Ani bez automatického režimu klimatizace se nezapne.
nerozumiem tomu co pises,ked automat vypnes ,tak klima sa sama nema zapnut ked automat zapnes tak klima sa zapina sama respektive rj ju zapina podla potreby kedy ona uzna za vhodne a to preto aby udrzala tebou nastavenu teplotu interieru na displeji (automat na udrzanie tvojej teploty pouziva klimu,topenie a klapky ,ventilator) pokial automat vypnes pojde len to co ty sam rucne na displeji zapnes
pokial mas navoleny automaticky rezim tak to co popisujes je ok na zaciatku sa sama zapne
takze ak na displeji ti svieti AUTO tak to ovlada samo a drzi teplotu ktoru vidis na displeji ,ktoru si mozes zvysit-znizit
ak tam AUTO nesvieti tak to ovladas ty