Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Spojka 2,0 HDI

    Nebo spíš místo jednohmoty dvouhmotu... to byl vtip, protože ten motor dvouhmotu nemá To je prostý reklamuj tam kde ti to dělali.
    • 6
  2. Byt s v úrovni ulice s předzahrádkou je nočí můrou pár rodin v mém sousedství. Střídá se to tam jako na běžícím pásu.
  3. koblih69

    Spojka 2,0 HDI

    Co třeba napsat co to je za motor nebo za auto?
    • 6
  4. Mám JZ a vyhovuje mi to, ale co bych nesnesl je to přízemí.
  5. koblih69

    Piskani turba

    Jojo, nechtělo se mi to komentovat slovy, na žvanění o podtáčení motrů jsem alergickej. Naštěstí už to dávají najevo i samy auta
    • 46
  6. koblih69

    Piskani turba

    :bojim:bojim
    • 46
  7. koblih69

    prehrivani auta

    Co že se tady řeší?
    • 13
  8. koblih69

    Potkávací světla 307SW

    Zkontroluj usazení žárovky asi nesedí správně.
    • 46
  9. Máš-li balónek tak nemáš čerpadlo v nádrži. Vyzkoušej jaký bude start když předtím napumpuješ balónkem.
    • 17
  10. koblih69

    Služební zkouška

    podle vzoru mladý...
    • 70
  11. koblih69

    Packa prepina iba albumy

    vyzkoušet to můžeš, ale spíš bude prasklina na tom spoji u odporu a ta se změnou teploty zvětší... Když na tu páčku poklepeš nebo jí zkroutíš nezmění se to?
    • 6
  12. koblih69

    black pugs S16

    Vypadá to dobře, škoda té kapoty potlučené od krup.
    • 75
  13. Ano, to je možné - reklamovat v jiné provozovně je v pořádku. A i když by byla určena určitá konkrétní adresa, na které je kupující povinen výrobek reklamovat je vždy možné reklamovat i v prodejně byť se tomu snaží někdy vyhnout (typicky třeba u elektro). Já reklamuju vždy jen tam kde jsem nakoupil - nezajímá mě že je někde nějaký \"centrální\" servis. Je to čistě z důvodů opakované reklamace a následného vrácení peněz nebo vrácení peněz při nedodržení lhůty. Ta se totiž pak stejně řeší tam kde bylo nakoupeno. Vycházková obuv ( nebo ještě hůř, vysoce módní obuv ) je pro mě něco co odmítám akceptovat. Pokud na mě někdo tenhle podvod zkouší tak odcházím. Tohle nepodporuju. [upravil dne 19/3/13 16:38 od koblih69]
    • 28
  14. Nebo sedačky, vyhoď sedačky, dáš židle a ušetříš daleko víc ... nebo znám takový lidi, co udržují prázdnou nádrž a tím uštří až 60 kg... nebo možná nežrat
    • 7
  15. koblih69

    Intercooler pre 2.0i

    ne
    • 10
  16. Teď se něco podobného stalo tátovi, cena opravy 3 500,- ale nárazník jsem svařil já (netmelil a nebrousil) PS: jinak patřím k lidem, kteří by s takovým autem vůbec nejezdili dokud to nebude zase ťip ťop [upravil dne 19/3/13 15:02 od koblih69]
    • 45
  17. Omlouvám se pokud to tu už je, ale třeba ti to pomůže: 1. poštou je povinen převzít a to na adrese provozovny. Povinnost na této adrese přebírat i reklmace je daná zákonem. Je jedno jeslti je to kamenná prodejna nebo sídlo e-shopu. Nejsi tedy povinen tam jet. 2. máš nárok na přiměřenou úhradu nákladů spojenou s uplatněním reklamace. Můj táta předkladá zásadně stvrzenku od taxíku - dělá to naschvál. To je ale trochu sporné. Přiměřené náklady vidím právě náklady na zaslání. Pokud tě nutí k tomu to tam dovézt (což nesmějí) tak úhradu autobudu, vlaku nebo auta v přiměřené míře - tedy u AUV (vlastní auto) bys měl prokázat min spotřebu a doporučoval bych i účet od benzínky, který dokladuje aktuální cenu. Nemusíš to prokazovat (existují statistická data) , ale doporučuju to. Zároveň můžeš nárokovat ušlou mzdu a přiměřenou amortizaci auta. Můj čas je drahý, tkaže bych zavolal vedoucímu, vysvětlil mu jeho povinnost a upozornil ho, že pokud odmítne balík přijmout, že ho dovezeš, ale budeš požadovat každý halíř na který máš nárok a bude je to stát násobně víc... ale to už je na tobě [upravil dne 19/3/13 14:24 od koblih69]
    • 28
  18. koblih69

    Opět kola a TP

    1cm? tak dej o půl palce širší ráfek a uvidíš
    • 19
  19. koblih69

    Opět kola a TP

    A proč že vlastně nepoužiješ ty 165/65R14 82T ?
    • 19
  20. koblih69

    snímač tlaku oleja

    Zatím regenerace kolem 400 km a bylo by to i veselejší, ale je to dáno i krátkými trasami.. před čištěním a 47 tis. km to bylo kolem 200... já jsem spokojenej i kdyby umřel zítra...
    • 31
  21. koblih69

    snímač tlaku oleja

    Já obavy nepěstuju, já jezdím už 50 tis. bez obav
    • 31
  22. koblih69

    co nove 407ckari?

    Si vydlabej svoji
  23. koblih69

    snímač tlaku oleja

    Tímto ...
    • 31
  24. koblih69

    snímač tlaku oleja

    Ak je človek zručný spraví si to aj sám, za hodinu i bez dpf-flushing-liquid
    • 31
  25. Hehe to je legrace, skoro jako by si tady někdo myslel, že notebooky HP se dělají v HP a Acer v Acer :D:D
    • 26
×
×
  • Vytvořit...