Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. Pokud není po havárce, tak tam nic záhadného nebude. Pouze očekávané věci: - zadní náprava 7000 - rozvody a olej 5000 - přední ramena 3500 Asi když to prodává tak levně, tak to nebude v tiptop stavu, tak ještě něco, možná výfuk atd.
    • 7
  2. Nejprve zjistit, co se opravdu stalo. Já jsem psal,, co se stalo mně. Třeba máš štěstí a je to prkotina.
    • 32
  3. Jiný motor je do 25 t. Zkus Křelov. Já volil opravu, stála asi 50 t.
    • 32
  4. Když se mi to potkalo, (normálně jsem ubral plyn ve 120), tak startér normálně točil, zvuk to mělo skoro normální, byly ulámané koníky.
    • 32
  5. Vačkové hřídele = 2 x 8000 Kč
    • 32
  6. Je to nalisované. Možnosti: Jiný motor. Jiné vačkové hřídele. Dobré hřídele si položit před sebe a nakroutit kola na starých do správné polohy. Jinak nevím, kdo víte, poraďte. Poradili by ti v Zábřeze.
    • 32
  7. Může se protočit kolo vačkové hřídele vůči hřídeli. Není tam klínek ani značka, těžko určíš, zda je to správně.
    • 32
  8. P607Olda

    Po bouračce - sháním díly

    Chrudim má z ruky, Křelov, Bystročice, Nedvězí je blíž. Anebo Nová Hradečná.
  9. P607Olda

    staronové auto

    Jj, Havex. Pak nám ho nechtěli ani vydat, museli jsme zaplatit předraženou sumu, abychom ho mohli odvézt na podvalu.
    • 11
  10. Tady je asi 16 st., prosvítá slunko.
  11. P607Olda

    PSA & Čína?

    Ten pohled je jinak - každý se snaží dostat se na asijský trh, a tento způsob je jeden z možných.
    • 20
  12. Proč furt o bazarech? Chceš se nechat napálit u odborníků - profíků? Kup od člověka, nejlíp známého. Anebo se jdi zeptat do salonu Peugeot (anebo Ford), jestli tam někdo nenese protiúčet.
  13. P607Olda

    ocenění auta

    Anebo prodej přes autosalon Škoda anebo přes bazar. Zaměstnanci jsme prodávali, nikdo to nezkoumal.
    • 23
  14. P607Olda

    staronové auto

    Nemá klimu. Malého Japonce jsem měl, SUBARU WAGON, tříválec. Koupil jsem ho hodně ojetý (tenkrát jsem ještě neměl zkušenosti), asi za 120 t., furt se kazil, nasypal do něj asi 100 t. a pak ho za 30 t. prodal. Náhradní díly jsou drahé. A ještě mě oškubalo dost opravářů, hlavně všeobecně známý servis někde ve Vrchlabí - tam auto přestalo jet. Vyměnili startér, baterku, stále nepojízdné, tak odtahovka domů a skočené rozvody. Tenkrát jsem neměl čas se starat o auta, jezdil jsem a nabízel služby firmy.
    • 11
  15. P607Olda

    ocenění auta

    Prodává se to majiteli firmy, nebo osobě blízké? Jinak nepotřebuješ odhad, max. to prodej přes bazar.
    • 23
  16. P607Olda

    Kúrenie v 206-ke

    Máš knihu Jak na to?
    • 18
  17. P607Olda

    Kúrenie v 206-ke

    Pro okamžité řešení - povol víčko chladiče, nebude tlakovat, bude téct míň. Někdy teče i radiátor.
    • 18
  18. Anebo zajeď na STK na válce.
    • 21
  19. Hurááá!!! Je tady, a jsme zase doma!!! Čili jinak, je to i o pocitech. Proto nejezdíme Fabií, ale Peugeotem, i když Fabie (Octavie) má všechny teoretické výhody. Ale není přívětivá. Toto fórum, tedy jeho grafická úprava, je přívětivá. Konkretně mám na mysli volbu barevných odstínů (jednoduchá a příjemná modrá, evokuje prostředí Peugeot, kde modrá je firemní barva). Rámečky určitým způsobem navozují pocit bezpečí a soudržnosti. Mně osobně velmi vadilo, že některé údaje jsou příliš malým písmem a některé velkým (ty malé jsem měl potíž přečíst, při normálním nastavení). Na tomto starém fóru jsou všechna písmena čitelná bez námahy - rozdíly velikostí nejsou velké. Osobně mi velmi vadilo, že některé údaje jsou světle šedým písmem, tedy nevýrazně. To by mě zajímalo, co z toho ten tvůrce má, že je to houby vidět - vždyť levnější to není. Byl jsem rozhodnut reagovat tak, že od nového roku přestanu být řádem, tedy platit = takový nenásilný protest. Na Peugeot Club chodit chci, ale ten vzhled fóra byl pro mne namáhavý, a ne odpočinkový. Smajlíky byly drobné, mnoho a nevýrazné, měl jsem docela potíž něco vybrat. Tyhle jsou mnohem jasnější - i na pochopení, i jsou líp vidět. Pokud mohu něco navrhnout, tak zachovejte tento design a ovládání, a pokud chcete nové, tak ho naprogramujte se stejným vzhledem jako toto, a pak začněte zlepšovat. Tento design přitahuje lidi a působí (podprahově na vnímání) uklidňujícím dojmem. Nezapomeňte na to, prosím. [upravil dne 10.10.2013 10:17 od P607Olda]
    • 80
  20. P607Olda

    Odšťavňovač-vyplatí se?

    A kvasit pomalu.
    • 11
  21. P607Olda

    Odšťavňovač-vyplatí se?

    Při moštování by se měla dodržet čistota, už jsem viděl aji aceton z palírny, když to kvasí blbě.
    • 11
  22. P607Olda

    Odšťavňovač-vyplatí se?

    Odšťavňovač ETA se šnekem používáme na džem. Rybíz, maliny. Takový mohutnější stroj, na několik kilo. Projedeme to dvakrát, pak je odpad suchý. Máme taky Moulinex, na skleničku - ten nepoužíváme, tak jednou za dva roky... [upravil dne 2.10.2013 22:36 od P607Olda]
    • 11
  23. Jj, slivovice s medem, taky jsme zapili. A rychle ještě něco napsat, dokud to jede...
  24. P607Olda

    zimní pneu 308 SW

    Existují šrouby s kuželem i rovnou. Proto říkám, vyšroubuj a koukni a vyfoť. Pro jeden šroub samozřejmě nezvedáš auto, hned ho tam zase vrátíš (co nejrychleji).
    • 98
  25. Jj, jdu to vyzvednout, zase asi 2000,- v p... (406)
×
×
  • Vytvořit...