Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. P607Olda

    Mapy.cz

    Dejte si maps.google.cz, vložte 50°0\'12.250\"N, 17°1\'21.843\"E dejte streetview a pokračujte (za Fabií) na jihozápad na mostek a za něj. [upravil dne 24.2.2013 19:47 od P607Olda] [upravil dne 24.2.2013 19:50 od P607Olda]
  2. P607Olda

    Mřížka topení

    Návod:
  3. Když odhrnují sníh, tak jim z hydrauliky teče krásně žlutá kapalina, hlavně když zvedne radlici. Že by?
  4. Záleží, jestli je tam namontované čidlo (proč by ho tam výrobce zbytečně montoval?), zda jsou v kabeláži připravené vodiče (snad ano) a zřejmě je někde ještě časový obvod, který spouští měření jen na několik sekund po zapnutí klíčku. A taky jak ti budou pasovat konektory na budíky, když jsou jiného typu. No, koblih69 radí hledat, tak hledej, možná zde na fóru najdeš odpovědi.
  5. P607Olda

    vrci ventilator

    Zkus to co ti píšu: Pohni volbou vnitřní/vnější, jestli se to vrčení změní - na chvilku přestane. [upravil dne 23.2.2013 18:46 od P607Olda]
  6. P607Olda

    vrci ventilator

    Jiná možnost - klapka vnitřní/vnější jde přes zuby a točí pořád. Pohni volbou vnitřní/vnější, jestli se to vrčení změní - na chvilku přestane. [upravil dne 23.2.2013 18:40 od P607Olda]
  7. P607Olda

    vrci ventilator

    Tak je otázka, jestli tam máš to čidlo s motorkem, anebo co ti vlastně vrčí. Hlavní ventilátor do kabiny?
  8. P607Olda

    vrci ventilator

    Odpojit ne. Klima nebude reagovat na teplotu v interiéru a bude topit jak se jí zachce. Bude reagovat na to, že panel se ohřeje od topení nebo od osvětlení, anebo je moc dlouho studený, i když v autě je už teplo. Ventilátorek je potřeba očistit (vrčí proto, že na vrtulce je špína a tím nevyvážená), ložiske namazat hustším olejem (převodový). Anebo sehnat jiné čidlo s ventilátorkem. [upravil dne 23.2.2013 18:36 od P607Olda] [upravil dne 23.2.2013 18:36 od P607Olda] [upravil dne 23.2.2013 18:37 od P607Olda]
  9. Zaparkuj, šlápni na brzdu. A taky se přesně podívej, pod kterým místem to je.
  10. P607Olda

    Kontrolky pristrojovky P206

    Ne, znamená to, že alternátor nedobíjí. Nejkratší cestou dojeď do opravny alternátorů, bez světel.
  11. Asi mu tam změnili na míle.
  12. P607Olda

    306 kurenie

    Propláchnout radiátor vodou? Výměna je jistější, ale taky dražší.
  13. Medvěd: to už jsou těžké podmínky, které bys musel přijmout. Zřejmě je mnoho lidí, kteří umí točit volantem. Nevím, přesně, zda máš technické vzdělání, (například míst IT je snad víc), ale viděl bych to na asistenta prodeje nových vozidel, anebo se potom rozhlídnout po práci v okresních městech - například tady Metra hledá programátory i obchodníky, v Epcosu taky občas berou... Takže nějaký podnik okresního formátu. PS: oba zmíněné podniky se už jmenují jinak, mají jiné majitele, ale to co jsem napsal, platí.
  14. P607Olda

    Sahara na peugeot 306

    Taky je možnost zajet do Zábřeha. Sice si u toho moc nezabastlíš, ale můžeš být u opravy a dozvíš se, čím to bylo. A taky uvidíš, jak se opravuje \"rychle a dobře a ne-draho\". Protože hledání po vrakáčích taky něco stojí, hlavně čas, a ne vždy je úspěšné. Speciálně Bystročice ani Nedvězí nevracejí peníze, takže může být problém, když díl nepasuje, anebo se ukáže, že tím to nebylo.
    • 7
  15. 3.0 jsem měl. S autem tento motor nemá žádnou práci, během 500 t. km nevyžadoval opravu (pouze oleje a rozvody). Tak šťastnou ruku při výběru, ať nekoupíš nějakou past.
  16. P607Olda

    Peugeot 206 cc

    Už jsem psal jinde, kontaktuj prodejce nových aut (možná v širším okolí), jestli tam někdo nedá auto po prvním majiteli na protiúčet. Motory - myslím, že žádný není propadák, takže podle chuti. Automatickou převodovku po ženu doporučuji.
  17. Měl jsem vyzkoušené, že \"displej\" po vypnutí motoru nuluje (zapomene) stovky metrů, tedy necelé kilometry za desetinnou čárkou. Takže když jezdíš krátké trasy, tak odchylka narůstá. Když to budeš stopovat (ověřovat) na dlouhé trase bez vypnutí motoru, tak to sedí. Je fakt, že takové drobnosti francouzi neřeší, snad bohužel, ale možná proto jsou francouzská auta jiná, než německá. 5008 už tímto netrpí, displeje ukazují shodně. [upravil dne 22.2.2013 09:58 od P607Olda]
  18. P607Olda

    pružinka žárovky peugeot 407

    Pružinový drát se kupuje v modelářských potřebách.
  19. P607Olda

    Jak často měníte ložiska?

    Mně se osvědčil tento citát: Ložisko má životnost 20 velkých děr. Když je schytáš za týden, je po něm. Když se vyhneš, vydrží. Na firemních autech měníme málokdy, odhaduji životnost přes 300 t. km (a to na jednom autě odejde první ložisko, nikoli všechny). [upravil dne 21.2.2013 14:22 od P607Olda]
  20. Já nevím. Na vysokotlaké trubce, odkud jdou vstřiky.
  21. P607Olda

    Oznacenie zastavky autobusu

    Taky jsem o tom už dávno přemýšlel. Žlutý oblouk není dopravní značka.
  22. P607Olda

    "priečník"

    Tady je vyhledávač http://www.omnipuls.cz/70-60-stresni-nosice.html Nenapsal jsi ani, jestli máš hagusy nebo pevné body.
  23. Automat vřele doporučuji. Pohodlí je bezva. Zvýšení spotřeby tam je, asi 0,5 l, kvůli skluzu v měniči. Poruchovost je statisticky nízká, toho bych se nebál.
  24. Může být ventil DRV. Nebo čerpadlo v nádrži - ale to by trochu kuckalo - snažilo se nastartovat. Zkuste to znovu. DRV se často umoudří.
  25. Tak napiš vyluštění kvízu - v čem byla závada?
    • 8
×
×
  • Vytvořit...