Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    jake auto? uz je doma!

    Určitě, dokonce to montovali i do Astry v kombinaci s 6-ti kvaltem, musím uznat, že to jezdilo převapivě dobře, ale...
  2. koblih69

    Wifi - občasné omezení

    Ověř, jestli v momentě kdy to vypadne tobě je to na ostatních připojených zařízeních OK.
  3. koblih69

    jake auto? uz je doma!

    Na tu 1.3 JTD vůbec nemyslete, od nova do 130-150 tis super ale pak je to katastrofa. Hrníčky zdvihátek jsou jak náprstky, vačky vydřený... tudy teda za mě opravdu nee. I když uznávám, že třeba v F500 je ten mootr moc fajn... ale novej...
  4. Ono pokud tomu dopřeješ každý rok vystříkání dutin tak ty prahy přežijou auto. Kolega si vyvařil feldu a každoročně udělal dutiny - po 10ti letech měla na zadním lemu jednu jedinou bublinku - prahy bez chyby a to jezdila denně min 20 km. Pozink to nikdy nevidělo Ono horší než pozink / nepozink jsou ty svařovaná místa.
  5. No ta počítej nahlas se mnou - 2x práh cca 1500,- (nebo **** za 1000? ) 2x lakování 1500,- to máme 6 tis. Zbývá ti jen 4 tis na práci a klepířinu na té hnilobě. Tedy 2000,- na každou stranu. Pokud si počítá 200 za hodinu (což dost pochybuju) tak má na jeden 10 hodin ( což taky pochybuju )
  6. koblih69

    pretekajuci intercooler

    Neptej se a udělej co jsem psal - tedy vylejt hadici a ověřit po nějaké době kolik tam toho je. Pokud tam totiž olej opravdu je tak ti dřív nebo později motor ten olej nasaje a přetočí se...
  7. koblih69

    nabijeni v zasuvce zapalovace

    Telefon, tablet i NB nabíjím za zapalovače
  8. Počítej zhruba tak 10k za komplet.
  9. koblih69

    dotaz na 307 SW 2.0 HDI 100 kW

    Jezdím furt? Jako že jsi to aditivum nedoplnil? No tak to asi brzy dojezdíš
  10. To je oblíbená buzerace některých zaměstnavatelů, kterou se chtějí vyhnout případné zodpovědnosti ... jestli je to někde stanoveno tak ve vnitřních předpisech dané firmy a to ještě málo kdy.
  11. Nezlob se, ale tos mě rozesmál, jak projíždíš lesem opatrněji... Divočáka manželka strazila na silnici 1. třídy - od nejbližsího lesa byl tak kilometr ... promiň, ale píšeš nesmysly je vidět, že jsi takovou srážku asi nikdy nezažil. S opatrností to nemá co dělat.
  12. Nikdy jsem na pojištění neprodělal... u 406 a předchozích aut jsem měl připojištění na srážku se zvěří, teď havarijko. Vždy se mi to mnohonásobně vrátilo. Investice které se mi nevyplatí nedělám
  13. koblih69

    vysoka spotreba

    TD 66kW byl 1.9
    • 8
  14. Myslím, že v autorizáku nemá smysl řešit značku, je to prostě Peugeot
  15. Na to bych jim řekl, že v návodu k obsluze jsem na nic takového upozorněný nebyl... na tyhle kecy jsem alergický
  16. koblih69

    vysoka spotreba

    Nejen to .... neustálé ježdění na rezervu je zrovna u HDI cesta do pekla i se sebelepším palivovým filtrem.
    • 8
  17. koblih69

    vysoka spotreba

    Spotřeba 20 litrů? To jsem měl naposledy s Nisan 350Z U 406 HDI se to dosáhnout nedá... O spotřebě je tu řada vláken, takže si je načti, důvodů může být spousta.
    • 8
  18. koblih69

    pretekajuci intercooler

    Neviděl jsem na 406 IC,terý by dole nepropouštěl, můžeš to vyřešit jako já a spodek zalít pryskyřicí, ale není vlatně žádný důvod to dělat. Nicméně toho oleje tam prolíná poměrně málo, pokud ty máš pod IC pokaždé flek (a seš si jistej, že je to z něj) tak máš asi poměrně velký problém. Takže odpoj spodní hadici, vylej olej ven, a třeba za měsíc to zopakuj, Pokud tam bude znovu oleje tolik, že z toho něco vyleješ, pak hodně riskuješ nasátí oleje a tím zničení motoru. [upravil dne 28/2/13 16:54 od koblih69]
  19. koblih69

    Nový občanský zákoník.

    Při pohledu na totální kraviny, které přicházejí z EU je mi docela smutno... tam totiže nejde o to, že někdo něco nedotáhne, nedomyslí nebo zpacká. Tam to často postrádá i zcela základní logiku - viz zákon o zákazu páření pruhovaných veverek s normálními... ale nemusíme daleko stačí si vzpomenout na žárovky... [upravil dne 28/2/13 15:25 od koblih69]
    • 9
  20. koblih69

    Nový občanský zákoník.

    Pro mě taky jednoznačně převažují klady nad zápory. Bohužel nekvalita je vidět u všech produkovaných zákonů a v jiném oboru by za takové paskvily nedostali zaplaceno.... ale co jsme si zvolili to máme
    • 9
  21. Havarijko a povinný je na mojí 407 u ČPP tuším 6800,- ale pak jsem si připlácel vyšší sazbu za čelní sklo a ještě něco tak to vyšlo o cca 1000,- víc.
  22. No kdyby se přece jen ta S3 poškodila tak napiš
  23. To bude muset být ale vodotěsný, že?
  24. koblih69

    Lyžujete ?

    Znal jsem jednoho a ten chodil pořád do stejnýho bazénu ... přitom mohl plavat po řece a ještě by toho spoustu viděl [upravil dne 28/2/13 09:29 od koblih69]
×
×
  • Vytvořit...