Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    tvrdý vosk z lidlu

    Jediné co mě napadá je příliš velká vrstva. Ty prášící vosky (třeba T.W.) bývají nejen tekuté, ale i pasty. Nicméně to je známka extra silné vrstvy. Což ale moc jinak udělat nejde. Některé z těch vosků pomůže naředit destilovanou vodou. Pak se podaří tenší vrstva, ale myslím, že je to škoda práce.
  2. koblih69

    tvrdý vosk z lidlu

    Hm takže nic. To je jako bych žvanil o tom jak se hraje na klarinet.
  3. koblih69

    tvrdý vosk z lidlu

    Kolik balení jsi jich už vypotřeboval, srando?
  4. koblih69

    tvrdý vosk z lidlu

    Dělal jsi to na sluníčku?
  5. koblih69

    Servo

    Dolet olej 2-3 cm nad rysku a odvdušnit podržením 2-3 s v krejních polohách... docela mě to rozesmálo ve vláknu, kde je to několikrát napsané :D:D
  6. koblih69

    voda v interieri

    Vodu v interiéru jsem mél v různých autech několikrát. Vždy byl problém v ucpaných odtokových otvorech pod čelním sklem.
  7. Hlasoval jsem více než 60 tis. Sice jsem nikdy tolik na pneu nenajel, ale mělo to nejvíc odpovědí tak abych nebyl z blce
  8. Opakování matka moudrosti co? Stačí trochu pohledat a názor si přečíst:
  9. Napíšu jen 2 zkušenosti - TEC2000 - super, TP Kladno - zde ti \"opraví\" i omylem zaslaný zcela nový vstřik tak asi tak... PS: nevalné zkušenosti z poslední tu už popisoval i STRAKI007
  10. koblih69

    306 - presakovanie/strata oleja

    Jaká krytka? Patří tam měrka
  11. koblih69

    Chyba P0500

    Nebylo tam spíš \"Vehicle Speed Sensor\"
  12. koblih69

    Smrad z klimatizace

    \"nobolo pocut ziden unik\" ?
  13. Minule jsem projel to pobřeží směrem dolů nad ránem. Musím říct, že ty přístavy v noci jsou nádherný
  14. koblih69

    Jak na krtka-poraďte.

    Zlikvidovat sekačkou
  15. Ubytování ani nemusíš řešit, když přijedeš do libovolného letoviska najdeš dost možností a stačí si jen vybrat. Ceny se podle mě nijak neliší. Já začal taky relativně nahoře a teď už jenom dolů. Těch pár km navíc mě už nezabije a jistota počasí a teplot za to stojí.
  16. Fór je v tom, že běžně dělám na otočku Polsko - což je za den cca 1000 km. Ani mě nenapadne předtím něco kontrolovat. Ale když jedu do Chorvatska tak blbnu jako bych jel do Číny... Zrovna Poreč je \"za rohem\" takže není potřeba se bát - kdžy pojedeš na výlet do Ostravy a zpět najdeš víc Nicméně pokud můžu doporučit - jel bych víc dolů, přece jen je tam větší jistota pěkného počasí.
  17. koblih69

    transmitter do 306 ano či ne?

    Nevýhodou transmitteru je především myšlenka tako taková. Přestava, že původně analogový signál převedu na digitální bez výrazné změny kvality může být ještě smysluplná pokud je dostatečná vzorkovací frakvence. Převod do MP3 při ztrátové kompresi už je hodně problematická věc, a pod. 192 kb/s je to v podstatě neposlouchatelné. Nicméně pokud takhle už na 2x zprzněnej signál převedu znovu na analog, přidám šum, namoduluju na nosnou, přidám šum, přijmu v rádiu, přidám šum, demoduluju.... proženu přes předzesilovač, přidám šum, pošlu na zesilovač a nakrmím tím vlastní uši. Tak to už dohromady nejde. Je možný, že někdo zkreslení těch low-cost dekodérů neslyší a je taky možný, že šum někomu připomíná krásně strávenou dovolenou u moře, ale já to teda poslouchat neumím. Už mě spousta lidí přesvědčovala, že právě ten jejich je OK, ale nebyl...
  18. koblih69

    kamínky vs kapota

    Zachraňovat to musíš a doporučuju neváhat, protože jakmile se vlhkost dostaně pod lak začne hliník oxidovat a udělá to puchejře podobně jako kdyby to bylo zrelé
    • 9
  19. koblih69

    Andy Auta

    Nabízel jsem 2x5000 ve finále zdarmo... nikdo nechtěl, na druhou stranu 5% usmlouváš naprosto bezproblémů já usmouval nějakých 8% slevu asi za 2 minuty...
  20. koblih69

    transmitter do 306 ano či ne?

    Safra tenhle dotaz tu už minimálně 14 dnů nebyl Ne, nemá to cenu.
  21. koblih69

    Nafta - Bionafta - názory

    To je vážně myšlený dotaz nebo opožděný apríl?
  22. Záleží na typu toho měřáku. Digitál, který mám nasadíš aniž by něco ušlo. Jen tak pro zajímavost největší odchylka byla skoro 20%
  23. koblih69

    306 - presakovanie/strata oleja

    Hele kde máš měrku? Teda já vidím kde \"je\" ale to má být standardní stav?
  24. koblih69

    "RAKEV" na střechu - dotaz

    A tohle je co? To je armádní friťák? Nemůžu věřit, že by si někdo dal něco takového dobrovolně na osobní auto....
×
×
  • Vytvořit...