Technickou kazdej rok ? jsi se zblaznil ? Ceho by jsi dosahl ?
na technicke se kontroluje :
1) brzdy.. poznas sam (a vetsinou funguje.. nebrzdim = zabiju se.. nebo ty druhy)
2) svetla.. hmm, serizeni.. meli by na STK (vetsinou tam pracuji chlapi) to seridit, aby to odpovidalo.. mam dojem, ze to ani nedelaj)
3) vule v rizeni.. poznas sam a je jen na tobe, jak moc ti to vyhovuje, resp. nevyhovuje
4) koroze.. asi nejvetsi prusvih.. ale opticky se to da taky poznat
5) jo, a jetli zadni mlhovka sviti, klakson trobi a sterace stiraji... to ti rekne kdejaka zenska pred supermarketem.
Suma sumarum, proc pak jezdit kazdy rok na STK ? Podle me je to ztrata casu jednoho dne a vyhozeny penize k tomu. Stejne vzdycky dostanes \"standardni techn. zpavu\" (unik oleje, koroze budka, vule v rizeni) Tak co !
Jednou za dva roky staci... ale jak jen udelat, aby ta auta, co neodpovidaji, neprochazela ?