Omlouvám se pokud to tu už je, ale třeba ti to pomůže:
1. poštou je povinen převzít a to na adrese provozovny. Povinnost na této adrese přebírat i reklmace je daná zákonem. Je jedno jeslti je to kamenná prodejna nebo sídlo e-shopu. Nejsi tedy povinen tam jet.
2. máš nárok na přiměřenou úhradu nákladů spojenou s uplatněním reklamace. Můj táta předkladá zásadně stvrzenku od taxíku - dělá to naschvál. To je ale trochu sporné. Přiměřené náklady vidím právě náklady na zaslání. Pokud tě nutí k tomu to tam dovézt (což nesmějí) tak úhradu autobudu, vlaku nebo auta v přiměřené míře - tedy u AUV (vlastní auto) bys měl prokázat min spotřebu a doporučoval bych i účet od benzínky, který dokladuje aktuální cenu. Nemusíš to prokazovat (existují statistická data) , ale doporučuju to. Zároveň můžeš nárokovat ušlou mzdu a přiměřenou amortizaci auta.
Můj čas je drahý, tkaže bych zavolal vedoucímu, vysvětlil mu jeho povinnost a upozornil ho, že pokud odmítne balík přijmout, že ho dovezeš, ale budeš požadovat každý halíř na který máš nárok a bude je to stát násobně víc... ale to už je na tobě
[upravil dne 19/3/13 14:24 od koblih69]