Hurááá!!! Je tady, a jsme zase doma!!!
Čili jinak, je to i o pocitech. Proto nejezdíme Fabií, ale Peugeotem, i když Fabie (Octavie) má všechny teoretické výhody. Ale není přívětivá.
Toto fórum, tedy jeho grafická úprava, je přívětivá.
Konkretně mám na mysli volbu barevných odstínů (jednoduchá a příjemná modrá, evokuje prostředí Peugeot, kde modrá je firemní barva).
Rámečky určitým způsobem navozují pocit bezpečí a soudržnosti.
Mně osobně velmi vadilo, že některé údaje jsou příliš malým písmem a některé velkým (ty malé jsem měl potíž přečíst, při normálním nastavení). Na tomto starém fóru jsou všechna písmena čitelná bez námahy - rozdíly velikostí nejsou velké.
Osobně mi velmi vadilo, že některé údaje jsou světle šedým písmem, tedy nevýrazně. To by mě zajímalo, co z toho ten tvůrce má, že je to houby vidět - vždyť levnější to není.
Byl jsem rozhodnut reagovat tak, že od nového roku přestanu být řádem, tedy platit = takový nenásilný protest. Na Peugeot Club chodit chci, ale ten vzhled fóra byl pro mne namáhavý, a ne odpočinkový.
Smajlíky byly drobné, mnoho a nevýrazné, měl jsem docela potíž něco vybrat. Tyhle jsou mnohem jasnější - i na pochopení, i jsou líp vidět.
Pokud mohu něco navrhnout, tak zachovejte tento design a ovládání, a pokud chcete nové, tak ho naprogramujte se stejným vzhledem jako toto, a pak začněte zlepšovat.
Tento design přitahuje lidi a působí (podprahově na vnímání) uklidňujícím dojmem. Nezapomeňte na to, prosím.
[upravil dne 10.10.2013 10:17 od P607Olda]