Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. mali by pasovat aj z inych motorizacii co pozeram sb tak z 2.0 niektore ale chce to presny typ tvojho altiku musis opisat stitok lebo ich je spusta co sa ich montovalo
  2. jedna dobra rada nech uz sa dohodnete akokolvek v ziadnom pripade mu nic nepodpisuj ziadne lajstro urcite nie bez pravnej porady casom mozu vyjst nejake veci najavo ale s tym lajstrom ta bude mat pod krkom a na sude sa to bezne uznava z vlastnej skusenosti (pisem)
  3. urcite chce zlavu inak by to auto sa snazil vratit hned ano pride to po sude na ktorom on nebude a nebude nic tusit
  4. ano nekomunikovat je najhorsie lebo jedneho dna mu moze domov prist platobný rozkaz zo sudu a bude vymalovane a potom bud zaplati alebo sa pojdu sudit ak sa odvola
  5. tiez si myslim ze mal prist za nim a snazit sa mu auto vratit popripade ina dohoda a nie sup do servisu tam pomenia pol auta a co? ja by sa mu vykaslal na hlavu nekomunikoval to s nim a teraz si ide uplatnit zlavu bohvie aku velku nech si to dokazuje pripadne na sude toto su len moje dojmy ale urcite by som hladal pravne poradenstvo oboznamit sa z moznostami a mam dojem, oprav ma ak sa mylim ze auto v poho jazdilo len nejaky mudrlant v servise mu povedal ze jeden vstrek ma horsiu korekciu a sup podme ho vymenit
  6. krtek 2

    Voda v naftě

    jj cerpadlo je mechanicke s elektrikou nema nic ale tym sa nevylucuje elektricky problem ze to nechce naskocit skuste napojit naftu napriamo ako som pisal vyssie
  7. pokial ti auto nejde nastartovat skus zamacknut narayovz spinac pri lavom tlmici minule tu ktosi tiez nameral 3 volty a bol vyskoceny spinac
    • 9
  8. krtek 2

    Ustrihle draty v poistkove skrini

    tiez som nasiel nejake ucvaknute kable v aute pri poistkovke a bolo mi povedane ze su to nahradne kabely za origo napojeneak by niektore odisli v aute mi vsetko funguje takze neni dovod pochybovat a aj tie divoke cisla co si napisal by tomu nasvedcovali schvalne pozri sa aj pri poistkovke v interieri ak najdes ich opacne konce ucvaknute tak to bude ono
    • 7
  9. najskor blbe cidlo (nespolahlive) podla sb ti tam ide iny typ cidla aspon podla obrazku toto mi pride akoze tam niekto nieco natocil co nasiel v supliku ak das vin kod dam ti oem toho cidla origo
  10. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    vypada dobre ale ja by skor isiel do 2.0 litru je to lepsi povoz i ked tie novsie 2.0 moc nepoznam a neni na nich moc chvaly ale ten 97kw(RFV) starsi typ je dobry motor a myslim ze sa najde aj v new modeli keby som nevzal to HDI tak ten 2.0 by bol znova dalsi v poradi
  11. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    to bude nejaky recidivista skor ci neskor ho dostanu neda si pokoj
  12. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    a ked ti do nej naprsi? navrtat dierky zo spodu
  13. krtek 2

    406 svítí kontrolka dobíjení

    to len pre ilustraciu som tu hodil existuje milion prevedeni a cenovych relacii
  14. tak ked mas merak tak pri nastartovanom motore sa musi na kontakte cidla zjavit kostra oprava-v kludovom stave je tam kostra(cidlo namontovane v bloku) pri nastartovanom motore musi kostra zmiznut ak ide o jednokontaktny klasicky olej spinac
  15. krtek 2

    406 svítí kontrolka dobíjení

    myslim ze s nabitou baterkou v poho ale vzdy je to risk ale ak budes mat este jednu v kufri tak je to ok a rovno si kup este odsavacku cinu stoji to par korun ale pri takychto pracach ti dost pomoze http://www.soldering.cz/eshop/product/antistaticka-odsavacka-cinu-toolcraft-zd-192/
  16. krtek 2

    406 svítí kontrolka dobíjení

    nasiel som docela pekny navod na tu vymenu uhlikov aj kruzkov
  17. ze by spinac tlaku oleja? odpoj ho a ked kontolka mazania na pristrojovke nezasvieti po otoceni klucika bude to ono
  18. krtek 2

    406 svítí kontrolka dobíjení

    a meral si kruzky po po vymene? ohmetrom mozes tam mat prechodak staci ze si droty neocistil poriadne letoval si ich? a taktiez oba kruzky musia mat voci kostre(obal altiku) nekonecny odpor to treba merat lebo pri rozborke mozes kedykolvek poskodit lakovanu izolaciu vodicov
  19. krtek 2

    406 svítí kontrolka dobíjení

    pravdepodobne sa ti nenabudi alternator preto nedobija najpravdepodobnejsi je regulator aha pises ze kruzok na kotve je vydreny na plast tak to mozes vyhodit a zhanat iny altik preto ti ho nenabudi alebo mas kruzky oddelene? treba skontrolovat spoje alebo spatne naletoval uhliky
  20. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    no my to nemame ani tak koli zlodejom ale je to dobra vec ked ides k dveram a na zvezku klucov hladas ten spravny kluc , pekne ti to posvieti nemusis po tme hladat vypinac alebo ked robim obhliadku technologie okolo objektu
  21. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    v praci to mame tiez komplet po obvode celej budovy odstrasujuci efekt to urcite ma hocikedy to prekvapi aj mna (cukne somnou) ked sa to z nicoho nic rozsvieti a to som uz na to celkom zvyknuty ale ma to i nevyhody ze sa to rozsvecuje aj vtedy kedy nechces ako pise Medved a nemusi to byt ani pes ani macka staci ze pada dazd alebo zafuka silnejsi vietor a to je potom svetelna sou myslim u nas ,na vsetko sa da zvyknut a ludia casom si to prestanu vsimat
  22. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    ja raz dorobil alarm do favorita a jednu noc strasne padal silny dazd a nieco sa posralo neviem ci bol alarm moc citlivy alebo co, hukalo to celu noc a na druhy den som si to od susedov pekne zlizol takze s takymi vecami co otravuju okoie by som bol opatrny pokial by to bol sukromny objek ok nikto tam nema co robit ale na verejnom priestranstve s takymi vecami musis byt opatrny pretoze sa kludne moze stat ze tie gumy ti porezu susedia
  23. krtek 2

    Kolísání otáček HDi 80KW

    pri vyradeni kvaltu(volnobeh) a zaroven ak je auto v pohybe sa otacky zdvihnu robi to aj mne aj kazdemu inemu na hdi pravdepodobne koli tomu aby bol zapezpeceny podtlak pre brzdy ale az na 1200 by to ist nemalo max tak do 1000
  24. krtek 2

    když si hajzlové hrajou

    a to bude blyskat na kazdeho kto len okolo auta prejde? aj susedouv no neviem jak dlho s tym budu mat nervy?
  25. krtek 2

    Mínusovej kontakt na akumulátoru

    no to sa rozvieti ked sa restartuje displej normalka
×
×
  • Vytvořit...