Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Jdou. Pod sedákem je páčka.
  2. Tango C8

    Krádeže z 807

    C8 má ostřikovače a denní nemá a tuším že ani 807 nemá denní svícení. Nespletl jsi si to z parkovačkama, tyhle má 807 zvlášť. Jináč nevím které denní svícení ti někdo ukradl, myslíš DRL Led?
  3. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    12l z TDi, no potěš koště . Děkuji bohu a peněžence za můj 3,5 V6, kde se na tuhle spotřebu dostanu po městě. Na dálnici při 190 km/h bych mněl stejnou, si myslím. Ale je to mimo téma a myslím , že kolega z děckama nepojede po dálnici 190, že? Dle mně, Turan není nic moc. A sourozenci SGA jsou zbytečně předražené. [upravil dne 6/1/14 08:27 od Tango C8]
  4. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    Co ten 2,0 litr benzín, ten není taky nic moc?
  5. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    Jo, tak to jo
  6. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    100 klacku za 03? TO nevím, ale když to máš ověřené někde, tak to je slušná cena. V C4 není jenom robot, je tam i normál automat, ale nevím jestli ho dávali taky do benzínu.
  7. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    Protože, tři pupkatý američtí občánci se tam nevejdou, takhle mají prostoru dva dost.
  8. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    dusan 2: viděl si tu lavicu? max pro dvě děcka a to má ještě sklon sedáku tak na .... no nic moc. Takže proto jsem psal že je to 2+2+2 [upravil dne 3/1/14 09:57 od Tango C8]
  9. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    Stále se Haryk nevyjádřil, jestli chce menší vozidlo, nebo rádoby stejné jak 807, naftu nebo benzín. Já mám Grand Espace v automatu, takže vím očem je řeč. Proto jsem mu taky doporučil Espace. Turan, 5008, Picasso, jsou menší jak 807 a samozřejmě že řízení bude taky kapku jiné. TAky to co mám teď se jináč řídí jak C8, ale je pravda že rendík je kapku snížený a je to 3,5 V6:P A ten Voyager není 7 místní, tedy vypadá jak 7 místní ale max to bude pro 6 - má to tuším 2+2+lavice pro 2 v kufru. A za víc jak 250 klacku:D [upravil dne 3/1/14 09:18 od Tango C8]
  10. Tango C8

    výměna P 807 za ??? vyměněno

    Chceš něco menšího? Dle toho co si napsal jako příklad, tak asi jo. Hm, co tak tohle:myslim: http://www.sauto.cz/osobni/detail/renault/grand-espace/14025294?goFrom=list V krátké verzi bude za miň
  11. Tango C8

    Zkušenosti s Ceresitem

    Třeba v Praze? Venku před barákem něco nechat bez dozoru??? Jo, balkon mám, a taky v létě se na sušení používá, ale v zimě se na mrazu blbě suší prádlo:P Jo, kdysi se stáli fronty na banány, ale dnes když jsou nato přístroje a bez problému dostupné zboží, tak proč to nevyužit, když nato má člověk peníze? [upravil dne 19/12/13 10:26 od Tango C8]
    • 30
  12. Nemám puga, ale na rendlovi jsem tohle řešil taky. Při otevřených dveřích nesvítili světla ve dveřích a ani ikonka otevřených dveří na palubce nesvítila. Dal jsem tam led světla a ejhle, již vše funguje.
    • 14
  13. Tango C8

    Zkušenosti s Ceresitem

    Já doporučuji opravdu tu sušičku prádla, kor když pereš každý den a nemáš sušárnu v baráku. Taky jsem byl proti, ale když vidím že za den máš tři pračky a ještě vten den máš vyprané prádlo ve skříni, tak je to supr.
    • 30
  14. Tango C8

    406 combi 3,0 V6 automat 152 kW

    Proč? Myslím že rozdíl ve spotřebě oproti 2,2i nebude tak velký a možná nebude žádný. Co se tyče servisu,tak to nevím:myslim
    • 7
  15. Tango C8

    Pojistka ostřikovačů

    Budeš mít tu hadičku rozpojenou v pravém sloupku. Přes ten otvor pro světla (tedy tam kde se oddělávají světla) se dá najít hadička a taky ten spoj. [upravil dne 16/12/13 10:33 od Tango C8]
    • 15
  16. Tango C8

    pískání od ventilátoru

    Řešilo se to tady někomu to šlo, někomu ne, jinému saze to šlo do 10 stupňů, druhému i pod 10. Takže nevím:roker
    • 15
  17. Tango C8

    pískání od ventilátoru

    Až se oteplí, tak přestane pískat, neboj:P
    • 15
  18. Gratulace a taky jsem říkal po dvou dětech (kluci) že dost a ejhle, mám tři. Naštěstí, poslední je holka, 3 kluky by jsem nezvládl. Holka to tak nějak uklidnila:mad:
  19. Tango C8

    pískání od ventilátoru

    Tramvajáku - tady: nebo
    • 15
  20. Tango C8

    Nová Phedra ?

    Chrysler Voyager , ale Lancia je hezčí
  21. Tango C8

    chybové kódy C8

    Hele jak píšu, vyměnit svíčky bude asi to nejmenší zlo, i kvůli tomu že máš vozidlo z r. 02 a předpokládám že nevíš kdy byli měněné. U mně šlo vozidlo na 3 válce, takže jsme měnili vstřiky, po výměně to šlo stejně, takže vyměnili jsme svíčky a pak šlo normálně. Takže, proto píšu skus svíčky.
    • 8
  22. Tango C8

    palubní PC

    ferinko 2: u roku 2002 nebude mít nastavování PC přes radio. Když mačkáš na ty páčce ten čudl a nic to nedělá na displeji tak je možné že tam není , pak jedině přes VIN zistit co tam je.
    • 7
  23. Tango C8

    chybové kódy C8

    K chybě na 3. válci - asi vstřiky, ale taky to můžou být svíčky, začni u svíček, je to to levnější. Když ne svíčky, tak vstřiky a pak zapalovací rampa (myslím že se to tak jmenuje )
    • 8
  24. Tango C8

    palubní PC

    Vyhřívání zrcátek je současně ze zadním oknem - tedy mělo by být. Ten pc nevím, máš čudl na pačce vpravo, který jde mačkat? Tam je totiž palubní pc. Ale může to byt taky sociál edice a nemusí mít palubní pc. Jináč vítej a hod nějaké foto.
    • 7
  25. Jo, taky mi to dělalo, a myslím že to bylo v páčce - vyřešeno - vozidlo prodáno
    • 7
×
×
  • Vytvořit...