Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Presne tak, vypadly nebo praskly tahlo od radicky. Mozna to najdes pod autem, mozna u prevodovky.
  2. Tak průhlednou smrštovačku.
  3. A co navlíknout na to velkou smrštovačku, nebo na to natahnout kus duše z kola?
  4. Benžík

    Červená stopka

    Dneska jsem to zkusil a je to tak. Dneska už je zase všechno normální, uvidim, co to udělá až pojedu do práce.
  5. Benžík

    Chip 2.1 TD

    To Straki007: poslal jsem ti mejlem cisla z stitku epica, podivej se prosim, jestli to jde chipovat. Diky.
  6. Benžík

    Červená stopka

    Jj, diky, zitra to zkusim. Taky je mozny, ze to zitra bude zase fungovat normalne a nezjistim nic. Behem poslednich nekolika tydnu na me ta stopka blikla uz asi 7x ale jen blikla a vsechno fungovalo normalne dal.
  7. S tim spinacem na pedalu brzdy to mam taky tak, ale stejne jsem tam pridal jeste jeden a zapojil ho do serie se spinacem spojkovyho pedalu. No a protoze tempomat se vypne spinacem spojky, tak otacky nevyleti nahoru skoro vubec, jenom v tahu. Nastavil jsem ho tak, aby se vypnul uz pri co nejmensim seslapnuti.
  8. To spis asi neznas ty nas a tohle forum, malokdo tu resi tuning motoru a kdyz jo, tak jenom chipem a mensi veci, jako treba vyfuk, sani... Ale to, co chtes ty, se na tyhle auta nehodi.
  9. Benžík

    Červená stopka

    Se zdravim bitronem by se mely sahary po odpojeni rozbehnout, ne?
  10. Benžík

    Celisti

    Jak zmerit celisti? Kousnout do chleba a metrem nebo suplerou zmerit kousanec.
  11. Benžík

    Červená stopka

    Diky, tou hladinou vody to nebude, na to je kontrolka a ta nesvitila, takze bud bitron, nebo snimac na termostatu.
  12. Dneska na me auto vyzkouselo dalsi vtip. Po ujeti asi 8 km se rozsvitila cervenana cca 3s. Po chvili se rozsvitila znova tak na pul minuty a pritom prestala chladit klima. Ta uz nezacala chladit ani kdyz stopka zhasla. Zadna dalsi kontrolka se pritom nerozsvitila. Cim to muze byt? Hladina v chlazeni je ok, na teplomeru bylo 80stupnu. Mozna tlak chladiva, ale od presostatu by se nemela rozsvecet stopka. [upravil dne 22/8/11 od Benžík]
  13. Benžík

    Fólie na okna

    U 309 jsem je lepil, skla jsem měl vyndaný a i s foliema jsem je měl ve vaně a sprchoval horkou vodou (v návodu bylo, že se mají lepit pod vodou - tim se myslelo použít rozprašovač), povedlo se to celkem dobře a napoprvé. [upravil dne 22/8/11 od Benžík]
  14. Benžík

    Chip 2.1 TD

    Je to predkomurkovej motor, nafta hori v hlave, ne ve valci, takze hlava je hodne namahana tepelne i mechanicky, tim chipem to namaha jeste vic, no jaka pises, hlava dostava na prdel. Jinak to mozny je. Edit: musim říct, že jsem o tom taky uvažoval, po domluvě se Strakim jsem od toho upustil. Zajímalo by mě, jestli už má někdo tenhle motor chipovanej a jestli se mu s tim nic nestalo. Samozřejmě ta hlava je to nejhorší. [upravil dne 22/8/11 od Benžík]
  15. Takze se tu casem v lidskym nevkusu objevi tuzing koenigseggu?
  16. Co mas proti vrtani? Neco jako deflorace.... Stejne uz tam dira byla.
  17. Ten snimac je v prvnim vstriku, me to jezdilo normalne a kontrolka nesvitila i s odpojenym kablikem vstriku.
  18. Benžík

    Nenastartuji

    Typuju civku zapalovani, kamaradovi se stalo to samy (309 1,9benzin) vsechno bylo ok, jen nedelalo jiskry, civku jsme vymenili a jezdilo to. Pri mereni ohmicky a porovnani s funkcni civkou mela ta vadna stejny hodnoty jako ta dobra. To cerpadlo v nadrzi se zapnulo vzdy jenom na chvilku po zapnuti klicku.
    • 7
  19. Do kabiny se dostanes nejlip vrtackou vedle lanka plynu, nic tam neni a da se na to misto dostat dobre z obou stran. Vrtej ze strany od motoru.
  20. Velikost a geometrie ramu se da dohnat sedlovkou, posouvanim sedla a delkou, pripadne naklapenim predstavce. Jinak bych teda koupil spis horsky, kvuli vaze. Muzes na nej koupit pneu bez hlubokyho vzorku a pojede to po silnici taky dobre. Do odpruzenych vidlic se daji koupit tvrdy pera, ale ta vaha bude stejne problem. Karbonovy vidle zase jsou drahy.
  21. Predni rozhodne sednou na misky, horni ulozeni vsech 406 je stejny. Rozdil v tuhosti je, ale to bys mel najit na strankach vyrobce tech pruzin, jestli resi rozdil mezi 1,8 a 2,2hdi. U zadnich pruzin je rozdil v tuhosti sedan/break.
  22. Pokud pockas cca mesic az dva, budu mit vyndany pruziny z moji 406, jsou snizeny, najdes je v inzerci - nahradni dily prodam.
  23. To Jiri Vondracek: jakou mas naftu? Kvalita nafty je u tohodle hodne dulezita. To Comm: ten tlak turba merit pri zatizeni (pri zrychlovani v kopci na plny plyn), nebo na prazdno?
  24. Benžík

    P406 nejede na benzín

    Pro tebe bude ted nejjednodušší natahnout dood baterky 12V třeba dvoulinkou a připojit na čerpadlo, jestli se rozběhne. Na to ani to čerpadlo nemusíš vyndavat z nádrže.
  25. Benžík

    Bezpecnostni pasy - delka

    Vajíčko dozadu do 406 break old model jsme dali, ale jen na krajní sedačku, doprostřed ne, kvuli tomu pasu. Vyměnit pas za delší by neměl být problém, když jsem měl ještě 405, tak jsem vyměnoval samotný zadní pásy, někomu vadily při sklápění sedaček, tak je uřezal. Navijáky šly rozebrat, dát do nich pasy a zase složit celkem snadno. Spíš jde o to, jestli by se na naviják navinul celej, aby potom nevisel na sedačce jak ve Š120. Bacha pokud bys tam chtěl dát naviják z jinýho auta. V navijákách je pojistka, která zabraňuje vytažení pasu, pokud je špatně nakloněnej a pokud tam dáš z jinýho auta, tak bude nakloněnej jinak a nepujde to. Měl jsem navijáky z jinýho peugeota a přestože vypadaly uplně stejně, tak to nešlo vytahovat. Musel jsem je rozebrat a přendat samotný pasy. [upravil dne 19/8/11 od Benžík]
    • 6
×
×
  • Vytvořit...