Neviděl jsem na 406 IC,terý by dole nepropouštěl, můžeš to vyřešit jako já a spodek zalít pryskyřicí, ale není vlatně žádný důvod to dělat. Nicméně toho oleje tam prolíná poměrně málo, pokud ty máš pod IC pokaždé flek (a seš si jistej, že je to z něj) tak máš asi poměrně velký problém. Takže odpoj spodní hadici, vylej olej ven, a třeba za měsíc to zopakuj, Pokud tam bude znovu oleje tolik, že z toho něco vyleješ, pak hodně riskuješ nasátí oleje a tím zničení motoru.
[upravil dne 28/2/13 16:54 od koblih69]