Nic se tomu nestane. Muzu potvrdit, ze motor u toyoty vydrzi i neco horsiho. Jde o avensis, rok nevim, myslim, ze 2004, naftovy motor 2,0 d4d, common rail, vstrikovani denso. Jel po dalnici asi 30km na smes míň nez 5l nafty a 55l benzinu. Chciplo to az na parkovisti po tech 30km. Po vycerpani benzinu, vycisteni fitru a vyliti benzinu z cr to normalne jezdi, i v toyote potvrdili, ze pokud jezdi, nic by tomu nemelo byt. Bylo to tak pred mesicem, auto od te doby porad jezdi.