Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Riadenie, zvlášne správanie.

    mal na mysli klb pri prevodovky vytiahnes celu poloos a potom das dole manzetu toho klbbu(blizsi k prevodovke) a poloos vytiahnes ostane ti telo klbu v jednej ruke a v druhej ruke poloos s trojcipim loziskom ,vytahuj to opatrne lebo hrozi rozsypanie toho trojcipeho loziska je ulozene navolno blbo sa to potom sklada
    • 15
  2. krtek 2

    Občas šklbne motor

    co to mal za diagnostiku? snimac otackomera ,vecsinou vypise snimamac kluky ak ten vyadne motor zdochne
    • 22
  3. krtek 2

    vstřikovací lišta + regulátor

    mam vsetko co potrebujes ale sme daleko od seba
  4. krtek 2

    Elektrické servo řízení

    jj v pohode
  5. krtek 2

    čepy

    niektore manzety sa daju vymenit nejake dopasujes
    • 25
  6. krtek 2

    Elektrické servo řízení

    nemusis ist priamo do nejakej auto opravny, kludne si najdi nejaky elektroservis kde opravuju domace elektrospotrebice alebo navijaju elektromotory tam posudia ci to ide opravit a za kolko
  7. krtek 2

    406 páčka smeroviek

    nejak tak
  8. krtek 2

    406 páčka smeroviek

    mas tie packy co si sem vlozil video Comm 2000 ja ich nemam cize som ich ani neopravoval ale asi to ide opravit ale v tom ti neporadim
  9. krtek 2

    406 páčka smeroviek

    mas mux
  10. krtek 2

    406 páčka smeroviek

    nie tie packy su z verzie nemux ty mas takmer naisto muxove packy
  11. krtek 2

    406 páčka smeroviek

    ked mas multiplex tak ano je to jeden celok pripadne daj vinkod auta poviem ti presne
  12. nemylis si to s dvojrele v kastliku RJ motora? rec je o relatku zhavenia
    • 12
  13. u 406 2.0 HDi je pod potenciometrom plynu neni ho zhora vidiet najprv treba dat dole potenciometer az potom ho vidno myslim ze u 306 to asi bude podobne ale naisto to neviem
    • 12
  14. krtek 2

    Hlášení počítače

    nie mal som na mysli exterier
    • 28
  15. krtek 2

    Hlášení počítače

    no to neviem ako fakt toto som este nevidel aby to dokazalo ono ked si vezmes je to blbost co ak ziarovka bude mat spatny kontakt alebo spatnu kostru a hlasilo by ti spalenu ziarovku ale ta by bola ok ako bavime sa o halogenovej ziarovke? takto to chapem a nie ziarovke na pristrojovom paneli netvrdim to na 100 percent ale nevidel som to este ked tvrdis ze si to uz mal v predoslych autach nehadam sa
    • 28
  16. krtek 2

    Hlášení počítače

    zalezi na ktorej strane relatka (svetiel)sa rozpoji obvod tebe sa rozpojil na silovej casti a ta nema s riadiacou jednotkou ziadnu spetnu vezbu ( auto nic netusi)podla mna ak by to bolo na strane ovladania relatka tak je mozne ze to RJ zachyti viem ze to v tej tabulke pise ale este som nevidel aby to takto bolo snimane a zistilo to odpalenu ziarovku
    • 28
  17. krtek 2

    přístup do SERVICE BOXU

    skus sa prihlasit cez iny prehliadac
    • 76
  18. vsetky 4 konektory povodnej sedacky nesu aktivne pozri sa pod sedacku z ktorych konektorov realne idu kable do sedacky (konektory na fotke) nie v aute hnedy konektor je tusim na vyhrev sedaciek
    • 13
  19. krtek 2

    2,0 HDI nestartuje

    aj keby ti padne nafta cerpadlo ti ju po otoceni klucika dotlaci, s tym regulatorom tlaku si to skusal ako som ti popisoval? tiez v tom filtri na spode tej nadoby je taka bimetalova klapka ktora prepina privod nafty bud priamo do filtra ked je vonku teplejsie ako 15 stupnov alebo ked je chladnejsie ako 15 stupnov klapka sa prepne a privod nafty najprv pusti cez tu spodnu hadicku na teleso termostatu tam sa nafta ohreje od chladiacej kvapaliny a potom sa vracia spet do filtra tou druhou spodnou hadickov (je to vlastne predpotopny vyhrev nafty) ja tu klapku mam vylamanu a auto funguje ok jak v lete aj v zime ale ked som tam dal filter s neposkodenou klapkou motor nechcel chytat a ked chytil tak chcipal proste na ten okruch ohrevu chcipal asi tam je nieco ucpane nafta ide cez ten okruch ohrievania len ak je teplota nafty pod 15 stupnov ak nic nepomoze mozes tu klapku vylomit (vypada jak 10 haliernik) ci to pomoze nafta uz pojde cestou mensieho odporu a to priamo do filtra za vsetkych vonkajsich teplot
    • 53
  20. nahrad erbegy rezistormi a napinace pasov mas zapojene? ak nie tak aj tie treba oblbnut
    • 13
  21. krtek 2

    sjeté přední gumy

    chod na 3D geometriu tam ti povedia co je spatne(co je mimo) mozu byt spatne odklony kolies , a co cakas od stk? ze ti bude hladat vole na naprave ?na to zabudni to neni servis
    • 31
  22. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    tzv pyropasy
  23. skontroluj plusovy kabel v BSm od baterkz jeho kabelove ocko ci je utiahnute napevno pripadne ak ich je viac tak vsetkz ostatne
    • 17
  24. zober majzlik a kladivo a matku odlepis ,ak sa zacne matka pretacat aj s driekom capu naraz tak flexou matku odbrusis z dvoch stran a majzlikom a kladivom ju odklepnes
    • 47
  25. chces vytocit axialne tiahlo?
    • 47
×
×
  • Vytvořit...