Vajíčko dozadu do 406 break old model jsme dali, ale jen na krajní sedačku, doprostřed ne, kvuli tomu pasu.
Vyměnit pas za delší by neměl být problém, když jsem měl ještě 405, tak jsem vyměnoval samotný zadní pásy, někomu vadily při sklápění sedaček, tak je uřezal. Navijáky šly rozebrat, dát do nich pasy a zase složit celkem snadno.
Spíš jde o to, jestli by se na naviják navinul celej, aby potom nevisel na sedačce jak ve Š120. Bacha pokud bys tam chtěl dát naviják z jinýho auta. V navijákách je pojistka, která zabraňuje vytažení pasu, pokud je špatně nakloněnej a pokud tam dáš z jinýho auta, tak bude nakloněnej jinak a nepujde to. Měl jsem navijáky z jinýho peugeota a přestože vypadaly uplně stejně, tak to nešlo vytahovat. Musel jsem je rozebrat a přendat samotný pasy.
[upravil dne 19/8/11 od Benžík]