Medvěd: to už jsou těžké podmínky, které bys musel přijmout. Zřejmě je mnoho lidí, kteří umí točit volantem.
Nevím, přesně, zda máš technické vzdělání, (například míst IT je snad víc), ale viděl bych to na asistenta prodeje nových vozidel, anebo se potom rozhlídnout po práci v okresních městech - například tady Metra hledá programátory i obchodníky, v Epcosu taky občas berou... Takže nějaký podnik okresního formátu.
PS: oba zmíněné podniky se už jmenují jinak, mají jiné majitele, ale to co jsem napsal, platí.