-
Počet příspěvků
8 540 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
2
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele krtek 2
-
nastartuj motor pockaj kym sa zohreje (otvori termostat ) potom dolievaj vodu odvzdusnovaky si uz pouzil ci? ak to neodvzdusnis dokonale nevadi odvzdusni sa to samo po jadzde niekam len budes musiet doliat vodu potom
-
skus premazat vodiace capy strmena mne to raz triaslo tiez a potom to normalne utlo a prestalo a funguje dodnes nic som tam nemenil ale daco som tam cistil a premazaval len uz nepametam presne co ,skus tie voditka pomaz to pod prachovkami medenkou alebo lepsou vazelinou este som tam obijal praskovaciu farbu(nieco podobne ako smalt na hrnci ) na dosadacej ploche disku aby sedel rovno ale ty asi praskovane disky nemas
-
to si si isiel pridat toho jedneho kona? 180 ti bolo malo?
-
pochybujem ze to utesnis ak je v tom problem , takze to vnitro novej izolace by som potiahol tym lepiacim alobalom aby ta izolacia nemohla cucat vodu ked to na nu bude stekat
-
problem moze byt v tej tesniacej gume (netesni) ktora spojuje tie dva palasty do kopy potom to steka pod ne rovno na izolaciu myslim ze toto bude najpravdepodobnejsie ako pricina tvojho problemu alebo to steka medzi oknom a plastom kazdopadne je to vymyslene nie moc dobre
-
takze ked to budes menit tak asi komplet sterace musia prec mechanizmus atd ked vidim dobre a cez ten plas to zrejme rovno steka na tu izolaciu lebo je prichytena pod plastom
-
napis radsej vinkod
-
necituj tolko sak piseme tu len my dvaja a k comu ti prirucku ? das dole sterace(poznacis si ich polohu) , pvolis nadzku na brzdovku povolis ten plast ,matky(sruby) vsade pekne vidiet
-
no mat tvoj problem tak v poho rele za 50 centov, porazi aj ten chladic ak by to drzalo tlak a fachas dalej ale das 100 eciek za novy chlacic vymenit ho je strasna drbacka po vymene to naplnis dalsich 30 eur a ono to ide necely polrok tak ta prejde chut este nieco riesit okolo toho ten plnickar mi povedal tak ze na novych autach to drzi tak 5 rokov stare auta maximalne 2 roky za predpokladu ze je vsetko ok
-
budes musiet dat dole sterace(polohu steracov si poznac ) a cely ten plast po sirke auta a hladat problem niekde tam budu odvodnovacie kanaliky pri blatnikoch moze tam byt bordel ja ho tam vecsinou mam kopa listia a spiny tym by si si mal aj ulahcit pristup k izolacii
-
izolacia v dobrom stave je pevna takze urobis do nej dierku nasunies prichytku zatlacis ju do origo dierky v kastli a zastrcis stupel a drzi s montazou urcite sranda nebude lebo tam snad miesto ani neni
-
ja mam iny problem netesni mi klima vydrzi tak polroka aj po vymene chladica odmietam uz proste davat prachy do tej klimi lebo pomer cena -vykon je neumerna ,,vydrzim aj bez nej
-
a nebolo by lepsie to rele vytiahnut niekde von do petice ked si si uz dal tolko prace? inak pekna praca
-
izolaciu tam mas preto lebo motor je natesno pri prepazke motoroveho priestoru takze by som to nepodcenoval a urcite to poriesil ,podla fotiek co pozeram ta izolacia vyzera takisto ako tie co su pod kapotou takze slo by to z toho nastrihat a dobastlit ja tam izolaciu nemam lebo motor od prepazky je dostatocne daleko cize aj vyfuk potrubie zozenies napr z kapoty 406 ta je docela velka takze materialu je dostatok ,len zohnat v dobrom stave vecsinou su v dobrom stave napr ja ju ma ok lebo voda sa na nu nedostava ,akutat su znicene tie co zozeru mysi a kuny kolega ma s tym docela problem ma to totalne vyzrate
-
jednu skusenost mam (benzinove auto ) kde pod kapotou nebola ziadna izolacia tak som tam dorobil tu s hlinikovou foliou a problem bol na svete auto preslo asi 5 km a chciplo po schladnuti motora znova 5km a chciplo a stale dookola potom som na to prisiel preco ,izolacia drzala moc tepla pod kapotou cim a prehriala indukcna cievka ktora bola na vrchu motora a prestala fungovat takze do kazdeho auta si nemozes dat hocico hocikam ,zalezi jednotlivo od konstrukcie ,takze tu s hlinikom by som tam nedaval ak si ju tam nemal
-
no ja sy myslim ze by mala byt protipoziarna ,ked sa dobre pametam tak 120 MB mala za motorom izolaciu na ktorej bol hlinikovy alobal
-
a co je tam za motor ? rok vyroby atd alebo radsej napis vin kod
-
tak ho vymen
-
P406 - jak vyměnit palivový filtr u 406 HDi
krtek 2 odpověděl/a v tématu od ozzy56 v sekci Udělej si sám
filtre mas v oboch autach stejne akurat v jednom je natocena vypustacia skrutka a v druhom cidlo ,,ked to vytocis jedno aj druhe tak je to stejny filter v 2.0 hdi 406 su len dva typy vloziek filtra ta stara co ide do filtra bosch (vstrekovanie bosch) ,to potrebujes ty a potom novsia vlozka co isla do novsieto filtra mahle (vstrekovanie bosch )a mahle ( vstrekovanie siemens bez cerpadla v nadrzi)