Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Nevim jak to je u 307, ale u jiných aut se to udělá tak, že do dirky trysky strčí jehlu a pootočíš s ní. Ta dirka je v kuličce, se kterou se dá v ostřikovači otáčet. Nejdřív se podívej jestli neni celá tryska nějak uvolněná.
    • 7
  2. Benžík

    karavan a 1.6HDi

    Tak to sice možná ušetřiší na spotřebě, ale na na opravách.
    • 15
  3. Benžík

    karavan a 1.6HDi

    Neni 1,6hdi ten motor, co se v něm rozbíjí turbo?
    • 15
  4. Benžík

    Palivový čerpadlo

    Je to červený nebo černý tlačítko v motorovym prostoru s gumovým koncem, nejspíš blízko levýho podběhu.
  5. Benžík

    Schody na pneumatikach

    Šikmo sjetý špalíčky jsou normální. To je taky důvod, proč se nikdy nemá kolo nasadit na auto tak, abyse točilo obráceně, pak se ty špalíčky rychle sjedou na druhou stranu. A nejsou to schody, ale zuby a jsou tam, aby jsi mohl hodně řezat zatáčky. [upravil dne 19/6/11 17:00 Benžík] [upravil dne 19/6/11 17:02 Benžík] [upravil dne 19/6/11 17:40 Benžík]
    • 20
  6. Benžík

    P 406 žárovky

    Ve 405, nevim jestli ve všech, byly paraboly z plechu a sklo ze skla, ne z plastu. Takže to 100W vydrželo.
    • 13
  7. Benžík

    popelnice do 807 + ...

    Do odkazu jsem koukal, ale kde je popelnice v interieru auta?
    • 7
  8. Benžík

    popelnice do 807 + ...

    kde je ta popelnice? Máš fotku popelnice v interieru?
    • 7
  9. Benžík

    Benzín v nafťáku...

    Nic se tomu nestane. Muzu potvrdit, ze motor u toyoty vydrzi i neco horsiho. Jde o avensis, rok nevim, myslim, ze 2004, naftovy motor 2,0 d4d, common rail, vstrikovani denso. Jel po dalnici asi 30km na smes míň nez 5l nafty a 55l benzinu. Chciplo to az na parkovisti po tech 30km. Po vycerpani benzinu, vycisteni fitru a vyliti benzinu z cr to normalne jezdi, i v toyote potvrdili, ze pokud jezdi, nic by tomu nemelo byt. Bylo to tak pred mesicem, auto od te doby porad jezdi.
    • 8
  10. Benžík

    Kdo z vás dělá maturitu?

    Gratuluju k maturite i ostatnim uspechum.
    • 38
  11. Benžík

    Velké díky Pe.trovi

    Gratuluju. To slovo důvěřivost se tam moc nehodí, takle to vypadá, jak kdyby se měl snadno nechat napálit.
    • 29
  12. Myslim, že má řj jen na egr, nejsem si s tim jistý. To ostatní jak píšeš (žhavení, snímače...) bude zapojený k řídící jednotce a ke kabelům od epicu. Předvstřik elektronicky řízený asi nemá.
    • 7
  13. Pokračování.....už aby ho zavřeli. http://www.novinky.cz/krimi/236364-trpisovsky-mel-brzdit-na-d1-pred-dalsim-autem-od-ridice-dostal-facku.html Ta facka byla :super:super [upravil dne 16/6/11 00:29 Benžík]
    • 65
  14. Benžík

    Jak proměřit zapalovací cívku?

    Neco podobnyho jsem resil u 309. Mel jsem dve civky, uplne stejny, s jednou to jezdilo s druhou ne. Meril jsem to ohmicky a nenameril jsem mezi nima zadny rozdil.
    • 26
  15. Benžík

    Jak proměřit zapalovací cívku?

    Zrejme z toho neplyne zadny zaver. Pod napetim se muze izolace v civce prorazet (nevim presne kolik, ale tisice, mozna desetitisice voltu v ni jsou) a tim padem v ni muzou byt svodovy proudy, skoro zkraty. Merakem to takle asi nezmeris, to by to auto s ni uz nejezdilo asi vubec, pokud by mela byt vadna tak, ze by to slo takle zmerit.
    • 26
  16. Kabelaz se necha byt jak je, jen se vytahne 12V na chcipaci ventil na cerpadle, myslim, ze se to vytahne z rele co je u ridici jednotky. Nebo muzes rovnou od spinacky, ale z toho rele je to min prace.
    • 7
  17. A co je to za auto?
    • 11
  18. Benžík

    Tempomat do 406

    Tak se podívej, prosim, jak by to šlo zapojit.
    • 74
  19. Benžík

    Tempomat do 406

    Jak je to u 2,1td s epicem? Staci packa, nebo musi byt i jednotka?
    • 74
  20. Benžík

    Peugeot 405 - Opravdová Rarita !

    Zajmavy.... Jakou to ma spotrebu? Nestalo by za to vymenit prevodovku, pokud s tim chces jezdit?
    • 7
  21. Kdyz jsem mel 309, tak to delalo to samy, byl vadnej vstrik, ale to bylo jednobodovy vstrikovani, to u zadny 406 neni. Neco ve vstriku se rozbilo a strikalo to srasne moc benzinu. Vstrik jsem celej vymenil a bylo to ok.
    • 32
  22. Benžík

    Prihlaseni vozidla - pomoc

    To ti pomuzou vyplnit na urade, jsou tam zvykly na to, ze obcas nekdo neco nevi jak napsat. S tim si nedelej hlavu. A at 206ka pekne slouzi. [upravil dne 11/6/11 21:45 Benžík]
  23. Benžík

    Je nutná geometrie?

    To se steluje tim sroubkem s excetrickou hlavou a podlozkou, ten co je dal od kola na ty vodorovny tycce. Na geo by to urcite chtelo, to je asi velka nahoda se trefit.
    • 21
  24. Benžík

    Oprava klimatizácie svojpomocne

    Konce hadic se lisujou do nejakých spojek, ne? Pokud bys tam dal ty jen ty šroubovací sponky, udrželo by to tlak v systemu? Dej to do inzerce, určitě se najde někdo, kdo by tohle měl na prodej, nebo zkus rovnou napsat Devil nightovi, ten má skoro všechno a když to nemá ted, tak to neznamená, že to nebude mít třeba za pár týdnů.
    • 27
  25. Benžík

    čištění klima berlingo

    Možná je to u berlinga stejný jako u 406, na tu hadičku se celkem dobře dostaneš po odmontování bočního deklu středovýho panelu (unitř v kabině, ne pod autem, lepší je sundat pravej dekl, v pravo nepřekáží volant), konec hadičky vytahneš z gumový průchodky a dostaneš se do ní. Ale klimu jsem čistil tak jako ty, na tu hadici jsem se nepotřeboval dostat a bylo to ok. [upravil dne 8/6/11 13:10 Benžík]
    • 7
×
×
  • Vytvořit...