to je dobra sprava ten dokazem zohat lacno,jj uz to vidim aj ja ja to najprv kukal na sduzeny pristroj tam je tiez ten snimac ale neni cisla v tabulke
PS-bol som na dia a nahlasilo mi chyby P1404 P1403 P1408 neviem co to presne je ale myslim ze hlasi poruchu pridavneho elektrickeho ohrevu vody v motore fyzicky sme kukali do motora a nic tam nebolo ,taktiez asi nemam cidlo vonkajsej teploty v spetaku a koli tomu mi nejde klima na displeji su len ciarky,taktiez sme kukali vstrekovace regulaciu tlaku a podobne vypadda to ok, k tej klime nema niekto schemu automatickej klimatizacie na 2.0 hdi moc sa mi nezda aby to cidlo vonkasej teploty blokovalo klimu