Stále se Haryk nevyjádřil, jestli chce menší vozidlo, nebo rádoby stejné jak 807, naftu nebo benzín. Já mám Grand Espace v automatu, takže vím očem je řeč. Proto jsem mu taky doporučil Espace. Turan, 5008, Picasso, jsou menší jak 807 a samozřejmě že řízení bude taky kapku jiné. TAky to co mám teď se jináč řídí jak C8, ale je pravda že rendík je kapku snížený a je to 3,5 V6:P
A ten Voyager není 7 místní, tedy vypadá jak 7 místní ale max to bude pro 6 - má to tuším 2+2+lavice pro 2 v kufru. A za víc jak 250 klacku:D
[upravil dne 3/1/14 09:18 od Tango C8]