tiez si myslim ze mal prist za nim a snazit sa mu auto vratit popripade ina dohoda a nie sup do servisu tam pomenia pol auta a co? ja by sa mu vykaslal na hlavu nekomunikoval to s nim a teraz si ide uplatnit zlavu bohvie aku velku nech si to dokazuje pripadne na sude
toto su len moje dojmy ale urcite by som hladal pravne poradenstvo oboznamit sa z moznostami
a mam dojem, oprav ma ak sa mylim ze auto v poho jazdilo len nejaky mudrlant v servise mu povedal ze jeden vstrek ma horsiu korekciu a sup podme ho vymenit