. poznas sam (a vetsinou funguje.. nebrzdim = zabiju se.. nebo ty druhy) 2) svetla.. hmm, serizeni.. meli by na STK (vetsinou tam pracuji chlapi) to seridit, aby to odpovidalo.. mam dojem, ze to ani nedelaj) 3) vule v rizeni.. poznas sam a je jen na tobe, jak moc ti to vyhovuje, resp. nevyhovuje 4) koroze.. asi nejvetsi prusvih.. ale opticky se to da taky poznat 5) jo, a jetli zadni mlhovka sviti, klakson trobi a sterace stiraji... to ti rekne kdejaka zenska pred supermarketem. Suma sumarum, proc pak jezdit kazdy rok na STK ? Podle me je to ztrata casu jednoho dne a vyhozeny penize k tomu. Stejne vzdycky dostanes \"standardni techn. zpavu\" (unik oleje, koroze budka, vule v rizeni) Tak co ! Jednou za dva roky staci... ale jak jen udelat, aby ta auta, co neodpovidaji, neprochazela ?
  13. vix

    Nová tvář

    Mam dojem, ze to delal Radek V. Az tu bude, zkus se ho zeptat.. Urcite ti rad poradi
  14. vix

    Trhnul jsem rychlostni rekord!!!

    vector: ceska dalnice... jestli myslis D1, tak ta byla projektovana a rozestavena v 30. letech minuleho stoleti na navrhovanou rychlost 120 km/h. A dnesni D1 vede prave po tehdy rozestavene a nedostavene dalnici Pro srovnani takova kvalitni nemecka A3 ma nektere useky omezeny na 120 km/h. Asi proto, ze byla projektovana a stavena v 30. letech minuleho stoleti... tolik k vyletum z trati.... vice na : www.dalnice.com
  15. vix

    Servis Vašenda

    ty odvrtane srouby ani ne... normalka - ma to pomalu kazde druhe stare auto. Tyhle sroubecky pridrzuji rzdovy kotouc. To je pravda. Ovsem velikost techhle sroubecku je srovnatelna s velikosti sroubku v televizi. A tam vetsinou M12 nejsou. Pridrzuji kotouc jen pri sundamem kole aby se neprotacel a lip se ti nasazovalo kolo. Jinak kolo drzi na 4 sroubech (tech M12) a tyhle srouby pridrzuji ten kotouc... dobry, co To, ze mas v prdeli gumu, mel zjistit pneuservis... to pouzivas jeste diagonalky, ze se ti tam udelala boule ?? BTW: odvrtane hlavicky mam na prednich kotoucich taky. Neresim to. Proc taky Jezdit bez posilovace brzd musi bejt parada, coz ?
  16. vix

    dotaz

    palivovej stoji ve starem provedeni cca 80,- Kc, vzduchovy, pokud je penovy, by se mohl jednou nechat vyprat...
    • 9
  17. vix

    cesta daleka prede mnou

    hlavne si tu cestu uzij
  18. vix

    Stříkání nárazníků

    2500.. za to ti normalne striknou naraznik i s dokladem
    • 8
  19. vix

    Auto Vašenda

    co nam nespichnou ? Mohli by spichnout novy kabat (teda, pokud maji lakovnu) pokud jsi nemyslel - nezpychnou - tak se ti omlouvam. http://www.pravidla.cz
  20. vix

    Dotazek...

    nebude jeden na teplotu do budiku a druhy na prehrati (vetraky) ? nebo mrkni do historie, uz se to tady resilo
  21. vix

    Piskajici remen u alternatoru

    Me taky piskal.. tak jsem ho dotahl a uz nepiska.. akorat se s tim dotahovani to nesmi prehnat... pak odchazeji loziska
    • 8
  22. vix

    607

    me ty auticka zase pripominaji stary Porsche
  23. vix

    106 - klepání ve volantu po přezutí

    150 kc/gumu ... brrr.. ja davam 60 Kc/gumu a zda se mi to jeste moc ...
  24. vix

    Změna barvy palubovky

    strikni to .. ale nejlepe do barvy khaki. Pak se nejake loupani nepozna... takova ta poustni khaki, to by se mi libilo.
  25. vix

    pokutička

    Brzdy na 205 v dieselu nejsou zadny ohen. No, ale gtickovy kotouce tam rvat nechci.... i kdyz by se mi to libilo
×
×
  • Vytvořit...